[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

از آنجا که تعداد موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان در ایالات متحده همچنان رو به تسریع است ، CDC روز پنجشنبه صریحاً به آمریکاییان توصیه کرد که برای شکرگذاری سفر نکنند.

هنری واک ، دکتر ، مدیر COVID-19 ، هنگام گفتگو با خبرنگاران گفت: “در برابر این مرحله حساس ، CDC توصیه می کند که در طول روز شکرگذاری سفر نکنید.”

واک گفت: همه اشکال سفر خطرناک است.

“آنچه ما نگران آن هستیم ، نه تنها روش واقعی سفر ما است – چه با هواپیما ، اتوبوس یا اتومبیل ، بلکه همچنین مراکز حمل و نقل مورد علاقه ماست.”

ایستادن در صف برای سوار شدن به هواپیما ، اتوبوس یا قطار ، ایجاد فضای بین شما و سایر افراد را دشوار می کند.

از آنجا که پرونده ها در حال حاضر با سرعت نگران کننده ای در حال افزایش است ، مقامات CDC اظهار نگرانی کردند که تعطیلات ممکن است منجر به تصادف و مرگ بخصوص برای اعضای مسن خانواده شود.

دکتر ارین Sauber-Shatz ، رئیس گروه ویژه CDC برای مداخلات و منتقدان گفت: “مطمئن ترین راه برای جشن شکرگذاری امسال در خانه با اعضای خانواده شما است.” نیویورک تایمز.

این آژانس دستورالعمل های به روز شده شکرگذاری را منتشر کرده است که هشدارهای قبلی در مورد تعطیلات آینده را تقویت می کند.

این راهنما می گوید: “ملاقات با خانواده و دوستانی که با شما زندگی نمی کنند ممکن است احتمال ابتلا به COVID-19 یا آنفولانزا را افزایش دهد.” “مسافرت می تواند شانس دریافت و توزیع COVID-19 شما را افزایش دهد. به تعویق انداختن سفر و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در سال جاری است. “

اگر هنوز در فکر سفر یا ملاقات با افراد دیگر هستید ، CDC پیشنهاد می کند ابتدا به این س questionsالات پاسخ دهید:

  • آیا شما ، شخصی در خانه خود یا شخصی که قصد ملاقات با او را دارید با افزایش خطر ابتلا به COVID-19 مواجه هستید؟

  • آیا موارد موجود در جامعه یا مقصد شما اغلب افزایش یا افزایش می یابد؟ برای جدیدترین موارد ، ردیاب داده CDOV COVID را بررسی کنید.

  • آیا بیمارستان های جامعه شما یا مقصد شما مملو از بیمارانی است که COVID-19 دارند؟ برای اطلاع از این موضوع ، وب سایت های بهداشت عمومی ایالتی و محلی را بررسی کنید.

  • آیا خانه یا مقصد شما برای مسافران شرایط یا محدودیتی دارد؟ قبل از سفر شرایط محلی و محلی را بررسی کنید.

  • در طی 14 روز قبل از سفر ، آیا شما یا کسانی که بازدید کرده اید با افرادی که با آنها زندگی نمی کنید ارتباط نزدیک داشته اید؟

  • آیا قصد سفر با اتوبوس ، قطار یا هوا را دارید که می تواند 6 فوت فاصله را برای شما دشوار کند؟

  • آیا با افرادی سفر می کنید که با شما زندگی نمی کنند؟

اگر به هر یک از این س “الات “بله” پاسخ داده اید ، CDC پیشنهاد می کند که برنامه های دیگری را تنظیم کنید: در خانه بمانید ، یک شکرگذاری “مجازی” ترتیب دهید یا آن را برای زمان دیگری موکول کنید.

منابع:

نیویورک تایمز: “به روزرسانی های زنده Covid-19: CDC از آمریکایی ها می خواهد که از سفر شکرگذاری پرهیز کنند.”

CDC.gov: “جشن شکرگذاری”.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر