COVID-19 Survivor از 116 متخصص پزشکی نامه تشکر نامه نوشت


نیویورکر که یک ماه در کما با COVID-19 بود ، از 116 کارگر بهداشتی که به او کمک کردند تا زنده بماند ، نامه تشکرآمیز نوشت.

سی ان ان گزارش داد ، جف گرسون 45 ساله پنج ماه به دنبال ردیابی اسامی تمام پزشکان ، پرستاران ، درمانگران و سایر کادر پزشکی در بیمارستان NYU Langone Tisch بود.

گرسون گفت: “من فقط احساس بسیار سپاسگزار و خوشبختی می کنم.” “این داستان ، اگر وجود داشته باشد ، لزوماً این نیست که من زنده مانده ام ، بلکه این افراد جان من را نجات داده اند. من واقعاً نیاز به پیدا کردن آنها ، پیدا کردن نام آنها و تشکر از آنها احساس کردم.

سی ان ان گزارش داد ، گرسون در 18 مارس با تنگی نفس ، سرفه شدید و تب شدید به بیمارستان رسید. روز بعد وی با ویروس کرونا تشخیص داده شد و یک دستگاه تنفس به وی داده شد.

در آن روزهای ابتلا به همه گیری ، پزشکان اطلاعات زیادی در مورد COVID-19 نداشتند و مرگ و میر به ویژه در نیویورک نگران کننده بود. گرسون در 17 آوریل از کما آزاد شد و یک هفته بعد مرخص شد. کارکنان بیمارستان هنگام بازگشت به خانه در راهرو برای تشویق جمع شدند.

گرسون گفت: “این واقعا یک مهمانی و جشن برای افراد در بیمارستان بود.” “آنها فقط در وجد بودند و آنقدر خوشحال بودند كه كسی را زنده و با پیش آگهی خوب به اعتیاد می فرستادند.”

گرسون در حالی که در کما بود با بسیاری از افرادی که وی را معالجه کردند ملاقات نکرد.

حتما بخوانید:
1. وارد کنترل پنل ویندوز شوید

وی به سی ان ان گفت: “به جز پرستارانی که مستقیماً با آنها کار می کردم ، واقعاً فرصتی برای تشکر از کسی نداشتم. “من در اینجا زنده مانده ام ، هر روز صبح از شادی گریه می کنم و از این افراد بسیار سپاسگزارم ، که حتی نمی توانم با آنها صحبت کنم زیرا آنها وارد اتاق من نمی شوند.”

گرسون کار کارآگاهی خود را آغاز کرد. او نام هایی را از برنامه MyChart جمع آوری کرد که نشان می دهد چه کسی دستور صدها آزمایشی را داده است. پرستاری که به او کمک کرد 60 اسم از صفحه گسترده بدست آورد. و گزارش های بیمه که اسامی مربوط به مطالبات وی را نشان می دهد.

وی این نامه را در ماه نوامبر برای یک مدیر بیمارستان ارسال کرد و وی این نامه را به کارمندان منتقل کرد.

گرسون نوشت: “اگر این نامه را دریافت كردید ، به این دلیل است كه من می فهمم شما در نجات جان من نقش داشته اید.” “فقط پس از تلاش زیاد من برای یافتن اسامی شما ، می فهمم که چند نفر از شما در تیم مراقبت من بودند.”

یکی از پزشکان بخش مراقبت های ویژه گرسون ، لویی آنجل ، متخصص ریه و متخصص مراقبت های ویژه بود. وی به CNN گفت كه Gerson توسط تراكئوستومی و یك روش حمایت از زندگی به نام اکسیژن رسانی غشای خارج بدن (ECMO) كه عملكرد ریه ها و قلب را بر عهده دارد ، زنده نگه داشته شد.

آنجل گفت: “شما کار قابل توجهی را که انجام داده است می بینید و کسی که احتمال دارد در بیمارستان بمیرد کاملا بهبود یافته و سپس می تواند بگوید” متشکرم “برای ما بسیار مهم است.”

حتما بخوانید:
امارات متحده عربی می گوید واکسن Sinopharm 86٪ در برابر COVID-19 موثر است

گرسون گفت ، یك پزشك كه گرسون را معالجه كرد ، سیدنی مل به COVID-19 مبتلا شد و درگذشت. وی برای تشکر از وی و کمک مالی به صندوق یادبود دکتر با خانواده مل تماس گرفت.

وی گفت: “به ذهنم خطور کرد که این پزشکی که جان خود را در مبارزه با کوید داد که من یکی از آخرین بیماران هستم ، اگر نه آخرین بیمار برای درمان”.

منابع:

CNN “یکی از بازماندگان Covid-19 ماهها به ردیابی 116 کارگر بهداشتی که جان او را نجات دادند پرداخت
https://www.cnn.com/2020/12/09/health/covid-survivor-thanks-who-saved-him-trnd/index.html

انجمن قفسه سینه آمریکا. “ECMO چیست؟”
https://www.thoracic.org/patients/patient-resources/resources/what-is-ecmo.pdf
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma