[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

دولت فدرال می گوید که فقط دوز واکسن Pfizer COVID-19 را برای ایمن سازی 2.9 میلیون آمریکایی در هفته اول پس از تأیید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) توزیع می کند ، بسیار کمتر از آنچه در ابتدا بحث شد 6.4 میلیون دوز.

از نظر تئوری ، کشورها از قبل برنامه های تخصیص را بر اساس مقدار کمتر اصلاح شده تدوین کرده اند. اما در جلسه توجیهی 9 دسامبر با خبرنگاران ، عملیات Warp Speed ​​و وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی (HHS) دقیقاً انتظارات ایالت ها را روشن نکردند.

این واکسن توسط 64 حوزه قضایی و پنج آژانس فدرال – اداره زندان ها ، وزارت دفاع ، وزارت امور خارجه ، سرویس بهداشتی هند و اداره بهداشت جانبازان – تحویل و توزیع می شود ، طبق مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های COVID-19. .

ایالت ها – که متناسب با جمعیت مورد نیاز خود را دریافت می کنند – و این آژانس ها نحوه تقسیم توزیع 2.9 میلیون دوز را تعیین می کنند. هر ایالت و آژانس برنامه خاص خود را دارد. ژنرال گوستاو پرنا ، مدیر عامل عملیات Warp Speed ​​، در جلسه توجیهی گفت که 30 ایالت به دولت فدرال گفته اند که دوزهای اولیه را برای ساکنان و کارکنان مراکز مراقبت طولانی مدت تعیین می کنند.

توزیع به تأیید FDA بستگی دارد ، که ممکن است به زودی اتفاق بیفتد. کمیته مشورتی FDA در واکسن ها و بیولوژیک های مرتبط ، داده های مربوط به واکسن Pfizer را در تاریخ 10 دسامبر مورد بررسی قرار داده و توصیه می کند آژانس موارد اضطراری را مجاز کند. FDA ممکن است هر زمان تصمیم بگیرد.

دوزهای کمتری در خارج از دروازه وجود دارد

پرنا گفت که دولت فدرال حمل واکسن Pfizer را ظرف 24 ساعت پس از تأیید FDA آغاز می کند.

وی گفت که این محموله ها در کل شامل 2.9 میلیون دوز است – نه 6.4 میلیون موجود. پرنا گفت ، دولت 500000 دوز ذخیره و 2.9 میلیون مورد دیگر را برای اطمینان از اینكه چند میلیون نفر واكسی شده 21 روز بعد می توانند دوز دوم دریافت كنند ، نگه می دارد.

الكس هازارد ، دبیر HHS در جلسه توجیهی گفت ، این تا حدی به این دلیل است كه برچسب FDA نیاز به اولین دوز دارد كه دقیقاً 21 روز بعد دنبال می شود.

مقامات فدرال میزان تولید را براساس تولید Pfizer محاسبه کرده اند ، هازارد گفت. وی گفت: “حداقل در ابتدا ، ما واکسن را توزیع نخواهیم كرد ، زیرا می دانیم كه تقویت كننده نه از طریق تهیه پشتیبان از طرف ما و نه از طریق تولید پیش بینی شده در دسترس نخواهد بود.”

حتی پس از آنکه Pfizer تخمین زد که چه مقدار واکسن می تواند در ماه دسامبر تزریق کند ، Hazard گفت: “برای 20 میلیون واکسن اول در ماه دسامبر واکسن کافی وجود دارد.”

با این حال ، این ارزیابی بر اساس این ایده است که واکسن تولید شده توسط Moderna به زودی پس از ارزیابی ایمنی و اثربخشی FDA در 17 دسامبر توسط FDA تأیید می شود.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir