[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

دکتر مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد علمی برای عملیات Warp Speed ​​، گفت: گسترش سریع SARS-CoV-2 با افزایش تعداد کاندیداهای آلوده مورد نیاز برای آزمایش ، به تسریع در تولید واکسن و داروهای COVID-19 کمک می کند. برنامه دولت فدرال

اسلاوی در یک رویداد زنده با حمایت مالی گفت: دو کاندید واکسن اضافی که بخشی از عملیات Warp Speed ​​هستند ، در آزمایشات فاز 3 عمیق هستند. واشنگتن پست.

اسلاوی با بیان اینکه “ما انتظار داریم اثر این واکسن ها را در ژانویه بخوانیم” ، افزود: متأسفانه در حال حاضر انتقال این ویروس به قدری زیاد است که احتمال وقوع آن در اوایل ژانویه بسیار زیاد است.

وی گفت ، دو واکسن دیگر باید طی چند هفته وارد فاز 3 شوند.

اسلاوی اسامی نامزدهایی را که در ژانویه گزارش خواهند داد یا آزمون های مرحله 3 را آغاز می کنند ذکر نکرد.

یکی از آنها احتمالاً واکسن ناقل ویروسی شرکت های دارویی Janssen (JNJ-78436725) خواهد بود که آزمایشات فاز 3 را در اواخر سپتامبر آغاز کرد. Warp Speed ​​، از طریق وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) ، 456 میلیون دلار سرمایه در اختیار شرکت مادر Janssen Johnson & Johnson قرار داد. این شرکت قصد دارد 60،000 داوطلب را در حدود 215 سایت در ایالات متحده و سراسر جهان ثبت نام کند.

گزارش دیگر ممکن است از واکسن ویروس AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد باشد. در اواخر ماه نوامبر ، این شرکت گفت که واکسن 90٪ موثر است ، اما بسیاری این نتایج را زیر سوال می برند. بعداً مدیر اجرایی AstraZeneca گفت این شرکت آزمایشات بیشتری را برای بدست آوردن اطلاعات واضحتر درباره اثربخشی آن انجام خواهد داد.

Novavax در اوایل ماه نوامبر اعلام کرد که انتظار دارد آزمایشات فاز 3 واکسن زیر واحد پروتئینی (NVX-CoV2373) خود را تا پایان ماه آغاز کند. تا 30 نوامبر ، این شرکت مستقر در گیترزبرگ ، مریلند گفت که آزمایشات احتمالاً طی چند هفته آغاز می شود.

HHS در ژوئیه 1.6 میلیارد دلار به Novavax برای حمایت از تولید در مقیاس گسترده ، تضمین 100 میلیون دوز به دولت ایالات متحده ، داد.

نامزد دیگری برای Warp Speed ​​، یک واکسن زیر واحد پروتئینی دو دوز از GlaxoSmithKline (GSK) و Sanofi ، نیز احتمالاً آزمایشات فاز 3 را در ماه دسامبر آغاز خواهد کرد. این شرکت مطالعات فاز 1/2 را در ماه سپتامبر آغاز کرد و گفت انتظار دارد در ماه دسامبر به فاز 3 منتقل شود.

در ماه جولای ، Sanofi و GSK توافق نامه ای برای تهیه حداکثر 100 میلیون دوز با HHS امضا کردند. این توافق نامه 2 میلیارد دلاری به ایالات متحده فرصت داد تا در دراز مدت حداکثر 500 میلیون دوز بیشتر بخرد.

انتقال “باید یکپارچه باشد”

اسلاوی همچنین گفت ، علی رغم آنچه انتقال سختی به دولت جدید داشت ، انتظار موفقیت در ادامه عملیات Operation Warp Speed ​​را نداشت.

وی با بیان اینکه “انتقال به این عملیات باید یک رویداد روان و بدون رویداد باشد” ، افزود: بیشتر تصمیمات گرفته شده است ، واکسن ها در حال آزمایش و تولید هستند و کشورها در حال آماده سازی برای دریافت توصیه های توزیع از مراکز مشاوره بیماری ها هستند. کمیته کنترل و پیشگیری از اقدامات ایمن سازی.

اسلاوی گفت: “امیدوارم تا 20 ژانویه تعداد زیادی از آمریکایی های شکننده و آلوده را ایمن سازی کنیم.”

وی گفت: “من 100٪ متعهد هستم كه اطمینان حاصل كنم كه موفقیت آمیز بودن عمل ادامه می یابد” ، وی افزود كه از آنجا كه هدف های وی تعیین شده بود – از جمله تصویب و استفاده از دو واكسن و دو دارو – انتظار دارد پس از کریسمس از نقش خود بکاهد.

اسلاوی گفت: تصمیم برای كناره گیری هیچ ارتباطی با تغییر در دولت ندارد. وی با بیان اینکه سعی کرده از سیاست دوری کند ، توضیح داد: “هر کجا که در جمع گفتم ، من با دولت فعلی موافق نیستم و خیلی بیشتر با دولت آینده.”

به گفته وی ، مأموریت وی کمک به کشور و جهان بود. هنگامی که “ارزش افزوده” وی کاهش یافت ، “وقت آن است که حرکت کنم و به زندگی خصوصی خود برگردم.”

Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر