گروه CDC روز سه شنبه برای اولویت واکسن COVID-19 تشکیل جلسه می دهد


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

کمیته مشورتی در مورد روشهای ایمن سازی ، گروهی که به CDC توصیه می کند چه موقع و توسط چه کسی واکسیناسیون در برابر بیماری های مختلف انجام شود ، روز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد تا در مورد نحوه توزیع اولین دوزهای COVID-19 پس از تأیید رای گیری کند.

چندین گروه از متخصصان واکسن توصیه می کنند که واکسن ویروس کرونا ابتدا به کارمندان مراقبت های بهداشتی ، گروه های آسیب پذیر و کارگران اصلی داده شود. به گزارش آسوشیتدپرس ، در یک دستور کار که روز جمعه منتشر شد ، ACIP تخصیص زایمان اولیه واکسن ها علیه COVID-19 ، گروه هایی را که باید در مرحله 1a اجرا قرار بگیرند ، و نظارت بر ایمنی پس از تأیید واکسن را بررسی خواهد کرد.

دکتر خوزه رومرو ، دکتر ACIP و دبیر بهداشت در وزارت بهداشت آرکانزاس ، گفت: “ما در حال جلسه هستیم زیرا FDA و Operation Warp Speed ​​از ایالت ها و سایر حوزه های قضایی خواسته اند که برنامه های خود را جمعه هفته آینده ارائه دهند.” . CNN

وی گفت: “اگر این واكسن در آینده نزدیك م ​​effectiveثر و بی خطر باشد ، مجوز آینده را پیش بینی می كنیم و می خواهیم در آنجا باشیم كه در مورد استفاده از این واكسن ها راهنمایی های مناسب را به ایالت ها و حوزه های قضایی ارائه می دهیم.”

Pfizer و BioNTech درخواست مجوز استفاده اضطراری از FDA را داده اند و انتظار می رود که Moderna به زودی درخواست تأیید اضطراری کند. AP گزارش داد ، کمیته مشورتی FDA در 10 دسامبر برای بررسی برنامه Pfizer و ارسال توصیه به FDA تشکیل جلسه می دهد.

حتما بخوانید:
لوله فلکسی چیست و چه کاربردی دارد

به گزارش AP ، تولیدکنندگان می توانند پس از تأیید فوری واکسن ، توزیع دوز از محدودیت موجود را که قبلاً ایجاد شده است ، آغاز کنند. اولین دوزها به گروه های توصیه شده توسط ACIP تعلق می گیرد و تولیدکنندگان شروع به افزایش تولید می کنند تا ده ها میلیون نفر بتوانند هر ماه در سال 2021 واکسن دریافت کنند.

سی ان ان گزارش داد ، ACIP روز دوشنبه برای بحث درمورد گروه های اولویتی که باید واکسن اضطراری دریافت کنند ، تشکیل شد و CDC قبلاً توصیه کرده است که فاز 1a شامل کارکنان بهداشت و ساکنان خانه سالمندان باشد.

رومرو گفت: “ما فقط یک بار دیگر داده ها را بررسی می کنیم و به طور عمده برای گروه 1a 1a رأی می دهیم – ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و افراد در شهرداری های طولانی مدت.

جلسه روز سه شنبه به صورت علنی است و به صورت مستقیم پخش خواهد شد و ACIP رأی عمومی می دهد. CNN گزارش داد که این گروه معمولاً فقط سه بار در سال برای در نظر گرفتن برنامه واکسن ملاقات می کند ، اما جلسات دیگری را برای بررسی واکسن COVID-19 در نظر گرفته است.

به نقل از وال استریت ژورنال ، روز جمعه ، هواپیمایی یونایتد پروازهای چارتر را برای قرار دادن دوز واکسن ویروس کرونا ویروس Pfizer آغاز کرد و پس از صدور مجوز اضطراری توسط FDA ، آماده توزیع شد.

روزنامه گفت: یونایتد دوزهای بین فرودگاه بین المللی بروکسل و فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار را برای “اولین حمل و نقل هوایی گسترده واکسن” انجام می دهد. این شرکت هواپیمایی مجاز به حمل 15000 پوند یخ خشک در پرواز است که پنج برابر مقدار مجاز مجاز است.

حتما بخوانید:
AMA اطلاعات نادرستی در مورد واکسن ها ، واکسن های پزشکان ، نژادپرستی به دست می آورد

واکسن Pfizer باید در دمای 70- درجه سانتیگراد و پایین نگهداری شود ، که این مسئله س theالات مربوط به ذخیره سازی و توزیع COVID-19 را به وجود می آورد. Pfizer ظرفیت ذخیره سازی در سایت های توزیع در ویسکانسین و آلمان را دارد ، جایی که این شرکت واکسن ها را در انبارهای چمدان منجمد در هواپیماهای باری و کامیون ها تحویل می دهد.

این روزنامه گزارش داد که سایر پروازهای باری و هواپیمایی های مسافربری نیز در حال آماده سازی برای واکسن های بعدی هستند.

منابع

آسوشیتدپرس ، “هیئت CDC روز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد تا واکسن COVID-19 را رأی دهد.”

کمیته مشورتی در مورد روشهای ایمن سازی ، “دستور کار جلسه 1 دسامبر 2020”

CNN ، “مشاوران واکسن CDC Covid-19 یک جلسه اضطراری برای بحث در مورد گسترش تشکیل می دهند.”

وال استریت ژورنال ، “United واکسن واکسن Covid-19 Flying Pfizer را آغاز می کند.”
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma