ACC / AHA دو معیار را برای اثر فیبریلاسیون دهلیزی به روز کنید


کالج آمریکایی قلب و عروق (ACC) و کارگروه انجمن قلب آمریکا (AHA) در زمینه اقدامات ، دو تغییر در اقدامات عملکردی در بزرگسالان مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی ایجاد کرده اند.

بروزرسانی برای شاخص های بالینی ACC / AHA و اندازه گیری کیفیت در سال 2020 در بزرگسالان مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی در 7 دسامبر به صورت آنلاین منتشر شد مجله کالج قلب و عروق آمریکا و گردش خون: کیفیت قلب و عروق و نتایج . که با همکاری انجمن ریتم قلب توسعه داده شد.

هر دو تغییر در شاخص های عملکرد توسط ACC / AHA / انجمن جامعه برای ریتم قلب در سال 2019 در مورد دستورالعمل های فیبریلاسیون دهلیزی ایجاد شده و در ژانویه 2019 مطابقت دارد. اخبار پزشکی Medscape در این زمان.

اولین تغییر مشخصاتی است که فیبریلاسیون دهلیزی فیبریلاسیون دهلیزی با تنگی میترال متوسط ​​یا شدید یا دریچه قلب مکانیکی است. این تغییر در کلیه شاخص های عملکرد گنجانده شده است.

تغییر دوم ، که فقط در شاخص اثر ضد انعقادی تجویز می شود ، جداسازی آستانه های زن و مرد برای ارزیابی CHA2DS2-VASc است.

ACC / AHA در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد این آستانه اکنون نمره ای بالاتر از 1 برای مردان و بالاتر از 2 برای زنان است که بیشتر نشان می دهد خطر سکته مغزی بین زن و مرد با فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی متفاوت است.

آنها می گویند: “اجرای موفقیت آمیز این اقدامات به روز شده توسط پزشکان و سازمان های بهداشتی ، کیفیت بیماران بالغ مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی را بهبود می بخشد.”

حتما بخوانید:
بروز سرطان در نوجوانان و بزرگسالان جوان

نتایج کیفیت قلب و عروق. منتشر شده بصورت آنلاین در 7 دسامبر 2020. متن کامل

J Am Coll Cardiol. منتشر شده بصورت آنلاین در 7 دسامبر 2020. متن کامل
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma