بررسی مشخصات و ویژگی های پروژه نارنجستان در منطقه

این پروژه در حالت کلی به دلیل برخورداری از معماری زیبا و طراحی منحصر به فرد خود، همواره زبانزد عام و خاص است. اگر به واحد های آن توجه کنید، متوجه خواهید شد که این پروژه به صورت دو برج 10 طبقه ای که شامل دو طبقه پارکینگ، 1 طبقه لابی و 7 طبقه مسکونی با 84 واحد مسکونی به متراژ 102 متر، دو خواب و 130 متری دو خواب و 150 متری 3 خوابه با پارکینگ و انباری و هر طبقه شامل 8 واحد با تحویل 36 ماهه از زمان گود برداری می باشد. همچنین شرکت ابنیه آکام در صورت تاخیر در تحویل پروژه جریمه در نظر گرفته است.

 

اقساط پروژه نارنجستان 1

قرارداد ساخت برج نارنجستان 1 متری 4.7 میلیون تومان می باشد که البته هزینه زمین و تراکم به صورت جداگانه از قرار هر متر 2.6 میلیون تومان محاسبه می گردد. هر واحد 500 تا 600 میلیون تومان تا پایان مهر 99 واریزی دارد.

بابت 102 متری هر دو ماه 50 میلیون تومان

بابت 130 متری هر دو ماه 65 میلیون تومان

بابت 150 متری هر دو ماه 75 میلیون تومان

تحویل 36 ماهه از زمان گودبرداری از اول 98.

 

چرا پروژه نارنجستان دارای مزایای قابل توجه ای می باشد؟

این پروژه به دلیل قرارگیری در یک منطقه بسیار مناسب و ایده آل، از مزایای قابل توجه ای برخوردار است. از مهم ترین مزایای قرارگیری این پروژه در این منطقه می توان به دسترسی به اتوبان هایی همچون آزادگان، حکیم، همت بولوار ها، موقعیت تجاری مجتمع طوبی اشاره نمود.

همچنین نزدیکی به مراکز خرید ایران مال و مجموعه های ورزشی آزادی خود از مزایای قابل توجه این پروژه است که آن را نسبت به سایر پروژه های دیگر ممتاز و متمایز می سازد. به این دلیل ارزش خرید آن به شدت بالاست.

 

منبع: http://khouznews.ir/fa/news/218976/آشنایی-با-تعداد-واحدها-مزایا-و-ویژگی-های-برج-نارنجستان-در-منطقه

 

 

ایندکسر