[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

FDA روز چهارشنبه مجوز اضطراری برای اولین آزمایش بدون نسخه COVID-19 را صادر کرد که به کاربران اجازه می دهد نمونه ای را در خانه بگیرند و سپس آن را به یک آزمایشگاه پردازش ارسال کنند.

بر اساس بیانیه FDA ، کیت آزمایش خانگی Pixel COVID-19 LabCorp را می توان بصورت آنلاین یا بدون نسخه از فروشگاه خریداری کرد. سایر آزمایشات خانگی فقط با نسخه پزشک در دسترس هستند.

“جف شورن در این بیانیه آمده است ، MD ، مدیر مرکز تجهیزات و بهداشت رادیولوژی FDA.کیت آزمایش خانگی LabCorp Pixel COVID-19 برای آزمایش خانگی را می توانید بصورت آنلاین یا بدون نسخه در فروشگاه خریداری کنید. این تست به کاربران اجازه می دهد تا نمونه ای را در خانه گرفته و سپس آن را به یک آزمایشگاه پردازش ارسال کنند.

هر فرد بالای 18 سال می تواند کیت تست را خریداری کرده و در وب سایت LabCorp ثبت کند. سپس آنها نمونه ای از سواب بینی را در خانه جمع می کنند و نمونه را برای آزمایش به آزمایشگاه LabCorp می فرستند.

نتایج آزمایش مثبت یا نامعتبر از طریق تلفن یکی از ارائه دهندگان خدمات بهداشتی شرکت گزارش می شود. نتایج آزمون منفی از طریق ایمیل یا پورتال آنلاین LabCorp ارائه می شود.

آزمایش خانگی با هدف کمک به افراد در تعیین وضعیت COVID-19 خود ، تصمیم گیری در مورد قرنطینه شدن آنها و تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی با پزشک خود انجام می شود.

برایان کاونی ، مدیر ارشد پزشکی و رئیس آزمایشگاه LabCorp گفت: “با این اجازه ، می توانیم به افراد بیشتری کمک کنیم تا آزمایش شوند ، از شیوع ویروس بکاهند و سلامت جوامع ما را بهبود ببخشند.”

این کیت در حال حاضر در وب سایت LabCorp در Pixel موجود است و ممکن است به زودی در فروشگاه ها ظاهر شود. این بسته برای اکثر برنامه های بیمه درمانی رایگان است و افرادی که بیمه درمانی ندارند می توانند برای تأمین هزینه های خود از یک پرسشنامه واجد شرایط بودن برای دریافت بودجه فدرال استفاده کنند. در غیر این صورت ، هزینه تست جیبی 119 دلار است.

منابع:

FDA ، “FDA اولین سیستم آزمایش COVID-19 را مستقیماً به کاربر مجاز می کند.”

LabCorp ، “LabCorp در حال دریافت تأییدیه FDA برای تهیه بسته های جمع آوری منازل COVID-19 از طریق خرده فروشی است.”

LabCorp ، “Pixel از LabCorp”.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر