یک متخصص اطفال لوئیزیانا به دلیل مشت زدن به دانش آموز دستگیر شد


اداره پلیس باتون روژ در بیانیه مطبوعاتی گفت ، یک متخصص اطفال اورژانس لوئیزیانا روز چهارشنبه به اتهام ضرب و شتم و حمله لفظی به زنی که روز دوشنبه در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا در حال قدم زدن بود دستگیر شد.

طبق اخبار WAFB ، این زن عضو تیم پیست دانشگاه جنوب در باتون روژ است. گزارش شده است که وی ادعا کرده است که پزشک وی همراه با حمله فیزیکی باعث افترا نژادی شده است.دکتر شین مک کینی

پلیس مظنون را شین مک کینی 54 ساله ، متخصص اطفال در بیمارستان کودکان ویرجین مری دریاچه (OLOL) در باتون روژ شناسایی کرد و گفت که وی با یک باتری معمولی به زندان پاریس در شرق باتون روژ تحویل داده شده است. این گزارش می گوید این حادثه اندکی قبل از ساعت 19 روز دوشنبه CST رخ داده است.

پلیس گفت که این زن هنگام عبور از دریاچه های نزدیک دانشگاه لوئیزیانا به سینه و کلامش مشت شد.

پلیس گفت: “مظنون پس از حادثه به سرعت از منطقه فرار كرد” ، افزود: شوراهای پیشگیری از وقوع جرم به شناسایی مظنون كمك كرده اند.

وکیل بازداشت مک کینی ساعاتی پس از آن صورت گرفت که مقامات OLOL ایمیلی از رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت اسکات وستر دریافت کردند و به آنها اطلاع داد که یکی از پزشکان آنها “به عنوان مظنون در حمله ادعایی نژادی شناخته شده است” سه شنبه شب در اینترنت و رسانه ها ظاهر شد. “

از طریق ایمیل بیمارستان به کارمندان نام پزشک مشخص نشده است اما گفته شده که وی تا زمان تحقیقات داخلی در مرخصی آزاد شده است. بعداً سخنگوی بیمارستان تایید کرد که مک کینی پزشک بوده است ، وکیل گزارش ها.

در گزارش پلیس هیچ اشاره ای به چوب نژادی نشده است

با این حال ، در بیانیه مطبوعاتی اولیه اداره پلیس ، هیچ اشاره ای به افترا نژادی نشده بود.

حتما بخوانید:
معرفی و آموزش خرید و فروش پراستفادهترین ارز دیجیتال دنیا - همشهری آنلاین

WAFB گفت کارآگاهان پلیس در باتون روژ روز پنجشنبه گفتند “هیچ مدرکی برای اثبات این ادعا وجود ندارد که حمله روز دوشنبه انگیزه نژادی داشته است.”

با این حال ، سایت خبری “این را اضافه کرد [racial] با این حال ، این ادعا در یک اخبار پلیس منتشر شد که روز سه شنبه ارسال شد. “

وکیل مک کینی در بیانیه ای که توسط WAFB منتشر شد ، گفت که این پزشک بی گناه است و “اتهاماتی در این باره [McKinney] ضربه بزنید و نظرات توهین آمیز نژادی بدهید درست نیست و با اقدامات پلیس پشتیبانی نمی شود. “

WAFB گزارش داد كه یك افسر در گزارش پلیس نوشت كه این زن با یك دوست در حال قدم زدن است كه مظنون از كنار آنها عبور كرد.

در گزارش پلیس آمده است: “قربانی به متهم (مک كینی) توصیه كرد كه آرنج خود را عمداً بالا آورده و به ناحیه شانه / قفسه سینه او بزند ، با قدرت كافی كه قربانی را 180 درجه بچرخاند.”

بیمارستان کودکان OLOL به درخواستی برای اظهار نظر پاسخ نداد اخبار پزشکی Medscape در زمان انتشار ، اما WAFB گزارش داد که بیمارستان این بیانیه را صادر کرده است: “ما نفرت ، نژادپرستی یا خشونت توسط هیچ یک از اعضای سازمان خود را نسبت به شخص دیگری تحمل نمی کنیم. ما ادعاهای مطرح شده علیه یکی از پزشکان خود را جدی می گیریم ، و ما جدیت آنها را درک می کنیم. ما پزشک را در مرخصی اداری قرار داده ایم تا در انتظار تحقیقات داخلی عمیق باشد. بر اساس نتیجه تحقیقات ما ، ممکن است اقدامات بعدی را بررسی کنیم. “

حتما بخوانید:
یک قرار عاشقانه با نوشیدنیهای گرم پاییزی - بیسکویت فرخنده

صفحه LinkedIn مک کینی نشان می دهد که وی به مدت 2 سال متخصص اطفال OLOL بوده است. مشخصات بیمارستان آنلاین وی در دسترس نیست.

حادثه دوم در حال بررسی است

به گفته WAFB ، وکیل دادگستری بخش باتون روژ اکنون در حال رسیدگی به پرونده دوم در اوایل سال جاری است که گفته می شود مربوط به مک کینی است.

WAFB گزارش می دهد که “این حادثه همچنین شامل زنی شد که ادعا کرد مک کینی در ماه ژوئیه در منطقه دویدن در نزدیکی LSU به او حمله فیزیکی کرده است.”

در این گزارش آمده است که پلیس در حادثه قبلی مک کینی را مقصر ندانست.

در بیانیه وکیل افزوده است که “[McKinney] او به جرم ارتکاب جرم نفرت بازداشت نشده است زیرا شواهد آن را تأیید نمی کند. و یک باتری جنایتی معمولی مبتنی بر لمس آرنج او به عضله دوسر یا شانه دادستان است هنگامی که از کنار آن عبور می کند و در پیاده رو باریک قرار دارد. یک باتری ساده نیاز به “استفاده عمدی از زور یا خشونت” دارد. هیچ کدام نبود. تماس غیر ارادی بود. “

این وکیل دادگستری همچنین فرجام خواهی کرد که هر فیلم از این دیدار از طریق تلفن همراه یا دوربین مداربسته به پلیس تحویل داده شود.

مارسیا فرلیک روزنامه نگار مستقلی در شیکاگو است. او قبلا در موردش نوشته است شیکاگو تریبون، اخبار علمیو Nurse.com و سردبیر در شیکاگو سان تایمز، سین سیناتی پرسشگر ، و ابر ابر (مینه سوتا) تایمز. او را در توییتر در دنبال کنید mfrellick .

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma