[ad_1]

کالج آمریکایی قلب و عروق (ACC) و کارگروه انجمن قلب آمریکا (AHA) در زمینه اقدامات ، دو تغییر در اقدامات عملکردی در بزرگسالان مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی ایجاد کرده اند.

بروزرسانی برای شاخص های بالینی ACC / AHA و اندازه گیری کیفیت در سال 2020 در بزرگسالان مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی در 7 دسامبر به صورت آنلاین منتشر شد مجله کالج قلب و عروق آمریکا و گردش خون: کیفیت قلب و عروق و نتایج . که با همکاری انجمن ریتم قلب توسعه داده شد.

هر دو تغییر در شاخص های عملکرد توسط ACC / AHA / انجمن جامعه برای ریتم قلب در سال 2019 در مورد دستورالعمل های فیبریلاسیون دهلیزی ایجاد شده و در ژانویه 2019 مطابقت دارد. اخبار پزشکی Medscape در این زمان.

اولین تغییر مشخصاتی است که فیبریلاسیون دهلیزی فیبریلاسیون دهلیزی با تنگی میترال متوسط ​​یا شدید یا دریچه قلب مکانیکی است. این تغییر در کلیه شاخص های عملکرد گنجانده شده است.

تغییر دوم ، که فقط در شاخص اثر ضد انعقادی تجویز می شود ، جداسازی آستانه های زن و مرد برای ارزیابی CHA2DS2-VASc است.

ACC / AHA در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد این آستانه اکنون نمره ای بالاتر از 1 برای مردان و بالاتر از 2 برای زنان است که بیشتر نشان می دهد خطر سکته مغزی بین زن و مرد با فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی متفاوت است.

آنها می گویند: “اجرای موفقیت آمیز این اقدامات به روز شده توسط پزشکان و سازمان های بهداشتی ، کیفیت بیماران بالغ مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی یا فیبریلاسیون دهلیزی را بهبود می بخشد.”

نتایج کیفیت قلب و عروق. منتشر شده بصورت آنلاین در 7 دسامبر 2020. متن کامل

J Am Coll Cardiol. منتشر شده بصورت آنلاین در 7 دسامبر 2020. متن کامل[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر