IATA در حال توسعه برنامه های تلفن همراه برای COVID-Era Travel است


پاریس (رویترز) – روز دوشنبه اعلام شد ، سازمان هواپیمایی جهانی IATA در حال توسعه مجموعه ای از برنامه های تلفن همراه برای کمک به مسافران در محدودیت های سفر تحت COVID-19 و به اشتراک گذاری ایمن گواهینامه های آزمایش و واکسن با شرکت های هواپیمایی و دولت است.

انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) ، که نمایندگی بسیاری از شرکت های هواپیمایی بزرگ جهان را در اختیار دارد ، قصد دارد تا پایان سال پلتفرم Travel Pass را آزمایشی کرده و در نیمه اول سال آینده آن را برای گوشی های iOS آندروید و اپل مستقر کند.

شرکت های هواپیمایی از دولت ها خواسته اند تا با موفقیت به موفقیت برسند و با انجام آزمایشات منظم COVID-19 نیاز به قرنطینه در قرنطینه ترافیک را جایگزین کنند.

نیک کارین ، رئیس امنیت یاتا گفت: “اولویت اصلی ما این است که مردم دوباره به سفر راحت برسند.” “این بدان معنی است که به دولت اطمینان می دهیم آزمایش سیستماتیک COVID-19 می تواند به عنوان جایگزین نیازهای قرنطینه عمل کند.”

IATA گفت ، سلامت مسافر و سایر داده ها به صورت متمرکز ذخیره نمی شوند ، بلکه با بلاکچین تأیید می شوند و به کاربران اجازه می دهند آنچه را به اشتراک می گذارند کنترل کنند.

یک برنامه جدید Travelless Contact Travel اطلاعات گذرنامه را با گواهینامه های آزمایش و واکسیناسیون دریافت شده از آزمایشگاه های شرکت کننده ترکیب می کند. علاوه بر این ، بر اساس سوابق بهداشتی جهانی و مراکز آزمایش و واکسیناسیون خواهد بود.

یاتا گفت ، این پلتفرم بر اساس استانداردهای منبع باز ساخته شده است تا از قابلیت همکاری با سیستم های موجود ، از جمله برنامه های مشتری خود شرکت های هواپیمایی ، پشتیبانی کند.
منبع: ketabche-online.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>