[ad_1]

یک مشارکت دولتی و خصوصی به رهبری مدافع بهداشت روان پاتریک کندی و رئیس موسسه ملی بهداشت روان (NIMH) ، دکتر جوشوا گوردون ، خواستار اقدام فوری برای مقابله با موج بیماری روانی و خودکشی ناشی از COVID-19 است.

کندی ، نماینده سابق کنگره ، رئیس مشترک واکنش های بهداشت روان و پیشگیری از خودکشی COVID-19 اتحادیه ملی COVID-19 ، در یک جلسه توجیهی گفت: “کشور ما به طور جدی تأثیر کامل سلامت روان در این کشور و به طور قطع به عنوان بخشی از این همه گیری را انکار می کند.” که از برنامه اقدام اولویت دار شش گروه جدید رونمایی کرد.

کندی ، بنیانگذار انجمن کندی ، یک سازمان غیرانتفاعی که به تغییر رویکرد سیستم بهداشت و درمان در زمینه بهداشت روان و اختلالات اختصاص داده شده است ، گفت: “این وقتی تشدید می شود که فقط دکتر فوزی باشد و فقط در مورد اثرات جسمی بیماری است.” استفاده از مواد

وی گفت: “ما رنج را در مقیاس کاملاً جدید و بی سابقه ای می بینیم.” کندی اشاره کرد که تلاش های عظیم برای تسریع در درمان و واکسن ها برای عموم آمریکا انجام شده است. “ما باید همین احساس اضطرار را در این مرگ های ناامیدی که در چشم ما کمین کرده اند به ارمغان آوریم.”

گوردون ، مدیر NIMH و رئیس گروه پاسخ ملی ، نیز در جلسه توجیهی بود.

“ما می دانیم که بسیاری از افراد گزارش کرده اند که علائم پریشانی ، از جمله اضطراب ، مشکلات خواب ، افسردگی ، مصرف مواد و افکار خودکشی را با فرکانس دو تا سه برابر بیشتر از آنچه در روزهای قبل از همه گیری انتظار داشتیم ، گزارش می کنند.

گوردون گفت: “همانطور که کشور برای کاهش اثرات جسمی همه گیر گرد هم آمد ، ما همچنین باید نحوه کاهش اثرات آن بر سلامت روان را تعیین کنیم.”

برنامه عملیاتی

کندی تأکید کرد که یافتن راهی برای افزایش برابری سلامت روانی و جسمی برای قانون گذاران و نهادهای نظارتی فدرال بسیار مهم است.

وی گفت ، اطمینان از اجرای قوی تر قانون برابری بهداشت روان و اعتیاد به اعتیاد در این اقدامات از اهمیت بالاتری برخوردار است.

این قانون 1996 نیاز به برنامه های بهداشتی دارد تا اطمینان حاصل کند که مزایای سلامت جسمی و روانی برابر است ، اما اغلب نادیده گرفته می شوند. در سال 2019 ، دادگاه فدرال آمریكا دریافت كه یكی از بزرگترین بیمه گران بهداشت رفتاری ، بهداشت رفتاری متحد ، قانون را نقض كرده است. کندی گفت که انتظار دارد این تصمیم همچنان بر برابری تأثیر مثبت بگذارد.

در ماه نوامبر ، یونایتد از یک قاضی فدرال دستور رسیدگی به 67000 دادخواست را دریافت کرد ، که آن را به طور غیرقانونی رد کرد.

برنامه عملیاتی اتحاد شش اولویت دارد:

  • گفتگوی ملی در مورد بهداشت روان و خودکشی را تغییر دهید

  • دسترسی به درمان های مبتنی بر شواهد برای استفاده از مواد و اختلالات روانی در مراقبت های اولیه و مراقبت های اولیه را افزایش دهید و شامل بازپرداخت بهتر خدمات و بازپرداخت خدمات تله بهداشت

  • استفاده از مصونیت از مجازات و خدمات پشتیبانی برای مداخله در بحران ، از جمله نگه داشتن افراد در خارج از سیستم دادرسی کیفری ، افزایش یابد

  • ایجاد سیستم های جمع آوری داده در زمان واقعی برای شناسایی فوری تغییرات در میزان خودکشی ، مصرف بیش از حد و سایر رویدادهای مهم و خوشه ها یا جهش ها

  • اطمینان از ارائه عادلانه خدمات جامع و م preventionثر پیشگیری از خودكشی و بهداشت روان برای سیاه پوستان آمریكایی ؛ آمریکایی های لاتین سرخپوستان آمریکایی / بومیان آلاسکا (AI / AN) ؛ لزبین ، همجنسگرایان ، دوجنسگرایان ، تراجنسیتی ها ، افراد عجیب و سوال کننده (LGBTQ). و دیگران بطور نامتناسبی تحت تأثیر همه گیری قرار می گیرند

  • روی روش های پیشگیری و مداخله زودهنگام سرمایه گذاری کنید که ریشه های خودکشی و مشکلات روانی را درمان می کند

در دردسر رسیدن

گوردون خاطرنشان کرد: داده های اخیر نشان می دهد که اگرچه بازدید از اتاق های اورژانس برای کودکان در سال 2020 نسبت به سال های گذشته در حال کاهش است ، اما مراجعه به مراکز اورژانس برای بهداشت روان به سطح قبل از همه گیری باز می گردد.

یک مطالعه در ماه سپتامبر افزایش افکار و تجارب خودکشی ، همه گیر اضطراب و افسردگی در جوانان را به دلیل همه گیری نشان داد. تقریباً یک چهارم پاسخ دهندگان گفتند که هم سن و سال خود را می شناسند که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، افکار خودکشی در او بروز کرده است و 5٪ اظهار داشتند که خود اقدام به خودکشی کرده اند.

در اوایل دسامبر ، مطالعات گزارش شده در روانپزشکی JAMA نشان داد که میزان کلی ایستهای قلبی مربوط به مصرف بیش از حد در سال 2020 حدود 50٪ بیشتر از روند 2018 و 2019 است و تمام حوادث مربوط به مصرف بیش از حد حدود 17٪ بالاتر از حد ابتدایی است. در سال 2020

COVID-19 همچنین برای افرادی که در مراکز بهداشت رفتاری زندگی می کنند بسیار چشمگیر به نظر می رسد و برخی از آنها در حال کاهش مراقبت های بیماران بستری و سایر برنامه ها هستند زیرا تجهیزات محافظتی شخصی ، مواد آزمایش یا کارکنان کافی برای مقابله با بیماری ندارند.

امکانات لازم برای گزارش عفونت به دولت فدرال نیست. سناتور الیزابت وارن (D-MA) و نمایندگان کارولین مالونی (D-NY) و کتی پورتر (D-CA) گزارشی را بر اساس نظرسنجی از دفاتر بزرگ آنها در میان 10 اپراتور اصلی مراقبت های بهداشتی رفتاری منتشر کردند.

هشت نفر از این اپراتورها – 376 مرکز درمانی و بیش از 100000 بیمار در 40 کشور و پورتوریکو را تحت پوشش قرار دادند – پاسخ های قابل توجهی ارائه دادند.

بیش از نیمی از آنها حداقل یک مورد COVID داشتند و 14٪ نیز در 10 مورد یا بیشتر شیوع عمده داشتند. درصد بیماران آلوده مطابق با عموم مردم است.

برای اخبار بیشتر از روانپزشکی Medscape ، در فیس بوک و توییتر[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر