El Paso COVID Surge: “این فقط دائمی است”


با نزدیک به 30،000 مورد فعال COVID-19 و تست مثبت 20٪ با توجه به داشبورد در شهر ال پاسو ، تگزاس ، به طور متوسط ​​حدود 1000 مورد در روز وجود دارد.

برای آگاهی از چگونگی این اتفاق برای پزشکان روی زمین ، Medscape با دکتر Ogecica Alozie ، MD ، MPH ، پزشک بیماریهای عفونی و مدیر ارشد پزشکی در مرکز پزشکی Del Sol در ال پاسو ، در مورد جهش فعلی در این شهر صحبت کرد. آلوزی همچنین عضو گروه کاری COVID-19 انجمن پزشکی تگزاس و رئیس گروه کار COVID-19 ال پاسو است. مصاحبه به دلیل طولانی بودن و شفافیت ویرایش شده است.

Medscape: آیا می توانید در حال حاضر با COVID-19 مروری بر موارد موجود در El Paso داشته باشید؟ دیدگاه در سطح جنگل چگونه است و روند آن چگونه است؟

دکتر الوزی: تا زمانی که به یک شهر یا سیستم مراقبت های بهداشتی نرفته باشید که به طور ناگهانی 300٪ ، 400٪ ، 500٪ افزایش در بیماران مبتلا به COVID نسبت به آنچه که فقط 2 تا 3 هفته قبل داشته اند ، نمی توانید آن را به کسی منتقل کنید.

احساس اینکه 30 بیمار در اورژانس شما نشسته اند ، یک واحد مراقبت ویژه دارند و باید برنامه خود را برای فشار بیش از حد در سایر مناطق بیمارستان شروع کنید. تا زمانی که واقعاً با آن زندگی نکنید و از پس کارهای آن برآیید – کمبود پرستار و کمبود شغل – هرگز نمی توانید به آن برسید.

من رئیس گروه کار COVID-19 برای شهرستان و حتی برای این گروه هستم ، جهش ناگهانی که ما در تعداد و سپس در بستری شدن در بیمارستان داشتیم و اکنون متأسفانه در مرگ های ناگوار ، شاخص تأخیر دلسرد کننده و چالش برانگیز بود.

ما منابع داریم من به عنوان مدیر ارشد پزشکی در اینجا در مرکز پزشکی دل سل متبرک هستم. ما از مراقبت های بهداشتی HCA پشت سر خود و زنجیره تأمین و همه موارد دیگر پشتیبانی می کنیم ، اما حتی با این وجود ، این مقدار زیادی است. تازه خسته شدی این احساس خستگی وجود دارد. تشبیهی که من استفاده می کنم این است که اگر این یک تمرین بود ، این یک تمرین با شدت بالا (HIT) است. ما در ژوئیه و آگوست سطح اول را داشتیم و اکنون یک سطح دیگر داریم. شما در وسط این HIT هستید و مثل این هستید که: “لعنتی ، این فلات چه زمانی ظاهر می شود؟ چه وقت استراحت می کنم؟ “دکتر اوگچیکا آلوزی مقابل چادر سرریز اورژانس در مرکز پزشکی دل سل.

این فقط ثابت است ، روز به روز و ساعت به ساعت ، و ما امیدواریم که ماه به ماه برسیم. اما ما آنجا هستیم و تلاش می کنیم بر آن غلبه کنیم.

در مورد تعداد عفونت ها در ال پاسو ، آیا جامعه بهداشتی در الپاسو آمادگی لازم را برای این امر دارد؟

از نظر بیمارستان ، بهداشت و درمان و شهر ، ما برنامه ریزی جدول را در ماه مارس و آوریل انجام دادیم و عملیات ایجاد کردیم. بنابراین این اصلاً ما را غافلگیر نکرد. اما تا زمانی که آن را تجربه نکنید ، همان نیست.

انجام یک تمرین روی میز با مراجعه بیماران بسیار متفاوت است ، سپس سوراخ خود را با BiPAP و منابع با جریان بالا بکشید ، و تعداد زیادی کارمند بیمار هستند زیرا آنها خودشان COVID را از توزیع جامعه دریافت کرده اند یا فقط خسته شده و به روزهای تعطیل نیاز دارند زیرا افراد نمی توانند 7 روز در هفته و 24 ساعت شبانه روز کار کنند.

به طور متوسط ​​در حال حاضر تعداد موارد روزانه در El Paso چقدر است؟

امروز، [Saturday, November 7] ما 1020 مورد داریم ، دیروز 1920 بود ، روز قبل از آن 3100 بود. در 2-3 هفته گذشته ما به طور متوسط ​​1000 مورد در روز داشتیم. متأسفانه در این هفته ، در 2 روز گذشته 40 مرگ داشته ایم. دفتر متخصص پزشکی می گوید که آنها بیش از 250 مورد مرگ گزارش نشده در دست رسیدگی دارند. آنها وانت چهارم را به سردخانه آورده بودند. (یادداشت سردبیر: گفته می شود که این شهر اکنون از 10 کامیون یخچال دار برای فضای موقتی در سردخانه استفاده می کند.)

حتما بخوانید:
بهترین گوشی اپل 2021 - آیفون چی بخریم؟

کارکنان متخصص پزشکی ، کارکنانی هستند که نمی توانید استخدام کنید. FEMA می تواند پرستار و پزشک بفرستد. تیم کمک پزشکی وزارت دفاع و بلایا ممکن است پرستار و پزشک بفرستد. هیچ کس هرگز به مطب متخصص پزشکی نمی دزد. من با آنها در تماس نزدیک هستم و آنها واقعاً روغن کاری شده اند.

مردم در مورد این صحبت خواهند کرد ، “آیا این واقعا مرگ های COVID است؟ آیا آنها واقعاً به دلیل دیابت مردند؟ ‘این یک داستان جعلی است. کوتاه و کوتاه این است که ما بیش از آنچه معمولاً در جامعه خود داریم ، مرگ غیرضروری داریم.

چگونه می توانیم مرگ و میرها را به بهترین شکل ممکن به مردم منتقل کنیم بدون اینکه شوم و تحریک پذیر باشیم ، اما به آنها کمک می کنیم خطر واقعی را درک کنند؟

نمی دانم. من فکر می کنم ما ، ما “جهانی” در مورد تهدید COVID کاملاً واضح بودیم. ما خواهیم گفت که فقط 5٪ در بیمارستان بستری هستند ، کمتر از 1٪ می میرند و من همیشه به مردم می گویم: بهتر است شما یا خانواده خود نباشید.

اگر به نیویورک نگاهی بیندازید ، مردم وقتی این پیام را دریافت می کنند که درصد افرادی که کسی را که فوت کرده یا در بیمارستان بستری شده است افزایش می دهند. نکته منفی این مسئله این است که این تعداد افزایش نمی یابد تا این نوع جامعه دیوانه و آشفته گسترش یابد.

جای تأسف دارد ، اما احساس می شود گویی ما به عنوان یک فرهنگ ، تصمیم گرفته ایم که تا زمانی که بر ما تأثیر نگذارد ، درگیر گفتمان علمی نشویم. مردم می گویند مسئله خیلی بزرگی نیست. من به آنها می گویم ، “بیا در بخش مراقبت های ویژه به ما مراجعه کنید و ما به شما نشان خواهیم داد که معامله چقدر بزرگ است.”تریلرهای یخچالی که برای گسترش فضای سردخانه آورده شده بودند ، دفتر متخصص پزشکی را محاصره کردند.

بزرگترین چالشها برای پزشکان و نیروی کار مراقبتهای بهداشتی در مدیریت بیماران مبتلا به COVID-19 چیست؟

وقتی وارد مراقبت های بهداشتی می شوید ، انتظار دارید که اتفاقاتی رخ دهد. اما نکته ای که در مورد موارد اضطراری وجود دارد معمولاً این است که موارد اضطراری کوتاه مدت هستند – آنها یک یا دو روز طول می کشند و سپس شما نظافت را انجام می دهید. مشکل این طولانی مدت است. مدت زمان یک یا دو روز نیست ، بلکه هفته ها تا ماه ها است. بنابراین مردم استرس دارند ، مردم به چالش کشیده می شوند ، مردم سوخته می شوند

من کلیشه راجع به ابرقهرمان ها را می شنوم – در واقع از آن متنفرم. افرادی که در مراقبت های بهداشتی هستند ، روپوش ندارند. ما فقط مردم هستیم و خانواده داریم ، امید و ترس داریم و مانند بقیه ناامید و سوزانده ایم. اما ما همچنین مشاغل و نقش ها و مسئولیت های خود را درک می کنیم و من خوشبختم که در یک سازمان و در جامعه ای واقعاً مراقب افرادی هستم که کار را انجام می دهند.

من اغلب به مردم می گویم وقتی FEMA در شهر شما ظاهر می شود ، هیچ دلیلی برای جشن گرفتن وجود ندارد. این یک مشکل است. یک چادر در خارج از اتاق اورژانس ما وجود دارد – برای کمپ زدن در نظر گرفته نشده است. ما مردم را آنجا قرار می دهیم زیرا آنها نمی توانند وارد بیمارستان شوند. چادر چیز جالبی نیست.

کارکنان بهداشت و بهداشت عمومی برای کمک به کاهش انتقال چه چیزی می توانند به ساکنان الپاسو بگویند؟

برای مردم مهم است که بدانند صرف این که روز انتخابات را در 3 نوامبر برگزار کردیم به معنای از بین رفتن ویروس نیست.

ما در حال بدترین روزهای این بیماری همه گیر برای ایالات متحده هستیم. هرچه ماه را طی می کنیم ، بدتر خواهد بود. ما امیدواریم که این برای مدتی در ماه دسامبر ، پس از شکرگذاری سپری شود ، اما ما باید تمرکز خود را حفظ کنیم. مردم باید درک کنند که بله ، این کار دشواری است ، اما اگر 2 تا 3 ماه آینده را پشت سر بگذاریم ، این پیام امید در پشت ما وجود دارد: ما هر روز در درمان این مسئله پیشرفت می کنیم. ما امیدواریم که نامزدهای واکسن زیادی وجود داشته باشد که به کاهش – نه از بین بردن ، بلکه کاهش – این تهدید کمک کند.

حتما بخوانید:
بایدن لایحه سیاست صنعتی را با هدف افزایش رقابت با چین امضا کرد

یک چادر در خارج از اتاق اورژانس ما وجود دارد – برای کمپ زدن در نظر گرفته نشده است. ما مردم را آنجا قرار می دهیم زیرا آنها نمی توانند وارد بیمارستان شوند. چادر چیز جالبی نیست.
دکتر اوگچیکا آلوزی

خود متخصصان بهداشت از نظر بهداشت روان ، خواب و غیره چگونه با عوارض برخورد می کنند؟

این مشکل است بزرگترین چیزی که ما ارائه داده ایم توانایی افراد در بیرون رفتن و مشاوره و تعامل با کسی است که می تواند به آنها کمک کند تا بسیاری از این مراحل را انجام دهند. این یک چیز عظیم است ، اما فقط بخشی از آن است. بخش دیگر یافتن منابع ، پزشکان اضافی ، پرستاران اضافی ، درمانگران تنفسی اضافی ، فلبوتومی های اضافی است – اینها همه مواردی است که ما توانسته ایم ارائه دهیم.

وقتی این روند شروع شد ، ما به اندازه کافی پزشک داشتیم ، اما بیشتر از همه دلم برای پرستار تنگ شده بود. پزشکان فقط می توانند کارهای زیادی انجام دهند. ما باید برای پرستاران خود ارزش قائل شویم و از آنها محافظت کنیم و تمام منابع شایسته آنها را در اختیار آنها قرار دهیم.

بیشترین نیازهای جامعه بهداشت در حال حاضر چیست؟ آیا آنها PPE کافی دارند؟ کارمندان کافی هستند؟ تخت خواب کافی است؟ اتاق کافی است؟

چند روز گذشته برای ما آرام بوده است ، زیرا 1020 مورد بسیار بهتر از مواردی است که در 1300 ، 1800 و 1900 مورد در روز انجام می دهیم. از نظر بیمارستان ، این فقط آرام است – نمی دانم قبل از طوفان آرام است یا در پشت طوفان آرام است. امیدوارم این دومین بار است که به اوج می رسیم و پایین می آییم ، اما هیچ یک از مدل هایی که دیده ام این را نشان نمی دهد.چادرهای بیمارستان اورژانس واقع در پارکینگ مرکز علوم بهداشتی در دانشگاه تگزاس در ال پاسو.

در واقع ، از نظر منابع ، من فکر می کنم ما آماده هستیم: ما می توانیم به فضا برویم ، ما پرستار داریم ، هم محلی و هم FEMA ، ما پزشک داریم ، ما برای چالش هر آنچه که در هنگام ورود به زمستان جاری آماده هستیم لحظات. ما در حال حاضر توسط منابع به چالش کشیده شده است.

آیا چیزی وجود دارد که بخواهید اضافه کنید؟

ما با چالش هایی روبرو هستیم. آیا می خواستیم اینجا باشیم؟ قطعا نه. بعد از موج ژوئیه / آگوست ، فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار داشته باشیم که اینجا باشیم. اما دوباره ، این زندگی پس از مرگ برای این است ، ما به گذشته نگاه خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد آنچه را که اتفاق افتاده است درک کنیم.

ما با آن مقابله می کنیم. زمان استرس زا است ، [but] امید در انتهای تونل وجود دارد و مردم فقط باید روی آن تمرکز کنند.

چیزی که مردم باید بدانند این است که ما در حال حاضر “خوش شانس” هستیم زیرا در کشوری که نقاط داغ زیادی ندارد که به اندازه ما شعله ور می شوند نقطه داغ هستیم. تنها نگرانی من این است که اگر به زوال ادامه دهیم و بقیه کشورها نیز – از هر 50 کشور 45 کشور در حال توسعه از نظر موارد COVID هستند – پس این منابع به کجا می روند؟ اگر هوستون چشمک می زند؟ ققنوس ، داکوتا در حال حاضر آشفته است.

این تنها چیزی است که جامعه محلی من باید بشنود: ما باید اکنون آن را حذف کنیم ، زیرا در ماه نوامبر و دسامبر ، زمانی که سایر مناطق کشور شروع به رشد می کنند ، ممکن است در حال حاضر منابع فدرال و ملی را نداشته باشیم. .

آلوزی رابطه مالی مربوطه را فاش نکرده است.

Tara Haelle را در توییتر دنبال کنید: tarahaelle.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma