کارگران بیمارستان از بیمارستان نیویورک برای COVID 2nd Wave


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.پرستاران در 19 نوامبر سال 2020 با پوشیدن تاج گل برای کارگران بهداشتی که در خط مقدم افتاده بودند ، از مرکز پزشکی Montefiore در برانکس ، نیویورک به یک گورستان در همان نزدیکی عزیمت کردند.

موج اول بیماری همه گیر نیویورک ، که بیش از 24000 کشته ، بیشتر در بهار ، مشاهده کرد ، هیچ شهرداری در این کشور بیشتر آسیب ندید. کارکنان پزشکی در نیویورک دقیقاً می دانند که بیمارستان های شلوغ مملو از مشکل و خطرناک است و با شروع دوباره افزایش عفونت ها ، با دقت آماده شوید.

در اطراف کلانشهر نیویورک ، مقامات بهداشت عمومی و کارمندان بهداشت می گویند که با پر شدن بخش های مراقبت های ویژه در سایر مناطق ایالات متحده و سراسر جهان ، این روند را مشاهده می کنند. آنها می گویند که این امر به آنها بازگشت بهار گذشته را می دهد ، هنگامی که آژیرهای آمبولانس در همه جا حضور داشتند و منطقه مرکز ویروس کرونا بود.

اتفاق نظر گسترده ای وجود دارد که بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات مراقبت از وضعیت بسیار بهتری نسبت به آن زمان هستند زیرا دانش بسیار بیشتری در مورد این بیماری و نحوه مقابله با آن وجود دارد. سهام بسیار بزرگتری از تجهیزات حفاظت شخصی و آزمایش بسیار بسیار گسترده تر.

اما در عین حال ، بسیاری از کارکنان خط مقدم از آمادگی بیمارستان عصبی هستند و بسیاری از ناظران کمتر به تأثیر زیرساخت های آزمایش و نظارت بر ویروس کرونا تمایل دارند.

دکتر لورا یاویکولی ، رئیس آمادگی اضطراری در بیمارستان های NYC Health + ، بزرگترین سیستم بیمارستان شهری کشور ، گفت: “من فکر می کنم نگرانی زیادی در مورد انجام این کار برای بار دوم وجود دارد.” Javicoli همچنین یک پزشک فعال اورژانس در بیمارستان Elmhurst ، کوئینز است که در ماه آوریل “مرکز کانون” شناخته شد. هنوز هم او اعتماد زیادی به کارکنان سیستم بیمارستان شهری دارد.

وی گفت: “آنها گرد هم خواهند آمد ، زیرا من آنها را می شناسم.” “من 20 سال با آنها کار کردم و آنها شگفت انگیزترین افرادی هستند که می توانم درباره آنها صحبت کنم ، اما اضطراب و خستگی ناشی از COVID وجود دارد.”

یاویکولی گفت برخی از بیمارستان های شهر ظرفیت دارند ، اما او خیلی سریع اضافه کرد که او در مورد “ظرفیت COVID” صحبت نمی کند – به این معنی که همه تخت ها و فضاهای انتقال خون که اخیراً برای بیماران COVID پیکربندی شده اند پر نیستند. در عوض ، وی گفت ، دو بیمارستان از 11 بیمارستان شبکه مجبور بودند بیماران را از بخش مراقبت های ویژه به دیگران منتقل کنند تا فضای لازم برای بیماران ورودی فراهم شود.

Javicoli گفت: “ما در حال انجام توزیع مجدد کمی در اطراف سیستم هستیم تا به آنها ظرفیت COVID را بدهیم ، اما در سیستم بسیار قابل کنترل است.” “این افزایش قطعاً نوع آنفولانزا است ، اما دانستن اینکه ما تازه وارد موج دوم شده ایم [of COVID-19] و در پیش بینی آنچه در پیش است ، ما کمی بیشتر از حد نرمال آگاهی داریم تا مطمئن شویم که ظرفیت را در تمام امکانات خود باقی می گذاریم. “

با این حال ، بسیاری از پرستاران می گویند که مدیران بیمارستان از تجربیات ماه مارس و آوریل به اندازه کافی درس نگرفته اند.

میشل گونزالس ، پرستار مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی Montefiore در برانکس و نماینده اتحادیه NYSNA ، انجمن پرستاران ایالتی نیویورک ، گفت: “ما ترسیده ایم زیرا مجبور خواهیم شد که مجبور شویم دوباره این مسئله را پشت سر بگذاریم.”

وی گفت که در بخش خود ، پرستاران معمولاً همزمان با یک یا دو بیمار در بخش مراقبت های ویژه برخورد می کنند – اما اکنون آنها باید با سه نفر برخورد کنند و تعداد بیماران مبتلا به COVID دوباره در حال افزایش است. استعداد ابتلا به چهار بیمار یا بیشتر در اوج جهش همه گیر معمول است. گونزالس گفت این حیرت آور است. اگر یک بیمار تصادف کند ، چندین پرستار باید بلافاصله دور هم جمع شوند و بیماران دیگر بدون مراقبت باقی بمانند.

وی در تظاهرات با یک فالانژ پرستار گفت: “هنگامی که ما با فراوانی که اکنون مشاهده می کنیم سه برابر می شویم ، می دانیم این به این دلیل است که کارکنان کمی داریم و آنها پرستار را در بخش مراقبت های ویژه در ساختمان نمی گیرند.” در حالی که از مونتفیور به یک گورستان نزدیک می رفت ، با تاج گل های رنگارنگ برای رفقای سقوط کرده ، در حالی که یک گروه موسیقی و گاوداری “وقتی مقدسین وارد می شوند” و “لطف شگفت انگیز” را اجرا می کردند.

حتما بخوانید:
قالب وردپرس چیست؟

سخنگوی اتحادیه گفت مونتفیور تخمین زده است که 476 پرستار رایگان وجود دارد که از سال 2019 نزدیک به 100 نفر افزایش یافته است.در 19 نوامبر سال 2020 ، پرستاران در مرکز پزشکی Montefiore ، به نمایندگی از انجمن پرستاران نیویورک ، به کمبود کارکنان در چندین بیمارستان این شبکه در برانکس و حومه اطراف اعتراض کردند.

کریستی بارنز از NYSNA گفت: “مدیریت به قول خود برای پرکردن جای خالی و استخدام پرستار وفا نمی کند.” “از هفته گذشته ، آنها 188 شغل تمام وقت برای پرستارانی دارند که حتی پست خود را ارسال نکرده اند ، بنابراین هیچ راهی برای پر کردن آنها وجود ندارد.”

دولت مونتفیور موافق نیست.

پیتر سمچوک ، معاون ارشد رئیس عملیات گفت: “ما با اتحادیه توافق نامه قراردادی داریم و در حال انجام تعهدات قراردادی بر اساس آن توافق هستیم.” “ما پرسنل خود را به روشی انعطاف پذیر برای تأمین نیازهای بیمار تطبیق می دهیم.”

همانند بسیاری از سیستم های بیمارستانی ، مونتفیوره در اوایل سال جاری به شدت به آژانس های موقت کارکنان “پرستاران مسافر” در سراسر کشور اعتماد کرد. بیمارستان ها در حال آماده شدن برای انجام مجدد آن هستند ، اما تقاضا در سراسر کشور است.

کتی سانتوما ، پرستار 43 ساله در مونتفیوره نیو روشله گفت: “آنها ماه آوریل مسافران ما را بردند ، اما چهار یا شش هفته بعد بود و ما تا آن زمان تنها بودیم.” “من حتی نمی دانم که آنها اکنون مسافران را به کجا می برند – همه افراد در کشور به مسافران نیاز دارند.”

NYSNA روز سه شنبه پس از متوقف شدن مذاکرات در مورد قرارداد ساخت دو ساله در روز دوشنبه در اعتصاب دو روزه در Montifiore New Rochelle آغاز شده است.

Iavicoli گفت که هر یک از امکانات شبکه آن تقاضا برای بیمارستان های NYC Health + کرده است تا هم اکنون پیش سفارش دهند.

کارشناسان بهداشت امیدوارند که این بار نیویورکی ها به اتاق های اضطراری سیل نکنند. آنها به افزایش ملایم بستری شدن در COVID طی دو ماه گذشته در مقایسه با مناطق دیگر ، از جمله نیوجرسی و کانتیکت اشاره دارند. چیزی که آنها امیدوارند سطح منحنی را به طور نسبی حفظ کنند آزمایش است که در نیویورک بیشتر از هرجای دیگر کشور رایج است. روزانه حدود 200000 نفر در ایالت نیویورک مورد آزمایش قرار می گیرند که حدود یک سوم آنها در نیویورک هستند.

دکتر دیو چوکشی ، کمیسر بهداشت شهرستان گفت: “این اولین گام برای جلوگیری از گسترش بیشتر است.”

وی گفت كه آزمایش انبوه در دو سطح كار می كند – تأكید بر اینكه كدام مناطق مناطق گرم هستند ، بنابراین كاركنان بهداشت می توانند ساكنین را با پیام های “فوق محلی” در مورد شیوع COVID-19 هدایت كنند تا باعث تغییر رفتار خود شوند ، و همچنین با اجازه دادن به تماس های پیگیری برای برقراری ارتباط جداگانه با افراد تازه آلوده.

چوکشی گفت: “وقتی کسی مثبت شد ، به او کمک می کنیم خیلی سریع خودش را منزوی کند.” “ما با آنها مصاحبه می کنیم تا بفهمیم که ارتباط نزدیک آنها چیست و سپس با آنها تماس می گیریم و از قرنطینه شدن آنها نیز مطمئن می شویم.”

با این حال ، برنامه ردیابی تماس های شهر حساب های مختلفی دارد. افرادی که به آنها می رسد می گویند آنها در همان جایی که هستند می مانند اما کمتر از نیمی از آنها نام افرادی را که ممکن است در معرض آنها قرار گرفته باشد به اشتراک می گذارند. دنیس نش ، متخصص اپیدمیولوژی که قبلاً در اداره بهداشت و بهداشت روانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کار می کرد ، گفت که این شهر با موفقیت مطالعه نکرده است که چگونه ویروس کرونا گسترش می یابد زیرا تماس های بعدی افراد به اندازه کافی س askال نمی کند. برای رفتار و مواجهه احتمالی آنها.

حتما بخوانید:
لیست تأثیرگذارترین افراد در خطوط بهداشتی مقدم جبهه

“در تابستان و اوایل پاییز ، زمانی که اوضاع به آرامی بدتر می شد ، فرصت هایی برای استفاده از ردیابی تماس برای گفتگو با 80 یا 90٪ از تمام افراد تازه تشخیص داده شده وجود نداشت تا بفهمند عوامل خطر آنها چیست و چیست. … آنها در معرض مواردی قرار گرفتند که به طور بالقوه می تواند منجر به عفونت آنها با ویروس شود. “” شما هرگز نمی توانید با اطمینان 100٪ بدانید [where they contracted the virus]، اما اگر این س questionsالات را بپرسید ، ممکن است شروع به درک اینکه برخی از الگوهای احتمالی چیست – به عنوان مثال ، هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی یا کار در ساختمان های اداری که پروتکل های ایمنی سخت ندارند ، یا در داخل خانه کنید. “

نش گفت ، این دانش ، گرچه ناقص است ، اما می تواند منجر به تصمیم گیری بهتر درباره سیاست های عمومی شود ، در مورد بستن رستوران های داخلی ، سالن های زیبایی یا مراکز تناسب اندام. بدون این داده ها ، رهبران به سادگی فرضیاتی می گیرند.

برخی دیگر ، برنامه آزمایش و ردیابی شهر را مقصر دانستن عدم دسترسی کافی به جوامع ضعیف رنگی – که در طول موج اول COVID به طور نامتناسبی رنج می برند ، می دانند. چوکشی ، یک کمیسر بهداشت ، گفت که گرفتن سایت های آزمایش در این محله ها یک اولویت است – اما یک تحلیل اخیر نشان می دهد که آنطور که شهر برنامه ریزی کرده بود ، کارساز نیست.

ویل لیبرمن-کریبین ، دانشجو و محقق بهداشت محیط در دانشگاه کلمبیا گفت: “به وضوح در ارائه آزمایش گسترده در نیویورک نابرابری وجود دارد.”

وی به بررسی تعداد افراد در محله ها پرداخت و آنها را با نژاد ، سطح درآمد و مثبت بودن COVID مقایسه کرد. در مناطق ثروتمند ، افراد آزمایشات بیشتری انجام می دهند و بیماری های بسیار کمتری دارند. افراد فقیر آزمایشات بسیار کمتری انجام می دهند و بسیار بیمارتر هستند. آزمایشات بیشتر در این مناطق قبل از بروز علائم در افراد زودتر انجام می شود.

لیبرمن-کریبین گفت: “آزمایش واقعاً بسیار ضروری است ، نه تنها برای محافظت از آسیب پذیرترین افراد ، بلکه همچنین تلاش برای کنترل COVID و بازگشایی مجدد نیویورک.”

وسایل حفاظت شخصی یا PPE نیز بسیار بزرگتر از بهار گذشته است ، اما به همان ترتیب منبع بحث و جدال باقی مانده است.

مقامات بهداشتی ایالت نیویورک بیمارستان ها را ملزم می کنند که مقدار عرضه PPE 90 روزه را ذخیره کنند. این هزینه برای خانه های سالمندان 60 روز است. بسیاری از تسهیلات مهلت های سپتامبر و اکتبر را رعایت کرده اند ، اما برخی دیگر این موارد را رعایت نکرده اند.

مونتفیور ، بیمارستان های نیویورک سلامتی + و سایر شبکه های مهم بیمارستان می گویند که حداقل نه ، اگر بیشتر هم نداشته باشند.

با این حال ، پرستاران می گویند که باید هر بار که بیمار جدیدی را می بینند ماسک N95 تازه دریافت کنند تا خطر آلودگی را کاهش دهد. بسیاری از مدیران با آنچه غیرممکن است با توجه به عدم اطمینان زنجیره تأمین مخالفت می کنند. آنها متذکر می شوند که دستورالعمل های CDC “استفاده مداوم” از برخی از PPE را مجاز می داند.

“[Nurses and other caregivers] برای تغییر دستکش بین هر بیمار ، اما آنها می توانند همان ماسک N95 را برای یک شیفت استفاده کنند و روی آن ماسک جراحی بگذارند ، فقط برای روشن و خاموش نگه داشتن آن فقط در صورت وجود مشکلی در سلامت یا آلودگی. ” “اما قطعاً در شیفت بعدی ، آنها یک جدید دریافت می کنند.”

یاویکولی چالش ها را با تشدید بیماری همه گیر تأیید کرد و گفت چهار روز وجود دارد: “آسمان آبی یا طبیعی” ، “سنگین تر از حد طبیعی” ، “کمی کشیده” و “بسیار کشیده”.

جاویکولی گفت: “من فکر می کنم ما در بالای” وضعیت عادی شلوغ “قرار داریم و با” کمی بیش از حد کشیده شده “هم مرز هستیم.”

این داستان مربوط به مشارکت گزارشگری است که شامل WNYC ، NPR و KHN .
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeLevitraGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma