[ad_1]

(رویترز) – بیش از 1300 نفر در انگلیس از ابتلای خود به ویروس کرونا در اثر خطای آزمایشگاهی در سیستم آزمایش و ردیابی NHS توسط دولت ، اطلاعات غلط دریافت کرده اند ، وزارت بهداشت و رفاه رویترز روز شنبه گفت.

“NHS Test and Trace با 1311 نفر تماس گرفت که به آنها نادرست گفته شد که نتایج آزمایشات COVID-19 که بین 19 تا 23 نوامبر انجام شده است ، مثبت است. مشکلی که در یک گروه آزمایش مواد شیمیایی وجود دارد به این معنی است که نتایج آزمایش آنها بی اعتبار است. ، “سخنگوی بخش در بیانیه ایمیل گفت.

“اقدامات سریع برای آگاه سازی افراد آسیب دیده انجام شد و از آنها خواسته شد تا آزمایش جدیدی انجام دهند و در صورت بروز علائم به انزوا ادامه دهند.”

در این بیانیه آمده است: خطای آزمایشگاهی که منجر به بروز این مشکل شده است “یک حادثه جداگانه” است و در حال بررسی است.

دولت به عنوان بخشی از یک برنامه گسترده آزمایش گسترده ، 7 میلیارد پوند اضافی (9.31 میلیارد دلار) برای سیستم آزمایش و تعقیب COVID-19 خود اعلام کرده است.

سیستم ردیابی و ردیابی NHS به دنبال یک سری خرابی های گسترده از زمان راه اندازی در اوایل سال جاری ، مورد انتقاد جدی قرار گرفته است و وزرا تصدیق می کنند که عملکرد مطلوبی را که انتظار داشتند انجام نداده است.

در ماه سپتامبر ، تقریباً 16000 مورد مثبت در طی چند روز توسط سیستم از بین رفت – سرعت ردیابی تماس را کاهش می دهد. دولت سیستم پرونده “موروثی” را مقصر دانست که پس از حدود 65000 ردیف داده ، ضبط را قطع کرد.

تجزیه و تحلیل و مصاحبه های رویترز با مخاطبین پیگیری مشکلاتی را در سیستم نشان داد و اینکه هنگام تماس با افراد خارج از خانه ، سهم پیگیری موفقیت آمیز کمتر است.

بر اساس گزارش رویترز https://tmsnrt.rs/3cBeEYg (1 دلار = 0.7517 پوند) انگلیس حدود 1.6 میلیون مورد ویروس کرونا و بیش از 57500 مورد مرگ داشته است.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر