[ad_1]

جراح ایالات متحده و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) از متخصصان بهداشت ، بیمارستان ها ، کارفرمایان ، بیمه ها ، زنان و ملت می خواهند تا برای کاهش عوارض و مرگ و میر مادران – و اختلافاتی که خطرات زنان رنگی را افزایش می دهد ، با یکدیگر همکاری کنند.

میزان مرگ و میر مادران در ایالات متحده بالاترین میزان در میان کشورهای پیشرفته جهان است و به رشد خود ادامه می دهد. در سال 2018 ، به ازای هر 100000 تولد زنده ، تقریباً 17 زن در دوران بارداری یا در طی 42 روز پس از پایان بارداری به دلیل علت بارداری یا زایمان فوت کرده اند – از 7 مرگ در هر 100000 تولد زنده ، افزایش قابل توجهی. مطابق دعوت عمومی جدید جراح ، کودکان در سال 1987.

دوروتی فینک ، Ph.D ، معاون دستیار دبیر بهداشت زنان ، روز پنجشنبه در جلسه توجیهی گفت: “مادران ما نسبت به زنان امروز میزان مرگ و میر ناشی از بارداری بسیار پایین تر است.” دعوت به عمل را یادداشت کنید.

بیماری های قلبی عروقی شایع ترین علت مرگ و میر ناشی از بارداری بین سال های 2011 و 2015 بوده است که بیش از 1 مرگ از هر 1 مورد بوده است. برنامه عملی مربوط به HHS کنترل فشار خون در 80٪ از زنان در سن باروری با فشار خون بالا تا سال 2025 است.

این طرح همچنین با هدف کاهش مرگ و میر مادران تا 50٪ و کاهش زایمان های سزارین کم خطر 25٪ طی 5 سال انجام می شود.

جروم ژنرال جراح ، جراح در جریان جلسات گفت: “یک زن هر 12 ساعت در این کشور از عوارض مربوط به بارداری می میرد.” وی با بیان اینکه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) دریافتند که می توان از دو سوم مرگ جلوگیری کرد ، گفت: “این فقط غیرقابل قبول است ، بلکه فقط چیزی است که باید درک کنیم ، اجتناب ناپذیر نیست.” .

آدامز همچنین خاطرنشان کرد که توجه به سلامت مادران ، به ویژه با شدت گرفتن COVID-19 ، مهم است. وی گفت: “بدون توجه و اقدام ، سلامت مادر می تواند به دلیل این بیماری همه گیر خراب شود.”

آدامز گفت: “ما نمی توانیم در مورد بهداشت مادر بحث كنیم ، و حتی كمتر آن را بهبود ببخشیم ، مگر اینکه تشخیص دهیم كه افراد رنگین پوست در معرض خطر آسیب های ناشی از تولد هستند.” وی گفت: “احتمال مرگ زنان سیاه پوست در اثر بارداری دو تا سه برابر بیشتر از سایر گروه های نژادی و قومی است.” طبق CDC ، اختلاف با افزایش سن افزایش می یابد.

مطالعات نشان می دهد که آموزش این اختلافات را از بین نمی برد. آدامز گفت ، زنان سیاه پوست با تحصیلات بالاتر دو برابر سفیدپوستان یا آسیایی های آمریکایی که از دبیرستان فارغ التحصیل نشده اند ، می میرند.

او عکسی از همکارش شالون ایروینگ را که به گفته وی متخصص اپیدمیولوژیست دکتر است و “اخیراً بر اثر عوارض بارداری درگذشت” برداشت.

آدامز با بیان اینکه بیانسه خواننده موسیقی پاپ تجربه تقریباً مهلكی در مورد پره اكلامپسی داشت ، گفت: درآمد نیز عاملی نیست. وی همچنین اشاره کرد که سرنا ویلیامز ، یک ورزشکار برجسته ، همچنین با عوارض بارداری دست و پنجه نرم می کند.

توصیه ها همه تأمین مالی نمی شوند

برنامه عملی HHS به طور واضح تأمین نمی شود ، اگرچه فینک و آدامز گفتند بودجه رئیس جمهور دونالد جی ترامپ برای سال 2021 شامل برخی خواسته های خاص برای بهبود سلامت مادران است. کنگره به خواسته ها پاسخ خواهد داد.

این بودجه 80 میلیون دلار برای اداره منابع و خدمات بهداشتی برای بهبود دسترسی و کیفیت مراقبت در نظر گرفته است. این همچنین شامل پول برای افزایش دامنه دارو برای 1 سال پس از تولد برای زنان مبتلا به اختلالات مصرف مواد است. در سال 2019 ، انجمن پزشکی آمریكا سیاستی را اتخاذ كرد كه خواستار تمدید دارو برای همه زنان به مدت یك سال پس از زایمان بود. کالج متخصص زنان و زایمان آمریکا نیز این گسترش را تشویق کرد.

“ما تشویق می کنیم که برنامه اقدام HHS شامل سیاست هایی برای کاهش شکاف مراقبت از زنان پس از زایمان پس از انقضا دامنه مربوط به حاملگی Medicaid است” ، مورین جی فیپس ، Ph.D. ، MPH ، مدیر ارشد اجرایی وی گفت: مدیر کالج متخصص زنان و زایمان آمریکا اخبار پزشکی Medscape.

فیپس گفت ، HHS می تواند با تأیید آزادی Medicaid بلافاصله برای گسترش چنین پوششی اقدام کند.

فینک گفت ، بودجه همچنین به 24 میلیون دلار برای گسترش برنامه های غربالگری مرگ مادران در هر ایالت نیاز دارد. در حال حاضر ، 43 ایالت و واشنگتن دی سی چنین کمیته هایی دارند که وظیفه بررسی مرگ و میر زنان را در مدت یک سال از بارداری یا زایمان دارند.

HHS همچنین با پیاده سازی بهترین شیوه های مبتنی بر شواهد برای بهبود کیفیت بیمارستان ، به راهپیمایی Dimes می پیوندد تا تفاوت زنان سیاه پوست را برطرف کند.

این اولین باری نیست که دولت ترامپ به دنبال کاهش میزان مرگ و میر و مادران است. در سال 2018 ، رئیس جمهور قانون پیشگیری از مرگ مادران را امضا کرد که به CDC اجازه می دهد طی 5 سال 50 میلیون دلار جایزه بگیرد تا هر ایالت بتواند کمیته هایی برای بررسی مرگ و میر مادران تشکیل دهد.

Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر