کارگران در معرض SARS-CoV-2 ممکن است به عنوان “آخرین چاره” باقی بمانند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

طبق دستورالعمل های به روز شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، کارگران عمده ای که در معرض SARS-CoV-2 قرار دارند ممکن است به عنوان “آخرین چاره و فقط در شرایط محدود” در محل کار باقی بمانند. . این توصیه ها مربوط به افرادی است که بدون علامت هستند و آزمایش COVID-19 آنها مثبت نیست.

در مواردی که تعطیلی تأسیسات “ممکن است صدمه جدی به سلامت یا ایمنی عمومی وارد کند” ، به عنوان مثال این کارگران ضروری ممکن است در جای خود باقی بمانند. این توصیه و سایر توصیه های به روز شده در وب سایت برنامه ریزی پاسخگویی زیرساختی COVID-19 ، آخرین بار در 16 نوامبر به روز شده است.

دستورالعمل های به روز شده با توجه به CDC ، براساس شواهد علمی جدید در مورد خطر انتقال از افراد بدون علامت و بدون علامت ، ادامه انتقال از جامعه در بسیاری از مناطق کشور و نیاز به ارزیابی ساده خطر ، هدایت می شوند.

توصیه های جدید دستورالعمل های موقت منتشر شده در 8 آوریل را به روز می کند. به عنوان مثال ، توصیه های اولیه برای کارگران اصلی توصیه های قرنطینه را مشخص نمی کند. با این حال ، به روزرسانی بیان می کند که ، به استثنای برخی استثناهای احتمالی ، “افرادی (از جمله کارگران مهم زیرساخت) که در معرض شخصی هستند که سو a ظن یا تأیید COVID-19 را دارند باید به مدت 14 روز قرنطینه شوند”.

توصیه هایی برای پوشاندن صورت نیز به روز شده است. در ابتدا CDC توصیه کرد که کارگران حداقل به مدت 14 روز پس از هر مواجهه احتمالی از ماسک صورت استفاده کنند. دستورالعمل های به روز شده تصریح می کند که کلیه کارگران مطابق با CDC و دستورالعمل های اداره ایمنی و بهداشت شغلی و همچنین هرگونه الزامات محلی یا ایالتی باید از ماسک پارچه ای در محل کار خود استفاده کنند.

علاوه بر متخصصان بهداشت و مراقبت های بهداشتی ، دستورالعمل های CDC در بسیاری از صنایع استخدام کارگران زیرساخت حیاتی نیز اعمال می شود. آژانس تعریف آژانس از امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ها را برای صنایع اصلی دنبال می کند که شامل مخابرات ، فناوری اطلاعات ، دفاع ، غذا و کشاورزی ، انرژی و اجرای قانون است.

CDC همچنین کارفرمایان را تشویق می کند تا با مقامات بهداشت عمومی محلی ، ایالتی ، قبیله ای و خدمات ارضی همکاری کنند تا در مورد ایمن ترین روش ها برای ادغام مجدد کارگران در معرض آزمایش که از نظر COVID-19 مثبت نبوده اند تصمیم بگیرند ، در محل کار

دامیان مک نامارا پرسنل است یک روزنامه نگار مستقر در میامی. این مجموعه طیف گسترده ای از تخصص های پزشکی را شامل می شود ، از جمله بیماری های عفونی ، گوارش و روماتولوژی. دامیان را در توییتر دنبال کنید: MedReporter.

Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes