Medicare با تغییر E / M قانون دستمزد پزشک را در سال 2021 نهایی می کند


کارمندان مدیکر همچنان در برنامه خود برای افزایش هزینه های مراجعه به دفتر مراقبت های اولیه و بسیاری از تخصص های دیگر که کمک به بیماران برای مدیریت شرایط پیچیده مانند دیابت است ، باقی مانده اند. به این ترتیب ، مدیکر قطعهای دیگر مناطق را نهایی کرد و موج جدیدی از اعتراضات را برانگیخت.

نسخه نهایی برنامه پزشک 2021 مدیکر سه شنبه شب رونمایی شد. مراکز خدمات Medicare & Medicaid (CMS) نسخه غیر رسمی این قانون را منتشر کرده اند که بعداً در ثبت فدرال منتشر می شود.

CMS گفت که به دلیل نیازهای پاسخ فدرال به بیماری همه گیر COVID-19 ، دیرتر از حد معمول کار در این بررسی گسترده سالانه پرداخت به پزشکان را به پایان رسانده است. قانون حق الزحمه پزشک 2021 به جای دوره 60 روزه معمول در یک دوره 30 روزه اعمال می شود.

قانون بیش از 2100 صفحه تغییرات بی شماری در سیاست های Medicare ، از جمله قوانین telehealth ایجاد می کند و نقش پرستاران و دستیاران را گسترش می دهد.

بحث انگیزترین موضع پیشنهادی برای سال 2021 ، جابجایی پرداختها توسط تخصص به عنوان بخشی از تجدید نظر در رویکرد Medicare برای ارزیابی خدمات ارزیابی و مدیریت (E / M) است. از جنبه های دیگر ترمیم E / M پشتیبانی گسترده تری صورت گرفته است که هدف آنها کاهش برخی از مشکلات اداری پزشکان است.

مدیر CMS در بیانیه ای گفت: “این سیاست نهایی ، مهمترین به روزرسانی كدهای E / M در 30 سال گذشته را نشان می دهد ، كه بار پزشكان را توسط سیستم كدگذاری تحمیل می كند و به زمان صرف شده برای ارزیابی و مدیریت مراقبت از بیماران خود پاداش می دهد.” سیما ورما “در گذشته ، این سیستم به مداخلات و روشهای خود در طول زمان صرف شده با بیماران پاداش داده است – زمان لازم برای جلوگیری از بیماری و مدیریت بیماری های مزمن.”

در قانون نهایی ، CMS این نتایج را از تغییرات E / M در جدول 106 خلاصه کرد. CMS تا حد زیادی با رویکرد مشخص شده در پیش نویس قانون منتشر شده در ماه آگوست ، با تغییرات جزئی در اندازه اضافی ها و افزایش ها ، باقی ماند.

تخصص های مطابق با افزایش در برنامه نهایی هزینه های پزشک تا سال 2021 شامل آلرژی / ایمونولوژی (9٪) ، غدد درون ریز (16٪) ، عمل خانوادگی (13٪) ، عمل عمومی (7٪) ، سالخوردگی (3٪) است. ، خون شناسی / انکولوژی (14٪) ، داخلی (4٪) ، نفرولوژی (6٪) ، دستیاران پزشکی (8٪) ، روانپزشکی (7٪) ، روماتولوژی (15٪) و اورولوژی (8٪).

بیهوشی (-8٪) ، جراحی قلب (-8٪) ، داروی اورژانس (-6٪) ، جراحی عمومی (-6٪) ، بیماری عفونی (-4٪) ، جراحی مغز و اعصاب (-6٪) در خط افزونگی خواهد بود ) ، فیزیوتراپی / کار درمانی (-9٪) ، جراحی پلاستیک (-7٪) ، رادیولوژی (-10٪) و جراحی قفسه سینه (-8٪).

CMS در ابتدا این تغییرات را در سال 2021 تنظیم کرده بود ، و این در حالی است که برنامه هزینه های پزشک را برای سال 2020 پرداخت می کند. پس از آن ، آژانس با برنامه های خود مخالفت قابل توجهی داشت. بسیاری از پزشکان در تلاشند تا رویکرد “خنثی بودجه” را برای تعمیرات اساسی E / M ، که جبران اضافی کار را ضروری می کند ، کنار بگذارند. آنها استدلال می كنند كه این امر موجب می شود تا جبران خسارت بیشتری برای پزشكانی كه اقدامات آنها معطوف به ویزیت مطب است ، بدون نیاز به جبران مازادی در سایر زمینه های پزشكی شود.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید پنکه مناسب

انجمن پزشکی آمریكا (AMA) از جمله افرادی است كه از كنگره خواستار جلوگیری یا به تعویق انداختن پرداخت های ناشی از بی طرفی بودجه Medicare در مورد تعمیرات اساسی E / M شده است.

روز سه شنبه ، سوزان آر. بیلی ، رئیس AMA ، در یک بیانیه اظهار داشت که بسیاری از پزشکان “به دلیل COVID-19” با مشکلات اقتصادی قابل توجهی روبرو هستند.

بیلی در بیانیه ای گفت ، طبق محاسبات AMA ، تعمیرات اساسی CMS برنامه ریزی شده 2021 EMS می تواند منجر به “کاهش 10/2 درصدی تکان دهنده نرخ بهره Medicare شود.” AMA به شدت از جنبه های دیگر تغییرات نهایی CMS در E / M پشتیبانی می کند ، که بیلی می گوید منجر به کدگذاری و مستندسازی “ساده تر و انعطاف پذیر تر” خواهد شد.

ائتلاف برای مراقبت های جراحی ، که نمایندگی از حدود دوازده انجمن تخصصی پزشکی است ، از اعضای کنگره می خواهد تا مانع اجرای کامل تعمیرات E / M شوند.

در بیانیه روز سه شنبه ، ائتلاف خواستار تصویب لایحه ای (8702 HR) شد ، که توسط یک دو عضو دو حزب پزشکان در پارلمان ارائه شد. آمی برا ، دکتر (D-CA) و آقای لری باکسون ، دکتر (R-IN). لایحه آنها به طور موثر مانع از اجرایی شدن این کاهش ها از اول ژانویه 2021 خواهد شد. این در حالی است که اگر پرداخت غیرقابل پرداخت کمتر از سال 2020 باشد ، برای برخی خدمات خاص در سال 2021 و 2022 پرداخت Medicare اضافی را فراهم می کند. .

تعمیرات اساسی Medicare E / M “حتی قبل از همه گیری همه گیر سیاست خطرناکی بود و اجرای آن در بدترین بحران بهداشتی یک قرن بی پروا است. اگر کنگره نتواند اقدامی انجام دهد ، سیستم مراقبت های بهداشتی را که قبلاً دکتر John A. Wilson ، رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب آمریکا ، در بیانیه ای گفت: “به دلیل همه گیری COVID-19 ، مراقبت از بیمار را تضعیف کرد.”

همچنین کالج پزشکان اورژانس آمریکا (ACEP) از حساب Bera-Bucshon پشتیبانی می کند. روز سه شنبه ، مارك روزنبرگ ، رئیس ACEP ، رئیس MBA ، در بیانیه ای از كنگره خواست تا نسبت به این اقدام اقدام كند.

روزنبرگ گفت: “پزشکان اورژانس و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در جبهه های بیماری همه گیر در حال مبارزه هستند ، در حال حاضر تحت فشار مالی بی سابقه ای قرار دارند ، زیرا آنها همچنان فشار COVID-19 را تحمل می کنند.” “این افزونگی ها تأثیرات مخربی بر آینده داروهای اورژانسی خواهد داشت و می تواند دسترسی بیماران به مراقبت های اورژانسی را در مواردی که بیشتر به آن نیاز دارند مختل کند.”

حتما بخوانید:
خرید مهره های مار اصل هندی ارزان - فروشگاه اینترنتی کالا ویلج

“خیلی وقت پیش”

اما همچنین قهرمانانی وجود دارند که CMS در تعمیرات E / M در پیش گرفته است. کمیته مشاور تأثیرگذار پرداخت های Medicare (MedPAC) به شدت برای حفظ رویکرد خنثی بودجه در حسابرسی E / M استدلال می کند.

دکتر مایکل ای. چرنوف ، رئیس MedPAC ، اظهار داشت که در تاریخ 2 اکتبر به CMS در مورد پیش نویس برنامه هزینه پزشک 2021 ، گفت که این روش “به تعادل برنامه هزینه خدمات کمک می کند برای خدماتی که دست کم گرفته اند بسیار گران هستند “.

این رویکرد خنثی از نظر بودجه همچنین “در کاهش فاصله زیاد جبران خسارت بین پزشکان مراقبت های اولیه (که درآمد متوسط ​​آنها 243000 دلار در سال 2018 بود) و متخصصانی مانند جراحانی که درآمد متوسط ​​آنها بیشتر است ، بیشتر خواهد بود. 426000 دلار در سال 2018 بود) ، “چرنیو می نویسد.

سه شنبه توییت کردن، رابرت بی. دوهرتی ، معاون ارشد دولت و سیاست های عمومی در کالج پزشکان آمریکا (ACP) ، گفت CMS “افزایش طولانی مدت معوق در پرداخت های مراقبت های اولیه و جامع را شامل می شود ، از جمله مکمل ویزیت های پیچیده تر.”

https://twitter.com/BobDohertyACP/status/1333935400960843778؟s=20

آكادمی پزشكان خانواده آمریكا (AAFP) در نامه ای به سران كنگره در 30 نوامبر به ACP پیوست كه از آنها خواسته بود به مدیكر اجازه دهند “سرمایه گذاری در مراقبت های اولیه را افزایش دهد ، به نفع میلیون ها بیمار مدیكر و خود برنامه باشد و رد كند. تلاش های آخرین لحظه برای جلوگیری از این تغییرات چشمگیر و طولانی مدت از زمان اجرایی شدن آنها در 1 ژانویه 2021. “

در این نامه ، AAFP و ACP و طرفین امضاكننده آنها استدلال می كنند كه ضروری است كه با نهایی سازی تعمیرات اساسی E / M به “سرمایه گذاری ناكافی” در مراقبت های اولیه رسیدگی شود.

“با توجه به اینکه از هر ده بزرگسال آمریکایی شش نفر دارای یک بیماری مزمن هستند و از هر ده نفر چهار نفر دارای دو یا چند بیماری مزمن هستند ، چرا ما به عنوان یک کشور چنین سرمایه گذاری ناکافی در خود مدل مراقبت را قبول خواهیم کرد که حداکثر ارزش را برای این بیماران؟ “آنها نوشتند.” از آنجا که می دانیم افرادی که رابطه طولی با پزشک مراقبت های اولیه دارند نتایج بهداشتی بهتری دارند و از منابع بهداشتی کمتری استفاده می کنند ، چرا ما همچنان هزینه خدمات خود را با هزینه بیشتر و ارزش حاشیه ای صرف می کنیم؟ ؟ “

Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma