[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

سازمان های برجسته پزشکی ایالات متحده از دولت ترامپ می خواهند تا با تیم انتقالی جو بایدن همکاری کامل کند تا دولت جدید بتواند با بیماری همه گیر ویروس کرونا بهتر مقابله کند.

بر اساس بیانیه مشترکی که روز سه شنبه توسط انجمن بیمارستان های آمریکا ، انجمن پزشکی آمریکا و پرستار آمریکایی منتشر شد ، رئیس جمهور با به اشتراک نگذاشتن اطلاعات “زندگی های بی شماری” را به خطر می اندازد.

در این بیانیه آمده است: “پرداختن به چالش های همه گیر برای نجات جان آمریکایی ها ضروری است.” “داده ها و اطلاعات در زمان واقعی در مورد تهیه عوامل درمانی ، تجهیزات آزمایش ، تجهیزات محافظت شخصی ، دستگاه های تهویه ، ظرفیت تخت بیمارستان و در دسترس بودن نیروی انسانی به منظور برنامه ریزی برای استقرار بیشتر دارایی های کشور باید به اشتراک گذاشته شود برای نجات جان بی شماری.

“تمام اطلاعات در مورد ظرفیت ذخیره ملی استراتژیک ، دارایی های عملیات Warp Speed ​​و برنامه های توزیع عوامل درمانی و واکسن ها باید در اسرع وقت به اشتراک گذاشته شود … تا در توانایی ما در مراقبت از بیماران هیچ خللی وجود نداشته باشد. “

ترامپ از پذیرفتن شکست در انتخابات ریاست جمهوری و درگیر کردن تیم انتقالی بایدن در بحث های مربوط به فعالیت های ریاست جمهوری – از جمله تاکتیک هایی برای جلوگیری از بیماری همه گیر ویروس کرونا – خودداری کرده است. از ژانویه ، این ویروس بیش از 246000 آمریکایی را کشته و اقتصاد ملی را فلج کرده است.

روز دوشنبه ، بایدن در مورد “زمستان تاریک” هشدار داد اگر دولت ترامپ شروع به اشتراک اطلاعات در مورد COVID-19 نکند.

به گزارش واشنگتن پست ، وی در یک کنفرانس خبری در ویلمینگتون ، دل گفت: “اگر افراد هماهنگ نشویم ، افراد بیشتری می توانند بمیرند.”

بایدن گفت: “اگر برای شروع این برنامه ریزی باید تا 20 ژانویه صبر کنیم ، این کار پشت سر ما است – بیش از یک ماه ، یک ماه و نیم”. “و به همین دلیل انجام این کار ، داشتن همکاری مهم است. اکنون. اکنون یا با بیشترین سرعت ممکن.”

انجمن کالج های پزشکی آمریکا همچنین گفت که “برای آمادگی حداکثر برای پاسخ ثابت در همه زمان ها” برای دولت فدرال بسیار مهم است.

AAMC گفت: “ما از دولت فعلی می خواهیم كه اعضای انتقال بایدن-هریس را قادر سازد تا بدون تأخیر بیشتر به طور رسمی در برنامه ریزی دولت COVID-19 شركت كنند.”

گروه پزشکی برجسته دیگری خواستار “انتقال به موقع ریاست جمهوری” شد.

ACP در بیانیه ای گفت: “كالج پزشكان آمریكا از رئیس جمهور ترامپ و امیلی ام. مورفی ، مدیر خدمات عمومی می خواهند كه منابع ، برنامه ریزی و مشاوره را بلافاصله تحت قانون انتقال رئیس جمهور بایدن به رئیس جمهور منتخب بایدن و تیم انتقال او فراهم كنند.”

“کارشناسان بهداشت عمومی دولت جدید باید آماده باشند تا از طریق انتقال موثر و بی وقفه با رئیس جمهور ترامپ و دولت وی ، با هدف مشترک نجات جان مردم ، این همه گیر کشنده را مدیریت کنند.”

منابع

بیانیه مشترک “AHA ، AMA ، ANA از دولت ترامپ می خواهند که با تیم Biden Transition همکاری کند تا اطلاعات مهم در مورد COVID-19 را به اشتراک بگذارد”

واشنگتن پست. بایدن ترامپ را برای همکاری تحت فشار قرار می دهد و دلیل آن را خطر مرگ ویروس کرونا در صورت تاخیر در انتقال می داند

انجمن کالج های پزشکی آمریکا. “بیانیه AAMC در مورد نیاز فوری به دسترسی بایدن-هریس به تلاش های فدرال برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19”

کالج پزشکان آمریکا. “کارآموزان می گویند انتقال به موقع ریاست جمهوری برای بهداشت عمومی در طی بیماری همه گیر COVID-19 مهم است.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر