[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

بر اساس مطالعه جدیدی که روز دوشنبه در مجله Clinical Infective Diseases منتشر شد ، ویروس SARS-CoV-2 ، که باعث ایجاد COVID-19 می شود ، ممکن است تا دسامبر سال 2019 حتی قبل از گزارش اولین موارد در چین به ایالات متحده رسیده باشد.

اولین موارد در ایالات متحده در ژانویه سال 2020 شناسایی شد ، اما آزمایش خون نشان می دهد که برخی از آمریکایی ها ممکن است قبلاً آلوده شده باشند.

محققان CDC بیش از 7000 اهدا خون را که بین 13 دسامبر و 17 ژانویه توسط صلیب سرخ آمریکا در 9 کشور جمع آوری شده است ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. از بین آنها ، 106 نمونه از نظر آنتی بادی ویروس کرونا مثبت بودند ، و حداقل در هر 9 کشور نتایج مثبت وجود داشت.

نویسندگان نتیجه گیری کردند: “عفونت های SARS-CoV-2 ممکن است در دسامبر 2019 زودتر از آنچه قبلاً شناخته شده بود ، در ایالات متحده وجود داشته باشد.”

اولین خوشه موارد در 31 دسامبر در چین گزارش شد و اولین مورد تایید شده COVID-19 در ایالات متحده در تاریخ 20 ژانویه گزارش شد ، اما بر اساس گزارش Live Science ویروس ممکن است قبلاً نیز منتشر شده باشد. این روزنامه گزارش داد که چندین مطالعه که امسال نمونه های خون را برای یافتن آنتی بادی آزمایش کرده اند ، نشان داده اند که ویروس ممکن است در ماه نوامبر در چین ، فرانسه در دسامبر و ایتالیا از سپتامبر 2019 باشد.

با این حال ، متخصصان بیماری های عفونی همچنان به بررسی داده ها می پردازند. روزنامه گزارش داد: آزمایش های مثبت آنتی بادی ممکن است نشان دهد که کسی قبلاً به COVID-19 مبتلا شده است ، اما آنها نمی توانند اثبات کنند که شخصی آلوده شده است. در برخی موارد ، ممکن است آنتی بادی های ویروس های مختلف کرونا مانند SARS-CoV-2 با آزمایش “واکنش متقابل” داشته و نتیجه مثبتی را نشان دهند.

در این مطالعه ، محققان آزمایشات بیشتری را در 90 نمونه برای شناسایی واکنش متقابل بالقوه انجام دادند و دریافتند که 84 آنتی بادی مخصوص SARS-CoV-2 دارد. این نشان می دهد که بعید است نمونه ها نتایج مثبت کاذب را نشان دهند ، نویسندگان می نویسند.

در مطالعات آینده ، محققان ممکن است آزمایش مواد ژنتیکی ویروسی را در بافت های انسانی ، بزاق و نمونه های خون در نظر بگیرند. با اهدا کنندگان خون می توان تماس گرفت تا مشخص شود آیا آنها به چین یا کشورهای دیگر مبتلا به عفونت زودرس COVID-19 سفر کرده اند یا خیر و آیا در زمان اهدای خون علائم COVID-19 را داشته اند یا خیر.

منابع:

بیماری های عفونی بالینی ، “آزمایش سرولوژی خون ایالات متحده برای آنتی بادی های واکنشی SARS-CoV-2: دسامبر 2019 – ژانویه 2020.”

Live Science ، “COVID-19 ممکن است تا دسامبر 2019 به ایالات متحده رسیده باشد.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر