[ad_1]

آخرین اخبار و دستورالعمل های COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

گروه تخصصی بیماریهای عفونی در مورد استفاده معمول از باملانی ویماب (الی لیلی) هشدار می دهد و خاطرنشان می کند که Remdesivir (وکلوری) ممکن است دوره بالینی COVID-19 را کوتاه کند – که می تواند به اندازه “پر شدن بیمارستانها” در ایالات متحده حیاتی باشد.

این گروه همچنین گفت كه آنتی بادی های مونوكلونال مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریكا (FDA) برای استفاده اضطراری و هنوز هم قول توسعه را می دهند ، اگرچه داده های بیشتری از آزمایشات بالینی مورد نیاز است.

این توصیه ها و سایر توصیه ها در دستورالعمل های به روز شده انجمن عفونی آمریکا (IDSA) ، منتشر شده در 18 و 22 نوامبر وجود دارد.

“نه” مشروط به bamlanivimab معمول

دکتر Adarsh ​​Bhimraj ، همچنین رئیس گروه متخصص و رهنمودهای درمان و مدیریت IDSA COVID-19 گفت: “پانل راهنمایی یک توصیه مشروط در مورد استفاده معمول از bamlanivimab را ارائه داد.”

در 10 نوامبر ، FDA مجوز اضطراری (EUA) برای باملانییماب را برای استفاده در بیماران سرپایی با COVID-19 خفیف تا متوسط ​​صادر کرد.

“ما متوجه شده اند که می توان آن را در بیمارانی که در معرض خطر COVID-19 شدید استفاده می شود، همانطور که در FDA مجوز اضطراری اعلام [EUA] هفته گذشته صادر شد ، “وی گفت. وی افزود كه این استفاده باید به دنبال یك بحث آگاهانه بین ارائه دهنده و بیمار باشد ، كه در آن” بیمار ارزش بسیار بالایی را برای منافع نامطمئن و كم را برای اثرات جانبی نامشخص قرار می دهد. “

منطق این هیئت تا حدی مبتنی بر تجزیه و تحلیل موقت مطالعه BLAZE-1 فاز 2 است ، که نشان می دهد 1.6٪ از افراد تصادفی به bamlanivimab از بخش اورژانس یا بستری شدن در بیمارستان بازدید می کنند ، در حالی که 6.3٪ از افراد دریافت کننده تسکین دهنده.

بهیمراج ، رئیس بخش بیماری های عفونی مغز و اعصاب در بخش بیماری های عفونی کلینیک گفت: “ما فکر کردیم که نمره خیلی شکننده است زیرا تعداد در هر بازو بسیار کم است. حتی یک تغییر کوچک در این اعداد می تواند تفاوت را ناچیز کند.” در کلیولند ، اوهایو.

انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد ترکیب آنتی بادی ها ارائه شود

در 21 نوامبر ، FDA ترکیبی از آنتی بادی های مونوکلونال casirivimab و imbdevimab (Regeneron) را برای EUA برای درمان COVID-19 خفیف تا متوسط ​​در اختیار EUA قرار داد.

بهمراج گفت: “با کمال تعجب ، نتایج اولیه منتشر شده در EUA بسیار شبیه باملانیویماب است.”

برخلاف bamlanivimab ، که جزئیات آزمون برای آن منتشر شده است ، در پانل هنوز مجموعه داده های kazirivimab و imbdevimab وجود ندارد و بنابراین هنوز پیشنهادی ارائه نمی دهد. وی افزود: “ما می خواهیم به عنوان یك پنل راهنما محتاط باشیم. ما منتظر انتشار كامل هستیم.”

گاندی گفت: “من فکر می کنم این آنتی بادی های مونوکلونال سود بالقوه ای را نشان می دهند ، اما همانطور که دکتر بهیمراج گفت ، با تعداد نسبتاً کمی که در مورد آن صحبت می کنیم کار بسیار دشواری است.”

گاندی ، که همچنین استاد پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد و مدیر خدمات بالینی و آموزش اچ آی وی در بیمارستان بوستون ماساچوست است ، س questionsالات باقی مانده شامل اثربخشی این روش های درمانی با آنتی بادی و همچنین اینکه بیمار به احتمال زیاد از آنها سود می برد ، افزود. .

علاوه بر این ، اگرچه به نظر می رسد ذخایر کافی رمدزیویر و دگزامتازون وجود داشته باشد ، به عنوان مثال ، در دسترس بودن و توزیع آنتی بادی های مونوکلونال می تواند چالش های لجستیکی را ایجاد کند. گاندی گفت ، باید توجه شود كه بیماران در معرض خطر دریافت این روش درمانی و اطمینان از برابری و دسترسی به جوامعی هستند كه بیشتر تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، از جمله اقلیت ها و جمعیت اقتصادی – اجتماعی پایین.

Remdezivir برای کوتاه کردن مدت اقامت در بیمارستان توصیه می شود

گاندی گفت ، توصیه های هیئت مدیره در مورد استفاده از رمدزیویر “عمدتاً ثابت باقی ماند”. شواهد نشان می دهد که بهبودی با رمدزیویر در 10 روز سریعتر از 15 روز در افرادی است که دارونما مصرف می کنند.

به عنوان مثال ، در مطالعه ACTT-1 ، شرکت کنندگان در گروه درمانی به طور متوسط ​​10 روز در مقابل 15 روز در گروه دارونما بهبود یافتند.

بنابراین ، پانل IDSA همچنان برای بیماران بستری در COVID-19 درمان رمدزیویر را توصیه می کند.

گاندی گفت: “با پر شدن بیمارستان ها در ایالات متحده ، پانل IDSA معتقد است كه تأثیر رمدزیویر در تسریع بهبود می تواند یك مزیت مهم باشد ، بنابراین ما همچنان به استفاده از آن ادامه می دهیم.”

وی در پاسخ به سوالی درباره مطالعه تحت حمایت سازمان بهداشت جهانی ، که هیچ فایده ای از نظر مرگ و میر نشان نمی دهد ، پاسخ داد: “رمدزویور یک تجربه خانگی نیست – ما به داروهای بهتر احتیاج داریم.”

توصیه ای علیه لوپیناویر و ریتوناویر

در مقابل ، هیئت توصیه نکرد از درمان ترکیبی با یک مهار کننده پروتئیناز لوپیناویر / ریتوناویر استفاده کرد که بخشی از آن بر اساس داده های پیش چاپ از مطالعه همبستگی است.

مطالعه همبستگی باز با حمایت WHO در 30 کشور هیدروکسی کلروکین ، اینترفرون ، لوپیناویر / ریتوناویر و رمدزیویر را در افراد بستری در COVID-19 ارزیابی کرد.

گاندی گفت ، هیچ یک از این داروها تاثیری در مرگ و میر ندارند. “بدیهی است که برای بهبود بقا به داروهای بهتر نیاز است.”

وی افزود ، دگزامتازون تنها عاملی است که برای کاهش مرگ و میر در بیماران بستری در COVID-19 نشان داده شده است.

توسیلیزوماب برای استفاده معمول نیست

بهمراج گفت: به دنبال بررسی انتقادی مطالعات به دنبال آخرین توصیه IDSA برای توسیلیزوماب (Actemra) در ماه سپتامبر ، “هیئت مدیره هنوز هم در برابر توصیه معمول علیه استفاده از توسیلیزوماب در بیماران بستری در COVID-19 ایستاده است.”

این راهنما براساس آزمایشاتی از جمله COVACTA و EMPACTA تهیه شده است. درمان توسیلیزوماب با اختلاف معنی داری در مرگ و میر همراه نبود. بهمراج گفت: “در این مطالعات و سایر مطالعات ، ما تفاوت قابل توجهی پیدا نکردیم و این دلیل توصیه مشروط علیه استفاده معمول از توسیلیزوماب در بیماران بستری در بیمارستان بود.”

همچنین ، اگرچه مطالعات کور کننده بود ، “ما می دانیم که درمان توسیلیزوماب می تواند سطح پروتئین واکنش پذیر C را کاهش دهد” ، که می تواند به محققان نشان دهد که شرکت کنندگان در مقایسه با دارونما درمان فعال دریافت کرده اند.

هیئت منصفه هنوز در حال کار بر روی باریسیتینیب نیست ، ترکیبی از رمدزیویر

FDA در 19 نوامبر به EUA ترکیبی از remdesivir و baricitinib (Olumiant) اعطا کرد. با این حال ، پانل IDSA توصیه خود را برای این ترکیب درمانی حفظ کرد تا اطلاعات بیشتری در دسترس قرار گیرد.

بهمراج گفت: “ما هنوز نتایج كامل مطالعه ACTT-2 را نداریم و اطلاعاتی كه داریم در EUA موجود است.” هیئت مدیره انتظار دارد که هنگامی که همه اطلاعات در دسترس است ، دستورالعمل هایی را صادر کند.

س questionsالات بی پاسخ شامل این بود که چرا محققان دوز 4 میلی گرم باریسیتینیب – دو برابر دوز 2 میلی گرم که اغلب برای درمان آرتریت روماتوئید استفاده می شود – انتخاب کردند و همچنین چند بیمار در این مطالعه با استروئیدها تحت درمان قرار گرفتند.

گاندی موافقت کرد که نسبت استروئیدها “یک ملاحظه واقعاً مهم” بود. وی افزود که دگزامتازون به دلیل کاهش میزان مرگ و میر و همچنین تعداد افرادی که به اکسیژن نیاز دارند ، به استاندارد مراقبت تبدیل شده است. وی گفت که مهم است که بدانیم ترکیب باریسیتینیب / رمدزوویر چگونه با دگزامتازون مقایسه می شود.

گاندی گفت: “شما نمی خواهید دارویی با سود كمتر از دارویی كه دارای منافع بیشتری است ، بدهید.”

فرصت های آینده

گاندی گفت: “آنتی بادی های مونوكلونال برای مطالعه بیشتر مهم هستند ، به ویژه در ترکیب.” محققان در حال بررسی فرمول بندی غیر از تزریق IV برای راحت تر کردن درمان هستند. به عنوان مثال ، تزریق زیر جلدی مانند انسولین استفاده در خانه را بیشتر می کند.

محققان همچنین به دنبال درمان ضد ویروسی خوراکی ، داروهای ضد ویروس استنشاقی و وعده درمان با اینترفرون هستند. گاندی افزود كه “كارهای زیادی در مورد داروها برای كاهش التهاب اضافی وجود دارد كه COVID-19 را بسیار شدید می كند.”

“اخبار هیجان انگیز” در مورد واکسن AstraZeneca

راجش تی گاندی ، PhD ، رئیس گروه متخصص و رهنمودهای درمان IDSA ، به رسانه ها گفت ، اگرچه بخشی از دستورالعمل های IDSA نیست ، “ما امروز اخباری را از AstraZeneca دیدیم که هیجان انگیز است.” کووید -19. امروز توجیهیدکتر راجش گاندی

بر خلاف واکسن های پیام رسان Pfizer و Moderna ، که از ماده ژنتیکی ویروس برای ساختن پروتئین های ویروسی استفاده می کنند که واکنشی ایمنی ایجاد می کنند ، واکسن AstraZeneca / دانشگاه آکسفورد از یک ویروس ویروسی برای انتقال پروتئین SARS-CoV-2 به بدن پاسخ ایمنی ایجاد می کند.

گاندی گفت: “خوشحالم كه چندین واكسن مختلف تأثیرات مهمی را در سطح بالاتر از 50٪ FDA نشان می دهند و بسیار فراتر از آن هستند”

“یک چیز جالب از [AstraZeneca] بیانیه مطبوعاتی نشان می دهد که عفونت بدون علامت در حال کاهش است ، “وی افزود.” این مهم است زیرا می دانیم که بسیاری از انتقال های SARS-CoV-2 از افراد بدون علامت انجام می شود. “

دلایل خوش بینی

بهیمراج از این س ifال که آیا کارشناسان نسبت به COVID-19 خوش بین ترند ، گفت که او یک خوش بین محتاط است. “ما پیشرفت چشمگیری در عوامل درمانی و نحوه متحد شدن جهان در بحبوحه یک فاجعه داشته ایم تا با هم کار کنیم ، اختلافات خود را جدا کنیم و آزمایشات را انجام دهیم. این ستودنی است.”

گاندی گفت که نسبت به بهار خوش بین تر است. وی خاطرنشان کرد که پزشکان و محققان درباره عوارض احتمالی لخته شدن خون ، نحوه نگهداری بیماران با COVID-19 سنگین و دور نگه داشتن آنها از ونتیلاتور ، و همچنین تهیه دگزامتازون برای کاهش خطر مرگ.

با این حال ، این مزایا در بیماران بستری وجود دارد و گاندی گفت: “ما به روش هایی برای جلوگیری از ورود افراد به بیمارستان نیاز داریم ، بنابراین در حال بررسی آنتی بادی های مونوكلونال هستیم.” “اگر در آزمایش های بزرگتر تأیید شود ، یک گام بزرگ به جلو است.”

گاندی گفت: “ما باید تمرکز خود را بر روی پیشگیری حفظ کرده و به ایده خود در مورد تسطیح منحنی برگردیم. این مسئله بسیار مهم است تا در این موج عظیمی که در آن قرار داریم ، سیستم های بهداشتی ما بیش از حد بارگیری نکنند.” . “بنابراین لباس مبدل و فاصله اجتماعی به همان اندازه مهم است.”

بهیمراج هیچ رابطه مالی را فاش نمی کند. گاندی در 12 ماه گذشته هیچ افشاگری نکرده است. طی 3 سال گذشته وی در هیئت های مشاوره علمی Gilead و Merck خدمت کرده است.

دامیان مک نامارا پرسنل است یک روزنامه نگار مستقر در میامی. این مجموعه طیف گسترده ای از تخصص های پزشکی را شامل می شود ، از جمله بیماری های عفونی ، گوارش و روماتولوژی. دامیان را در توییتر دنبال کنید: MedReporter.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر