مسیر بازی فورتنایت یک دنیای فانتزی با گرافیک بسیار بالا و شخصیت پردازی بسیار زیبا است که در واقع لذت بازی را برای گیمر ها چند برابر کرده و باعث زیبایی هرچه تمام تر این بازی شده است.

از ویژگی های بسیار جالب توجه این بازی می توان به شخصی سازی انواع شخصیت ها، سلاح ها و همچنین قدرت کاراکتر ها اشاره کرد که از طریق ارز رایج بازی که با نام رسمی ویباکس شناخته میشود، انجام می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری در رابطه با ویباکس خواهیم پرداخت.

مود های گوناگون بازی فورتنایت

برای هیجان انگیز تر شدن این بازی، مود های مختلفی در نظر گرفته شده که با استفاده از آن ها، گیمر ها هیجان بیشتری را تجربه کنند. از مهم ترین نمونه های این مود ها می توان به نجات دنیا، بتل رویال و کریتیو اشاره کرد که هر یکاز آن ها حاوی مزایای منحصر به فرد خود است. مثلا مود نجات دنیا به این صورت است که شما همراه 4گیمر دیگر مسئول می شوید که از پناهگاه ها، بدست آوردن منابع و دفاع از تجهیزات در مقابل شخصیت هایی که در این بازی، مردگان متحرک یا Husks شناخته می شوند، محافظت کنید.

ویباکس بازی فورتنایت

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که در یک سری از بازی ها با پرداخت درون برنامه ای رو به رو شده باشید. این بازی نیز مانند اکثر بازی های موبایلی محتوی پرداخت درون برنامه ای است که در واقع به شما کمک می کند در زمانی کمتر، به وضعیتی بهتر برسید. گاها پیش می آید که در مرحله ای قرار بگیرید و توان مبارزه با رقیبان خود را نداشته باشید از این رو امکاناتی در بازی قرار داده شده که به واسطه آن ها بتوانید کاراکتر خود را تقویت کنید. این پرداخت ها توسط ارز رایج بازی یعنی همان ویباکس امکان پذیر می باشد. (اطلاعات بیشتر در خصوص ویباکس و یوسی پابجی در لینک زیر:)

https://www.shabakeh-mag.com/ads-report/18662/آشنایی-و-ایجاد-ارتباط-بیشتر-با-ویباکس-فورتنایت-و-یوسی-پابجی

 

کاربرد ویباکس

از نمونه کاربرد های ویباکس می توان به خرید اسلحه، لباس و سایر اقلام و تجهیزات نظانی اشاره کرد. علاوه بر خرید، شما حتی قادر خواهید بود برخی از سلاح های خود را آپگرید کنید و از قدرت بیشتری بهره مند گردید.از کاربرد های دیگر ویباکس شرکت در برخی رقابت های هیجان انگیز است.

 

نحوه بدست آوردن ویباکس

ویباکس را به دو روش پولی و رایگان می توان تهیه کرد. این دو روش نقطه مقابل یکدیگر هستند.روش رایگان زمان بر است و در عین حال به ویباکس کمی خواهید رسید. اما روش پولی سریع تر بوده و می توانید به مقدار ویباکس دل خواه خود دست یابید‌.

ایندکسر