[ad_1]

واشنگتن (رویترز) گروه های تجارت مواد مخدر روز دو دادخواست علیه دولت ترامپ تشکیل دادند و قوانین جدید ایالات متحده را برای کاهش قیمت دارو به چالش کشیدند ، که این می تواند یکی از تلاش های اصلی رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پوشش هزینه های بالای دارو را تضعیف کند.

این پرونده های قضایی به ترتیب توسط PhRMA ، گروه تجارت صنعت داروسازی و گروهی از سازمان های تجاری صنعت بیوتکنولوژی ، از جمله سازمان نوآوری بیوتکنولوژی (BIO) ، در مریلند و کالیفرنیا تشکیل شده است.

ماه گذشته ، دولت اعلام كرد كه قانونی را نهایی می كند كه از 1 ژانویه لازم الاجرا می شود ، و این پرداخت برای برخی از داروها را كه توسط مدیكر ، برنامه بیمه دولت آمریكا ساخته می شود ، به كمترین قیمت پرداخت شده توسط برخی دیگر از كشورها متصل می كند.

از زمان باخت در انتخابات ریاست جمهوری ، ترامپ در تلاش برای تقویت زمینه های اصلی در دستور کار خود قبل از ترک کاخ سفید در ژانویه ، تعدادی از تغییرات سیاست های مختلف از انرژی ، مراقبت های بهداشتی و مهاجرت را صادر و نهایی کرده است.

قوانین جدید بازپرداخت تأثیر 50 دارو را خواهد داشت و به کمترین قیمت در لیست کشورهای ثروتمند متصل می شود. دولت می گوید این اقدام می تواند در طی 7 سال 85 میلیارد دلار پس انداز كننده مالیات و م patientsدیان باشد.

دادخواست تحقیقات و تولیدکنندگان دارویی آمریکا استدلال می کند که تغییر قوانین غیرقانونی است زیرا متکی به قوانینی است که به دولت اجازه می دهد مدل های جدید قیمت گذاری دارو را آزمایش کند ، اما برای صلاحیت خلبانی بسیار دور است. وی می خواهد دادگاه قبل از اجرای قانون ، آن را به حالت تعلیق درآورد.

استیو ابله ، مدیرعامل PhRMA گفت: “این یک آزمایش نیست که کل کشور را تحت تأثیر قرار دهد و شامل 90٪ هزینه (داروی بیمارستان Medicare) بدون گروه کنترل است.”

هر دو ادعا ، از جمله موارد دیگر ، ادعا می کنند که دولت با جمع آوری بازخورد از طرف ذینفعان قبل از اعلام قانون جدید ، روند مناسب را دنبال نکرده است.

کاخ سفید بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

تلاش های قبلی دولت برای محدود کردن قیمت دارو ، مانند یک قانون پیشنهادی که تولیدکنندگان دارو را مجبور به افشای قیمت در تبلیغات می کند ، با شکایت های حقوقی در گذشته تضعیف شده است.

اخبار STAT اولین کسی بود که در مورد BIO گزارش داد.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر