قطعات، مهارت و گارانتی پس از خدمات سه اصل مهم در انتخاب یک تعمیرکار آیفون است. تفاوتی نمی کند که شما کدام یک از محصولات آیفون را استفاده می کنید اما این مهم است که در هنگام خرابی آنها به چه مرکزی جهت انجام تعمیرات مراجعه می نمایید. در نبود نمایندگی تعمیرات موبایل آیفون به شکل رسمی، پیشنهاد ما استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی البان است. ما در البان علاوه بر داشتن تجهیزات تخصصی و حرفه ای برای تعمیر تخصصی آیفون، تعمیرکاران و کارشناسانی مجرب و با سابقه داریم که حسن سابقهی چند سالهی فعالیت ما، رضایت مشتریان را تا به اینجا به دنبال داشته است. علاوه بر این گارانتی تعمیرات موبایل البان همواره میتواند ضامنی برای آسودگی خاطر شما باشد. فروشگاه اپل اقدام به فروش انواع مک بوک با کیفیت بالا نموده و نمایندگی اپل نیز با وجود تکنسین ها و مهندسین حرفه ای که دارد، انواع تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری مک بوک در مدل های مختلف را انجام می دهد.

گارانتی فونات اپل
بلکه کاملا برعکس این مسئله صادق است و برخی مشکلات به وفور در آیفون های اپل رخ میدهند و از مشکلات رایج این گوشی ها به شمار میروند. برنامه ریزی هایی که در نمایندگی رسمی اپل توسط مدیریت و کادر فنی آن صورت می گیرد کاملا دقیق و حساب شده است و هیچ گونه کمبودی در این مرکز چهه برای تکنسین ها و چه برای مشتریان احساس نمی شود. بنابراین زمانی که شما در ایران یک آیفون را با گارانتی خریداری میکنید، خبری از گارانتی رسمی اپل نخواهد بود ، بلکه یک شرکت واسط ایرانی تحت قراردادی که با شما عقد میکند موظف میشود در قبال وجهی که دریافت کرده تا مدت زمان مشخصی خرابی های گوشی را به طور رایگان تعمیر نماید.

شرایط گارانتی گوشی اپل
علاقمندان به محصولات اپل در ایران مانند سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار زیاد است و کاربران بسیاری وجود دارند که یک یا تعدادی از محصولات پرطرفدار کمپانی اپل را مورد استفاده قرار می دهند.محصولات این شرکت شامل موارد مختلفی مانند تلفن هوشمند (آیفون)، مک بوک، اپل واچ، آیپد و آیپاد است. اگلر اطلاعات هارد شما از بین رفت نگران هیچ چیز نباشید، نمایندگی تعمیر موبایل آیفون در اکثر موارد میتواند هارد شما را ریکاوری کند و اطلاعات هار شما را بازگرداند. تعمیرات آیفون به حساسیت و دقت بسیار بالایی نیاز داشته و با توجه به قیمت بالای آن به هیچ عنوان توصیه نمی شود این دستگاه به دست تعمیرکاران بدون تجربه و مبتدی سپرده شود. به عنوان مثال تصور کنید که یک آیفون جدید خریداری کردهاید و با اجرای آن متوجه میشوید که اسکنر اثر انگشت آن خراب است!

زمانی که به عنوان یک مستطیل با زوایای استاندارد اندازه گیری می شوند، صفحه نمایش با اندازه گیری قطری5.85 اینچ است. به محض اینکه آب با مادربرد آیفون 7 تماس داشته باشد، این قطعه دچار سوختگی و اختلال خواهد شد. به دلیل اینکه شرکت هایی همچون اپل در داخل کشور نمایندگی رسمی ندارند، این روش بهترین روش گارانتی گوشی در ایران محسوب میشود. اگر مشخص شود دستکاری یا آسیب وارد شده به آیفون عمدی بوده، یک واحد از قطعات آیفون گم شده باشد، باتری به غیر از باتری اصلی شرکت اپل در آیفون مورد استفاده قرار گیرد و یا اینکه گوشی به طرز فاجعه باری آسیب دیده باشد، اپل هیچ ضمانتی در این خصوص قبول نمیکند. بنابراین، شما باید در صورت داشتن کابل رابط سالم، کابل آسیب دیده را با کابل سالم جا به جا کنید و سپس شارژر را به گوشی آیفونتان متصل نمایید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت گارانتی فونات اپل.

ایندکسر