FDA در حال پاک کردن اولین آزمایش سریع COVID در خانه است


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای اولین آزمایش تشخیصی COVID-19 در خانه مجوز اضطراری صادر کرده است که در 30 دقیقه یا کمتر نتیجه می دهد.

COVID-19 کیت آزمایش همه در یک آزمایش (سلامت لوسیرا) یک آزمایش مولکولی یکبار مصرف است که SARS-CoV-2 را با استفاده از نمونه های سواب بینی خود جمع آوری شده در افراد بالای 14 سال تشخیص می دهد مشکوک به اینکه COVID-19 از ارائه دهنده خدمات بهداشتی آنها بوده است.کیت تست All-in-One سلامت Lucira

این آزمایش همچنین برای استفاده در مطب پزشکان ، بیمارستان ها ، مراکز اورژانس و بخش های اورژانس برای بیماران در هر سنی تأیید شده است. با این وجود ، وقتی آزمایش در این مراکز درمانی برای بیماران زیر 14 سال انجام می شود ، باید نمونه هایی از ارائه دهنده خدمات بهداشتی گرفته شود. در حال حاضر ، تست لوسیرا فقط با نسخه پزشک در دسترس است.

کمیساریای سازمان غذا و دارو گفت: “FDA همچنان سرعت بی سابقه خود را در واکنش به بیماری همه گیر نشان می دهد. اگرچه آزمایش های تشخیصی COVID-19 برای جمع آوری در خانه مجاز است ، اما این اولین چیزی است که می تواند کاملاً خود مدیریت شود و در خانه نتیجه دهد.” استفان ام. هان ، دکترا ، در یک خبرنامه گفت.

“این گزینه آزمایش جدید گامی مهم در جهت تشخیص همه گیری و کاهش بار عمومی انتقال بیماری است. [This] هان گفت: “این اقدامات بر تعهد مداوم FDA برای گسترش دسترسی به آزمایش COVID-19 تأکید می کند.”

سریع و بسیار دقیق

کیت تست شامل دستگاه آزمایش ، ویال نمونه ، سواب و دستورالعمل های ساده است. دو باتری AA در دستگاه قرار داده می شود و ویال نمونه در واحد آزمایش قرار می گیرد.

پس از اتمام این کار ، کاربر بسته پد تست را باز کرده و پد را در هر سوراخ بینی پنج بار می چرخاند. سواب سپس در ویال نمونه مخلوط می شود. سپس واحد تست را فشار دهید تا آزمون شروع شود. سپس نشانگر “آماده” چشمک می زند. چراغ سبز “مثبت” یا “منفی” به مدت 30 دقیقه روشن می شود.

در نمونه ای از جامعه که این آزمون با یک تست حساسیت بالا مورد تایید FDA برای SARS-CoV-2 مقایسه شد ، آزمون لوسیرا 94٪ درصد مثبت و 98٪ درصد منفی موافقت کرد. بر اساس وب سایت این شرکت ، پس از حذف نمونه هایی با سطح بسیار پایین ویروس ، که احتمالاً دیگر عفونت فعال را منعکس نمی کند ، آزمایش Lucira به توافق 100 درصدی مثبت رسیده است.

FDA گفت: افرادی که نتایج مثبتی دارند باید خود را منزوی کرده و از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود به دنبال مراقبت های بیشتر باشند. کسانی که آزمایش منفی می دهند اما علائم مشابه COVID را تجربه می کنند باید با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود تماس بگیرند ، زیرا نتایج منفی مانع ابتلا فرد به SARS-CoV-2 نمی شود.

با گسترش توانایی های ساخت Lucira Health ، بسته آزمایش COVID-19 آن در ابتدا به صورت محدود در مراکز مراقبت و شبکه های بهداشتی ارائه می شود که این آزمایش را برای استفاده بیماران در خانه تجویز می کند. این شرکت پیش بینی می کند هزینه این تست حدود 50 دلار باشد.

تجویز کنندگان ارائه دهنده خدمات بهداشتی باید مطابق با الزامات محلی ، ایالتی و فدرال کلیه نتایج آزمایش لوسیرا را از افراد به مقامات بهداشت عمومی مناسب گزارش دهند. این شرکت برچسب گذاری جعبه ، دستورالعمل مرجع سریع و دستورالعمل هایی را برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی برای کمک به گزارش تهیه کرده است.

جف شورن ، Ph.D ، مدیر مرکز دستگاهها و بهداشت رادیولوژی FDA ، در یک خبرنامه گفت ، مجوز برای انجام آزمایش خانگی کامل “یک گام مهم در جهت پاسخ ملی FDA به COVID-19 است.”

شورن گفت: “این آزمایش که می تواند کاملاً خارج از آزمایشگاه یا مراکز بهداشتی انجام شود ، همیشه از اولویت های FDA برای مقابله با بیماری همه گیر بوده است.” “اکنون تعداد بیشتری از آمریکایی ها که مبتلا به COVID-19 هستند می توانند بر اساس نتایج خود برای محافظت از خود و افراد اطراف خود بلافاصله اقدام کنند.”

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب. در اینجا نحوه ارسال صفحه داستان به Medscape آورده شده است.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes