Fautsi می گوید: “اکثریت قریب به اتفاق” به واکسن ضد COVID-19 نیاز دارند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

به گفته مقامات ارشد بیماری های عفونی ، بیماری همه گیر ویروس کرونا تا زمانی که اکثر مردم ایالات متحده علیه COVID-19 واکسینه نشوند ، زندگی روزمره را مختل می کند.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز دوشنبه تأکید کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” مردم باید واکسن دریافت کنند. وی از مردم خواست به محض دسترسی به واکسن ایمن سازی شوند.

“اگر می خواهید بخشی از راه حل باشید ، واکسن بزنید و بگویید ،” من قرار نیست یکی از افرادی باشم که گامی به سوی ویروس رفتن به شخص دیگر باشد. برای ویروس بن بست باشید “، فاوتی در جریان پخش فیس بوک با مارک زاکربرگ ، مدیر عامل پلت فرم رسانه های اجتماعی گفت.

وی گفت ، بیشتر آمریکایی ها باید بتوانند واکسن را بین آوریل و ژوئن تزریق کنند. حدود 75 تا 85 درصد افراد برای رسیدن به “مصونیت گله” و جلوگیری از شیوع ویروس نیاز به واکسیناسیون در ایالات متحده دارند.

فائوسی افزود: “اگر به این مرحله برسیم … تا پایان سه ماهه دوم سال ، شما می توانید در این کشور از حفاظت كافی برخوردار باشید كه همه گیری را همانطور كه ​​می دانیم در زیر نقطه خطر به خوبی مهار خواهد شد ،”.

تا پاییز ، مردم می توانند به کار و مدرسه برگردند و رستوران ها با ظرفیت کامل بازگشایی می شوند. با این حال ، این برنامه بستگی به تعداد واکسینه شدن در سال 2021 دارد.

حتما بخوانید:
FDA اولین عامل برای تصویربرداری PSMA-PET در سرطان پروستات را تأیید کرده است

“شما نخواهید دید [herd immunity] مگر اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم واکسینه شوند ، “وی گفت.” اگر آنها می خواهند یک یا دو ماه صبر کنند ، خوب است … اما من نمی خواهم که آنها شش تا هشت تا نه ماه صبر کنند. “

تا آن زمان ، مردم باید به استفاده از ماسک صورت ادامه دهند ، از ازدحام جمعیت پرهیز کنند و دستورالعملهای فاصله اجتماعی را دنبال کنند. موارد COVID-19 در بیشتر کشورها در حال افزایش است و بستری شدن در بیمارستان ها در برخی از کشورها افزایش می یابد. وی گفت ، این تعداد در ماه های زمستان همچنان که مردم در داخل خانه می گذرانند ، رکورد می زند ، به ویژه در جشن های تعطیلات. خانواده ها باید خطرات خود را محاسبه کرده و از ملاقات با افراد خارج از خانه خود اجتناب کنند.

وی گفت: “شیب … در حال افزایش است ، که تقریباً نمایی است ، که واقعاً یک وضعیت خطرناک است.” “خط سیر این است که ما در موقعیت بسیار نامطلوبی قرار داریم.”

منبع:

مارک زاکربرگ ، “ارسال پیام به فیس بوک در ساعت 6:00 بعد از ظهر در تاریخ 30 نوامبر 2020.”
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma