انتخاب کیک به شکل ماشین با رنگها و طرح های متنوع میتواند ایده مناسبی برای کیک تولد پسرانه باشد. در سورپلاس ایده های مختلف برگزاری جشن تولدهای کودکانه، بزرگسال، عاشقانه و غیره را می بینیم و شما می توانید ایده های جذاب و منحصر به فردی را در اینجا دریافت کنید. کارت دعوت برجسته با طرح زنبور می تواند یکی از بهترین ایده ها برای تزیین کارت دعوت جشن تولد باشد همچنین شما می توانید از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین کارت دعوت مخصوص جشن تولد استفاده کنید. با ساختمانچی همراه باشید تا ایده های متنوع مربوط به تم های جشن تولد را به شما معرفی نمائیم. نکتهای که باید به آن توجه کنید، این است که به دلیل انتخاب این تم برای جشن دخترانه، لازم است از رنگهای ملایم دخترانه بیشتر استفاده کنید. بهترین و سادهترین چیزی که در دیزاین تولد پسرانه میتوانید استفاده کنید، بادکنک آرایی و ایجاد هارمونی بین رنگ بادکنکها و طرح کیک و کاپ کیکها است.

اگر قصد داشته باشید تم تولد جنگل بیشتر به چشم بیاید، میتوانید برخی از خوراکیها از جمله شیرینی و شکلات، بستنی و یا دسر را به شکل حیوانات جنگل تزئین کنید و همچنین میتوانید بادکنکها یا رومیزیهایی را سفارش دهید که طرح حیوانات فانتزی مانند جغد، کفشدوزک و یا شیر روی آنها چاپشده باشد. در دسته بندی تم تولد حیوانات طرح های متنوعی از حیوانات دوست داشتنی چون تم تولد تک شاخ،پینگو ، دایناسور و… انیمیشن محبوب و دوست داشتنی پاندا کونگ فو کار، داستان پاندایی به نام پو است که در دره ای زیبا زندگی می کند. انیمیشن پاندا کونگ فو کار با داستان خنده دار و دوست داشتنی بی نظیرش پرطرفدار شده است. همینطور کیکهای گل گلی و صورتی نیز انتخاب خاص و زیبایی میتوانند باشند؛ پیشنهاد ما به شما این است که انتخاب اینکه دختربچه دوست داشتنی شما کدام یک را بیشتر ترجیح میدهد را برعهده خود او بگذارید و اجازه بدهید از سنین کودکی بتواند تصمیم درست را بگیرد.

برای زیباتر شدن تم تولد، از بادکنکهای مختلف به شکل حیوانات جنگل استفاده کنید، رنگ سبز را به عنوان پسزمینه تم انتخاب کنید و از ریسههایی به رنگ سبز و یا طرحهایی مثل درخت و گل بهره ببرید. هر کسی برای انتخاب خود دلیلهای خاصی دارد که در قسمت مرتبسازی کیکها، انواع کیک تولد را میتوانید انتخاب کنید. شما در قسمت جدیدترین کیک تولدهای ناتلی میتوانید آخرین مدلها را مشاهده کنید و کیک محبوب خود را انتخاب کنید. میتوانید به انتخاب دیگران اعتماد کنید و در بین دستهبندی انواع کیک به قسمت پرفروشترین بروید. یکی از نکاتی که در این تم باید مورد توجه قرار دهید، نظم و هماهنگی بین ست تزئینات میباشد. شما می توانید این چراغ های ریسه ای را دور میز شام، میز کیک و پرده ها قرار دهید. کیک تولد با تم پلیس یکی از تم های مورد علاقه پسرها است که می تواند به شکل ماشین پلیس، کلاه پلیس، لباس پلیس و غیره باشد.

به همین منظور قنادی ناتلی برای هر کدام از این شخصیت ها مدل های مختلفی را تهیه کرده است که شما میتوانید بسته به سلیقه خودتان و فرزندتان هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید. کسانی که درگیر مشغله های زندگی هستند و از طرفی دیگر در آرزوی تقدیم کیکی بی نظیر به عزیزشان هستند برای پخت کیک تولد به قنادی اینترنتی ناتلی اعتماد کنند و با سفارش کیک تولد مورد علاقه دوستان یا فرزندتان کار را به دستان توانمند قناد ناتلی بسپارید. یک دعوت نامه سفارشی با عکس پاسور قبل از مهمانی برای دوستان و خانوادهتان درست کنید. به یاد داشته باشید که کودک شما می خواهد در میان دوستان خود، درخشیده و قهرمان دنیای کودکی خود باشد. هم چنین می توانید به توجه به این تم های تولد، کیک تولد پسرانه را سفارش یا تهیه کنید. به کار بردن بادکنک های چراغ دار نیز این روزها رواج زیادی پیدا کرده است و در صورتی که دسترسی و امکان تهیه آن ها را داشته باشید، جذابیت جشن تولد بالاتر خواهد رفت.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تم تولد پسرانه شامل چه چیزهایی است لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر