[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

تنها چند روز پس از آنکه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اجازه استفاده اضطراری از کوکتل آنتی بادی مونوکلونال Regeneron برای درمان COVID-19 را داد ، دولت فدرال 30000 دوز اول را برای شما ارسال می کند.

مقامات فدرال گفتند که انتظار دارند 50،000 دوز دیگر در 2 دسامبر ارسال کنند.

“ما انتظار داریم حدود 30،000 دوز توزیع شود [Tuesday]، در هفته های آینده ، “دبیر وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی (HHS) الکس هازارد در 23 نوامبر به خبرنگاران گفت.

FDA در تاریخ 21 نوامبر برای استفاده از آنتی بادی های Kazirivimab و Imdevimab یک مرجع استفاده اضطراری (EUA) صادر کرد که به عنوان بخشی از رژیم درمانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه اکتبر مورد استفاده قرار گرفت.

این ترکیب برای COVID-19 خفیف تا متوسط ​​در بزرگسالان و کودکان بالای 12 سال است. این فقط برای بیمارانی قابل آزمایش است که آزمایش COVID-19 مثبت داشته و در معرض خطر بالای پیشرفت بیماری شدید قرار دارند.

این دومین آنتی بادی مونوکلونال است که توسط FDA برای درمان COVID-19 تأیید شده است. آژانس EUA را در 10 نوامبر به bamlanivimab الی لیلی داد. هر دو محصول فقط با نسخه پزشک در دسترس هستند. آنها به تزریق 1 ساعته نیاز دارند و فقط برای بیماران غیر بستری در بیمارستان طراحی شده اند.

هازارد گفت که دولت فدرال در حال کار با ایالت ها و سایر کشورها برای افزایش علاقه به استفاده از مونوکلون های لیلی و رگنرون برای دور نگه داشتن مردم از بیمارستان است. وی گفت: “HHS در تلاش است تا بگوید” اگر شما آزمایش COVID-19 را پشت سر گذاشته اید و در معرض خطر زیادی برای بیماری جدی هستید ، ما گزینه های درمانی داریم که می توانند به شما کمک کنند. ” وی خاطرنشان کرد: آگاهی آمریکایی ها از این فرصت های در حال گسترش بسیار حیاتی است.

در اواسط ماه اکتبر ، مدیر عامل شرکت Regeneron ، لئونارد شلیفر گفت که تحویل کالا بسیار محدود است به طوری که محصول باید رتبه بندی شود. دولت فدرال متعهد شده است که 300000 دوز از ترکیب را در ماه ژوئیه خریداری کند. هنگامی که Regeneron EUA خود را دریافت کرد ، وی گفت که انتظار دارد دوزهای مربوط به 80،000 بیمار تا پایان ماه نوامبر و 200،000 بیمار تا هفته اول ژانویه باشد.

جان رد ، MD ، MPH ، افسر ارشد پزشکی در دفتر آمادگی و پاسخ دبیرخانه HHS ، به خبرنگاران گفت که تجهیزات تقاضا را برآورده می کنند. وی گفت: “ما از توانایی خود در توزیع سریع و عادلانه kazirivimab و imdevimab و همچنین bamlanivimab بسیار مطمئن هستیم.”

از 120،000 دوزی که HHS برای توزیع در اختیار داشت ، بیش از 85،000 دوز باملانی ویماب به ایالات متحده حمل شد. وی با بیان اینکه 98٪ از لوازم عرضه شده به کشورها پذیرفته شده است ، گفت: “ما از تقاضا برای محصول بسیار راضی بودیم.”

دولت فدرال در اواخر اکتبر گفت که 375 میلیون دلار برای خرید 300000 دوز باملانی ویماب تا پایان سال 2020 هزینه خواهد کرد. دولت این گزینه را دارد که تا پایان ژوئن 2021 تا 812 میلیون دلار دیگر تا 650،000 دوز اضافی خریداری کند.

توزیع بر اساس نیاز

رد گفت ، روند توزیع kazirivimab و imdevimab همانند توزیع bamlanivimab خواهد بود.

یک کشور یا قلمرو توزیعی برابر با درصد کل بیماران تأیید شده با COVID-19 و تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان طی دوره گزارش 7 روزه دریافت خواهد کرد. مقامات بهداشتی ایالتی و محلی تعیین می كنند كه هر یك از مراكز بهداشتی درمانی در حوزه های قضایی خود چه مقدار از محصول مونوكلونال لیلی یا رجنرون را می توانند دریافت كنند.

دوزهای اولیه برای بیمارستان ها و سایت های مرتبط با بیمارستان تعیین می شود. هنگامی که مقامات بهداشتی تعیین کردند که چه مواردی برای استفاده ایمن و موفقیت آمیز از داروها لازم است ، بودجه به امکانات اضافی سرپایی اختصاص خواهد یافت.

EUA برای Casirivib و Imdevimab از Regeneron بیان می کند که این دو دارو باید در کنار هم در شرایطی استفاده شوند که دسترسی فوری به داروها برای درمان آنافیلاکسی وجود داشته باشد. دستگاه ها همچنین باید بتوانند این ترکیب را به گونه ای مدیریت کنند که خطر انتقال COVID-19 را به حداقل برساند.

دولت فدرال بخشهایی از محصول لیلی و ریگنرون را به وزارت دفاع ، اداره بهداشتی جانبازان و سرویس بهداشتی هند توزیع می کند.

داده های توزیع در دسترس عموم است. آخرین داده ها از داشبورد bamlanivimab نشان می دهد که نزدیک به 120،000 دوز از 9 نوامبر تا 23 نوامبر به ایالات و مناطق ارسال شده است. داشبورد مشابهی برای ترکیب casirivimab و imdevimab تنظیم شده است.

آمریکایی ها مجبور به پرداخت هزینه ترکیبی kazirivimab و imdevimab یا bamlanivimab نخواهند بود ، اگرچه افرادی که این دارو را دریافت می کنند ممکن است مجبور به پرداخت هزینه اداری باشند. هازارد با بیان اینکه كدهای فاكتور مدیكر صادر شده است ، گفت: “ما برای پرداخت هزینه های اداری با پرداخت كنندگان كار می كنیم.”

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir