کالیفرنیا از بیمارستان ها می خواهد همه کارگران را از نظر ویروس آزمایش کنند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – کالیفرنیا اکیداً توصیه می کند که بیمارستان ها همه کارگران خود را هر هفته از نظر ویروس کرونا آزمایش کنند زیرا ایالت شاهد موجی از موارد جدید و ثبت تعداد بستری در بیمارستان است.

کالیفرنیا روز یکشنبه ،4،۴۱۵ مورد بستری در بیمارستان ویروسی کرونا گزارش کرد ، که بیشترین تعداد در این ایالت تاکنون بوده است. بیش از 1700 نفر از این بیماران در بخش های مراقبت ویژه بودند.

نامه ای از وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا توصیه می کند که بیمارستان ها هر هفته کارکنان بهداشت را از نظر ویروس آزمایش کنند زیرا در معرض خطر ابتلا به این بیماری و انتشار آن به سایر بیماران هستند.

در این نامه همچنین از بیمارستان ها خواسته شده قبل از پذیرش بیماران ، همه بیماران را آزمایش کرده و کلیه بیماران فعلی را که بلافاصله علائم را نشان می دهند آزمایش کنند. در این نامه گفته شده بود كه بیمارستان ها باید آزمایش خود را در هفته 14 دسامبر آغاز كنند. آنها ممکن است هفته آینده آزمایش برای کارکنان مراقبت های بهداشتی را که بیشتر در معرض خطر هستند ، آغاز کنند.

با این وجود ، بیمارستان ها “باید بدانند که آزمایش های معمول … توسط (متخصصان مراقبت های بهداشتی) جایگزین یا رد سایر مداخلات پیشگیری و کنترل نمی شوند” ، هایدی دبلیو اشتاینکر ، معاون بخش بهداشت عمومی کالیفرنیا نوشت. به بیمارستانها

انجمن پرستاران کالیفرنیا با استقبال از این خبر ، آن را “یک پیروزی بزرگ” برای پرستاران خواند.

Zenay Triunfo-Cortes ، رئیس انجمن ، که به عنوان یک پرستار کار می کند ، گفت: “تعداد افراد مبتلا به علامت COVID بیش از حد زیاد است و بدون آزمایش قابل اعتماد ، بیمارستانهای ما به جای مراکز درمانی ، مراکز گسترش بیماری خواهند بود.” در منطقه خلیج سانفرانسیسکو.

کالیفرنیا ، کارکنان مراقبت های بهداشتی را همه کارگران با حقوق و دستمزد و بدون مزد معرفی می کند که “پتانسیل مواجهه مستقیم یا غیرمستقیم با بیمار را دارند”. این تعریف گسترده شامل پزشکان ، پرستاران ، دانشجویان ، داوطلبان ، مقامات امنیتی ، خشکشویی و امور اداری و سایر افراد است.

در این نامه آمده است کارگرانی که علائم بیماری را دارند باید فوراً مورد آزمایش قرار گیرند. کارگرانی که در سه ماه گذشته آزمایش مثبت داده اند و سپس به کار خود برگشته اند نباید هر هفته تحت آزمایش قرار بگیرند. آنها فقط در صورتي كه علائم جديدي را نشان دهند يا بيش از سه ماه از آلودگي آنها گذشته باشد ، بايد آزمايش شوند.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes