[ad_1]

همانطور که تعداد فزاینده ای از سیستم های مراقبت های بهداشتی برنامه های بیمارستان خانگی (HaH) را برای افزایش ظرفیت بیمارستان سنتی خود اجرا می کنند ، مراکز خدمات Medicare & Medicaid (CMS) با تغییر مقررات خود اجازه حرکت را افزایش می دهند تحت شرایط خاص مراقبت حاد در خانه بیمار انجام شود.

هفته گذشته ، CMS اعلام کرد که برنامه “مراقبت های اورژانس خانگی” خود را “برای افزایش ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده” در طی بیماری همه گیر COVID-19 آغاز می کند.

در همان زمان ، آژانس اعلام کرد که انعطاف پذیری بیشتری را برای مراکز جراحی سرپایی (ASC) برای ارائه مراقبت در سطح بیمارستان فراهم می کند.

CMS گفت که برنامه جدید HaH توسعه ابتکار بیمارستان های بدون دیوار است که مارس گذشته رونمایی شد. بیمارستان های بدون دیوار مجموعه ای از “قوانین جدید موقتی” است که به بیمارستان ها این انعطاف را می دهد تا مراقبت های حاد را در خارج از مراکز بستری انجام دهند. طبق این قوانین ، بیمارستان ها می توانند ضمن دریافت هزینه های بیمارستان Medicare ، بیماران را به مراکز خارجی مانند ASC ، بیمارستان های توانبخشی بیماران بستری ، هتل ها و خوابگاه ها منتقل کنند.

تحت مراقبت های اورژانسی خانگی جدید CMS ، که موقت توصیف نشده است ، بیماران می توانند از بخش های اورژانس یا بخش های بستری به مراقبت های خانگی در سطح بیمارستان منتقل شوند. CMS گفت: برنامه HaH برای افرادی که بیماری هایی مانند آسم حاد ، نارسایی احتقانی قلب ، ذات الریه و بیماری انسدادی مزمن ریوی دارند ، طراحی شده است. در کل ، CMS گفت ، بیش از 60 شرایط حاد را می توان با خیال راحت در خانه درمان کرد.

با این حال ، آژانس نگفت که امکانات نمی توانند بیماران مبتلا به COVID-19 را در بیمارستان در خانه پذیرش کنند. رامی کردجیان ، MBA ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت پزشکی طبی ، یک شرکت تأمین کننده سیستم های بهداشتی با خدمات فنی و نرم افزاری برای برنامه های HaH است. اخبار پزشکی Medscape چندین مشتری از خانه پزشکی قصد دارند بیماران مبتلا به COVID و غیر COVID را هنگام شروع شرکت در برنامه CMS در آینده نزدیک در خانه درمان کنند.

CMS گفت که در ساخت برنامه HaH خود با رهبران صنعت دانشگاهی و خصوصی مشاوره گسترده ای داشته است. قبل از شروع این ابتکار ، CMS خاطرنشان كرد ، برنامه های آزمایشی موفقیت آمیزی را در بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی پیشرو انجام داده است. این آژانس گفت: نتایج برخی از این خلبانان در مجلات دانشگاهی گزارش شده است.

CMS گزارش داد ، بیمارستان های شرکت کننده قبل از شروع مراقبت های حاد در خانه باید پروتکل های غربالگری خاصی داشته باشند. قبل از شروع مراقبت در منزل ارزیابی شخصی توسط پزشک لازم است. پرستار هر بیمار را یک بار در روز بصورت حضوری یا از راه دور ارزیابی می کند و پرستاران یا پیراپزشکان دو بار در روز شخص ویزیت می کنند.

در مقابل ، مقررات مدیکر به پرستاران نیاز دارد تا به طور شبانه روزی در بیمارستان های سنتی در دسترس باشند. بنابراین CMS باید برنامه های HaH بیمارستان ها را انکار کند.

اگرچه جزئیات مربوط به قابلیت نظارت از راه دور که برای مراقبت های حاد بیمارستان در خانه مورد نیاز است ، بیان نشده است ، اما در بیانیه آمده است: “گزارش امروز مبتنی بر کار مهم CMS برای گسترش دامنه سلامت از راه دور برای ایمن نگه داشتن ذینفعان است. و برای جلوگیری از شیوع COVID-19. “

انعطاف پذیری بیشتر برای ASC

این آژانس همچنین به ASC انعطاف پذیری می دهد تا پرستارهای 24 ساعته را فقط در صورت مراقبت های یک یا چند بیمار در محل فراهم کند. CMS گفت ، این انعطاف پذیری برای هر 5،700 ASC که مایل به شرکت هستند در دسترس خواهد بود و بلافاصله برای 85 ASC که هم اکنون در طرح بیمارستان بدون دیوار شرکت می کنند ، موثر خواهد بود.

CMS گفت ، مقررات جدید ASC به منظور جوامع “حفظ ظرفیت جراحی و سایر افراد غیر COVID-19 نجات دهنده” در نظر گرفته شده است. [care]، مانند جراحی سرطان. “بیمارانی که به چنین روشهایی احتیاج دارند می توانند آنها را در ASC دریافت کنند بدون اینکه در معرض موارد خاصی از COVID-19 قرار بگیرند.

به همین ترتیب ، CMS اظهار داشت که اگر بیمارستان های محلی مملو از بیماران مبتلا به COVID باشد ، بیماران و خانواده هایی که COVID-19 آنها تشخیص داده نشده است ، ممکن است ترجیح دهند مراقبت های حاد را در خانه دریافت کنند. علاوه بر این ، CMS اعلام کرد که انتظار دارد بیماران بدون محدودیت در حضور در بیمارستان ، امکان درمان در خانه را ارزیابی کنند.

شرکت کنندگان اولیه در HaH

شش سیستم بهداشتی با تجربه گسترده در ارائه مراقبت های حاد بیمارستان در خانه برای معافیت های جدید HaH از قوانین مدیکر تأیید شده است. اینها شامل بیمارستان بریگام و زنان (ماساچوست) است. موسسه سرطان هانتسمن (یوتا) ؛ بیمارستان عمومی ماساچوست (ماساچوست)؛ سیستم بهداشتی کوه سینا (نیویورک) ؛ خدمات بهداشتی پروتستان (نیومکزیکو) ؛ و UnityPoint Health (آیووا).

CMS گفت که در حال بحث با سایر سیستم های بهداشتی است و انتظار می رود برنامه های جدید به زودی ارسال شود.

برای حمایت از این تلاش ها ، CMS پورتالی آنلاین راه اندازی کرده است تا روند درخواست رد را ساده کند. CMS اظهار داشت: این برنامه از نزدیک برنامه حفاظت از ذینفع را رصد می کند و بیمارستان های شرکت کننده را ملزم می کند که به طور منظم داده های کیفیت و ایمنی را گزارش دهند.

پشتیبانی بیمارستان

به نظر می رسد اولین سیستم های بهداشتی درگیر در CMS HaH از این برنامه پشتیبانی می کنند ، برخی از مدیران بیمارستان ها نظرات خود را در مورد CMS برای CMS ارسال می کنند.

کنت ال دیویس ، دکترا ، رئیس و مدیرعامل کوه سینا در نیویورک گفت: “CMS امروز با تسهیل گسترش سریع بستری شدن در بیمارستان ، یک مدل ابتکاری مراقبت با نتایج اثبات شده ، گام قابل توجهی برداشته است.” “این حرکت مهم و به موقع باعث می شود بیمارستان های سراسر کشور بتوانند از ابزارهای موثری برای مراقبت ایمن از بیماران در طی این بیماری همه گیر استفاده کنند.”

دیوید لوین ، دکتر ، دستیار پزشکی و مدیر پزشکی استراتژی و نوآوری در بیمارستان بریگهام هوم هوست در بوستون ، به روشی مشابه مورد تمجید قرار گرفت: “تحقیقات ما در خانه بهداشت بریگام نشان داده است که می توانیم مراقبت های بستری را ارائه دهیم. برای بیماران ما با سطح پایین بستری مجدد ، تحرک بدنی بیشتر و تجربه مثبت بیمار. ” “در این اوقات دشوار ، تمرکز بر خانه بسیار مهم است. ما چنان مورد تشویق قرار گرفته ایم که CMS این اقدام مهم را انجام می دهد که به بیمارستانهای سراسر کشور امکان می دهد ضمن ارائه مراقبتهای شایسته همه بیماران ، ظرفیت خود را افزایش دهند.”

سریع بزرگنمایی کنید

اگر بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی دیگر ارزش HaH را تشخیص دهند ، چه مدت طول می کشد تا آنها بتوانند این برنامه ها را در میان یک بیماری همه گیر توسعه دهند و اجرا کنند؟

اتریوم هلث ، یک سیستم مهم مراقبت های بهداشتی در جنوب شرقی اروپا ، بهار سال گذشته در 10 بیمارستان خود در شارلوت ، کارولینای شمالی ، فقط در مدت دو هفته یک ابتکار عمل در بیمارستان خانگی را توسعه داد. با این حال ، او مدتی قبل از همه گیری ، روی پروژه کار کرد. با تمرکز بیشتر بر روی بیماران مبتلا به COVID-19 ، میزان بار بیماران مبتلا به COVID-19 تا 20٪ -25٪ در بیمارستان های اتریوم کاهش می یابد.

مرکز پزشکی ، شرکت زیرساخت HaH ، در خبری اعلام کرد که “به سیستم های بهداشتی اجازه می دهد فقط در مدت 30 روز خدمات جدیدی را در یک بیمارستان خانگی ایجاد کنند.” پزشکی پزشکی هوم با گروه مشاوره هورون ، که حدود 200 مشاور آموزش دیده HaH ، و Cardinal Health ، یک توزیع کننده عمده جهانی در زمینه تجهیزات پزشکی دارد ، همکاری کرده است.

کارجیان گفت اخبار پزشکی Medscape که انتظار دارد بیمه گران خصوصی مثال CMS را دنبال کنند ، همانطور که معمولاً این کار را می کنند. وی گفت: “ما معتقدیم که این تصمیم باعث می شود نه تنها CMS بلکه بیمه های خصوصی نیز بیمارستان را بعد از همه گیری در خانه تحت پوشش قرار دهند ، اگر این امر به استاندارد مراقبت تبدیل شود ، زیرا بیماران هنگام درمان در خانه نتایج بهتری دارند.”

کرجیان در پاسخ به این س whyال که چرا CMS روشن می کند که بیماران فقط می توانند از بخش های اورژانس یا مراکز بستری در HaH پذیرش شوند ، گفت: CMS می خواهد اطمینان حاصل کند که بیماران در صورت لزوم به مراقبت های بیمارستان دسترسی دارند. وی همچنین اشاره کرد که این مدل در بیشتر بیمارستان ها جدید است ، بنابراین CMS می خواهد اطمینان حاصل کند که “با تمام محافظ های محافظ” در محل کار خود را شروع می کند.

به طور کلی ، کرجیان گفت: “این یک پیشرفت هیجان انگیز برای بیماران در سراسر کشور است. آنچه CMS انجام داده از نظر اجازه دادن به بیماران می تواند مراقبت های مورد نظر خود را در جاهایی که می خواهند و سود بیشتری ببرند بسیار عالی است. نتایج در حالی است که کشور از این بحران ظرفیت تخت بیمارستان عبور می کند. “

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir