قیمت اکسس کنترل کارتی و رمزی
اکسس کنترل درب ورودی

اکسس کنترل چیست و چگونه بهترین مدل اکسس کنترل را انتخاب کنیم؟

روش اول استفاده از رمز عبوری است که به کاربر شماره یا کد می دهد و برای ورود و خروج باید کد مشخص شده را وارد کنید و در صورت تأیید قادر به تغییر آن خواهید بود. تشخیص چهره: وقتی وارد ساختمان اکسس کنترل یا مکان خاصی می شوید ، تصویر صورت توسط کنترل دسترسی اسکن می شود و با لیست عکس دستگاه مقایسه می شود و اگر تشخیص چهره و تأیید مجاز باشد ، زمان ورود ثبت می شود. برای خرید اکسس کنترل از اینجا اقدام کنید.

با استفاده از این نرم افزار می توان کلیه دستگاه های کنترل دسترسی یک کیت داده شده را وارد کرده و کلیه اطلاعات دستگاه را با هم بررسی و حقوق کارکنان را محاسبه کرد. یا انواع مختلف سخت افزار و سایر فناوری ها که اطلاعات کاربر را تعیین می کنند و سطح امنیتی آنها را تعیین می کنند.

تصمیم گیری در مورد سطح امنیت مستلزم در نظر گرفتن عوامل مختلفی است اکسس کنترل ، از جمله محل کار شما ، میزان امنیت در محل کار و … اعتبار ، یک هویت رایانه ای است که به عنوان مجوز ورود به افراد به افراد داده می شود و بیرون رفتن. وقتی افراد با دستگاه های کنترل دسترسی روبرو می شوند ، از آنها برای ایجاد مجوزها و بررسی ها استفاده می کنند.

بررسی قیمت اکسس کنترل در بازار ایران

شاید با یک مثال ساده بتوانم عملکرد این محصول را توضیح دهم. کارت بدهی که همه ما از آن استفاده می کنیم فقط در صورت وارد کردن رمز ورود صحیح ، دستورات خود را اجرا می کند ، در غیر این صورت خدماتی ارائه نمی دهد.

این سیستم و نحوه سرویس دهی در بسیاری از مکانها برای ورود و خروج اکسس کنترل استفاده می شود که می تواند توسط مدلهای مختلف کنترل دسترسی اعمال شود. این محصول به روش های مختلفی کار می کند و می توان آن را به انواع قفل های برقی ، قفل های برقی جلو و سایر تجهیزات محافظ متصل کرد.

دلیل پیشرفت تکنولوژی و استفاده از آن در زندگی روزمره را می توان با انتخاب و اجرای هر یک از محصولات کنترل دسترسی که در زیر شرح داده شده است ، انجام داد. کار امنیتی ، که اساسی ترین عنصر کیت است ، می تواند کارهای اساسی را بدون نقص در کنترل دسترسی انجام دهد. موارد مختلفی ارائه می شود و سپس دستور اجرا می شود.

سیستم کنترل ترافیک پارکینگ برای ارائه خدمات مدیریت پارکینگ ، خدمات حمل و نقل ، نگهداری و کنترل درآمد استفاده می شود.

دستگاه اکسس کنترل چه کاربردی دارد؟

با این حال ، علاوه بر مارک دستگاه ، اعتبار عرضه کننده دستگاه نیز مهم است. برای کنترل دسترسی افراد به مکانها و دستگاههای خاص ، از روشهای مختلفی استفاده می شود که هر روش به نوع مکان و درجه اهمیت و شدت آن بستگی دارد.

در این نوع سیستم چهار روش برای کنترل دسترسی وجود دارد. در این نوع سیستم ، از مارک گذاری (RFID) برای ردیابی کالاها مانند کالاهای موجود استفاده می شود. هر یک از کالاهای مختلف موجود ، دارای یک برچسب کاغذی است که دارای یک برچسب است. همچنین با استفاده از فارسی اسپیکر دستگاه ، برای مشاهده این محصول اینجا کلیک کنید. کاربران در هنگام ترافیک متوجه اعلان های دستگاه می شوند.

این دستگاه دارای صفحه و منوی فارسی است که کار را برای کاربران و اکسس کنترل مدیران بسیار آسان می کند. در این نرم افزار اطلاعاتی مانند نام کاربری ، رمز ورود ، شماره تماس ، شماره کارکنان و غیره با توجه به زمینه های مورد نظر می تواند برای هر شخص تعریف شود. این نوع سیستم معمولاً برای تعیین دسترسی افراد به راهروها ، اتاقها و مکانهای خاص ، با استفاده از نرم افزارها و دستگاه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی اکسس کنترل درب ورودی برای شرکت ها و اداره جات

اکسس کنترل درب
خرید دستگاه اکسس کنترل

هر یک از این دستگاه های کنترل دسترسی بر اساس سنسور قرار داده شده اکسس کنترل بر روی آنها ، مانند سنسورهای تشخیص چهره ، اسکن قرنیه یا حسگر اثر انگشت ، پاس می دهند. در این مقاله ما به طور کامل در مورد کنترل دسترسی صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برای انتخاب صحیح چه نکاتی را باید جستجو کنید.

با رعایت نکات و موارد ذکر شده در این مقاله می توانید انتخاب خوبی داشته باشید. همانطور که گفته شد ، این دستگاه مزایای زیادی دارد. در این نرم افزار امکان گزارش گیری از کلیه ورودی ها و خروجی ها در دوره های زمانی خاص برای مدیران بخشهای مختلف سازمان وجود دارد. سیستم دیگر برای کنترل سایت ها ، کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه در پارکینگ و به طور کلی کنترل ترافیک در سیستم حمل و نقل است.

ایندکسر