یک خطای آزمون در انگلیس به اشتباه به 1300 نفر می گوید که ویروس کرونا دارند


(رویترز) – بیش از 1300 نفر در انگلیس از ابتلای خود به ویروس کرونا در اثر خطای آزمایشگاهی در سیستم آزمایش و ردیابی NHS توسط دولت ، اطلاعات غلط دریافت کرده اند ، وزارت بهداشت و رفاه رویترز روز شنبه گفت.

“NHS Test and Trace با 1311 نفر تماس گرفت که به آنها نادرست گفته شد که نتایج آزمایشات COVID-19 که بین 19 تا 23 نوامبر انجام شده است ، مثبت است. مشکلی که در یک گروه آزمایش مواد شیمیایی وجود دارد به این معنی است که نتایج آزمایش آنها بی اعتبار است. ، “سخنگوی بخش در بیانیه ایمیل گفت.

“اقدامات سریع برای آگاه سازی افراد آسیب دیده انجام شد و از آنها خواسته شد تا آزمایش جدیدی انجام دهند و در صورت بروز علائم به انزوا ادامه دهند.”

در این بیانیه آمده است: خطای آزمایشگاهی که منجر به بروز این مشکل شده است “یک حادثه جداگانه” است و در حال بررسی است.

دولت به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده آزمایش گسترده ، 7 میلیارد پوند اضافی (9.31 میلیارد دلار) برای سیستم آزمایش و تعقیب COVID-19 خود اعلام کرده است.

سیستم ردیابی و ردیابی NHS به دنبال یک سری خرابی های گسترده از زمان راه اندازی در اوایل سال جاری ، مورد انتقاد جدی قرار گرفته است و وزرا تصدیق می کنند که عملکرد مطلوبی را که انتظار داشتند انجام نداده است.

در ماه سپتامبر ، تقریباً 16000 مورد مثبت در طی چند روز توسط سیستم از بین رفت – سرعت ردیابی تماس را کاهش می دهد. دولت سیستم پرونده “موروثی” را مقصر دانست که پس از حدود 65000 ردیف داده ، ضبط را قطع کرد.

حتما بخوانید:
اقدامات کارآیی مطلق ، آسیب هنوز در اکثر گزارش های کارآزمایی بالینی وجود ندارد

تجزیه و تحلیل و مصاحبه های رویترز با مخاطبین پیگیری مشکلاتی را در سیستم نشان داد و اینکه هنگام تماس با افراد خارج از خانه ، سهم پیگیری موفقیت آمیز کمتر است.

بر اساس گزارش رویترز https://tmsnrt.rs/3cBeEYg (1 دلار = 0.7517 پوند) انگلیس حدود 1.6 میلیون مورد ویروس کرونا و بیش از 57500 مورد مرگ داشته است.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma