کارشناسان با نظر USPSTF در مورد غربالگری کودکان BP مخالف هستند


گروه کار آمریکایی خدمات پیشگیری در JAMA گفت ، شواهد موجود برای ارزیابی تعادل منافع و مضرات غربالگری فشار خون بالا در کودکان و نوجوانان کافی نیست.

با این حال ، دو متخصص در این زمینه نشان می دهند که اگر شما می دانید کجا را جستجو کنید ، شواهدی وجود دارد و اکنون آزمایش AN برای کودکان بسیار مهم است.

در این به روزرسانی بیانیه 2013 ، بررسی سیستماتیک USPSTF بر شواهد از مزایای غربالگری ، دقت آزمایش ، اثربخشی درمان و آسیب ، و ارتباط بین نشانگرهای فشار خون بالا و بیماری های قلبی عروقی (CVD) در کودکان و بزرگسالان متمرکز است. .

اطلاعات محدودی در مورد صحت آزمایشات غربالگری در دسترس است. هیچ مطالعه ای برای ارزیابی مستقیم غربالگری AD بالا در کودکان یا گزارش اثربخشی در شروع تأخیر یا کاهش خطر پیامدهای قلبی عروقی مرتبط با فشار خون بالا یافت نشده است. علاوه بر این ، هیچ مطالعه ای برای غربالگری فشار خون ثانویه در بیماران کودکان بدون علامت یافت نشده است.

هیچ مطالعه ای در مورد ارزیابی فشار خون بالا در دوران کودکی و کاهش BP یا سایر نتایج در بزرگسالی یافت نشده است. این هیئت همچنین موفق به شناسایی مطالعاتی که آسیب ناشی از غربالگری و درمان را گزارش می کند ، نشد.

هیئت مدیره گفت ، هنگامی که چارچوب بزرگسالان برای کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی به بیماران اطفال گسترش می یابد ، چالش های روش شناختی وجود دارد که تعیین اینکه بخشی از بار بالقوه قابل پیشگیری است دشوار است. اهمیت بالینی و اپیدمیولوژیک آستانه های صدک که برای تعیین ارتباط آنها با CVD در بزرگسالان استفاده می شود ، شواهد پشتیبانی محدودی دارد.

ویژگیهای عملکرد ناسازگار روشهای تشخیصی فعلی ، که تعداد کمی هستند ، منجر به ایجاد سطوح مثبت مثبت کاذب بالا می شوند. چنین نتایج مثبت کاذب بالقوه مضر است زیرا منجر به “ارزیابی ثانویه یا درمان غیرضروری” می شود. از آنجا که مدیریت دارویی فشار خون در کودکان بسیار بیشتر طول می کشد ، افزایش احتمال وقوع عوارض جانبی باید نگران کننده باشد.

آیا باید تمرکز برای غربالگری به عوامل خطر قابل توجه منتقل شود؟

در یک مقاله همراه ، جوزف تی فلین ، دکتر ، از بیمارستان کودکان سیاتل ، گفت: “با توجه به چگونگی تدوین موضوعات اصلی و نحوه تجزیه و تحلیل ، نتایج آخرین بیانیه انتظار می رود.” برای شروع ، وی تکرار این سوال را پیشنهاد کرد: “بهترین روش برای ارزیابی اینکه آیا اندازه گیری BP در کودکان با CVD در بزرگسالان همراه است یا درمان AD بالا در کودکان با کاهش شدت CVD در بزرگسالان همراه است ، چیست؟” ” پاسخ این است که با آزمایشات بالینی تصادفی که غربالگری را با عدم غربالگری و درمان با درمان مقایسه می کند ، به این موارد پرداخته شود. اما چنین مطالعاتی احتمالاً غیرممکن است ، تا حدی به دلیل پیگیری لازم 5-6 دهه.

شاید یک سوال بهتر این باشد: “آیا AN کودکان و نوجوانانی را که از قبل دارای نشانگر CVD هستند یا در بزرگسالی در معرض خطر ابتلا به آنها هستند شناسایی می کند؟” اگر این جوانان شناسایی شوند ، آنها کاندید می شوند. برای رویکردهایی که می خواهند از پیشرفت بیماری جلوگیری کنند. وی توضیح داد که با بازسازی مجدد موضوع ، پزشکان موقعیت بیشتری را برای تمرکز بر پیشگیری و دور زدن “الزامی که تنها نتیجه قابل قبول جلوگیری از CVD در بزرگسالی است” قرار می دهد.

گام بعدی شناسایی داده های موجود برای بررسی مجدد موضوع اصلاح شده است. از مطالعات مقطعی می توان برای ایجاد ارتباط بین سطح BP و نشانگرهای قبلی از نظر خطر قلبی عروقی استفاده کرد. به عنوان مثال ، چندین نشریه در مطالعه چندمرکز فشار خون بالا در اطفال: افزایش فشار خون بزرگسالان در بزرگسالان (SHIP-AHOY) ، که شامل حدود 400 جوان است ، داده هایی را ارائه می دهد که مطالعات تک مرکز قبلی را تقویت می کند و اساساً اثبات می کند که اثرات سوئی بر جوانان وجود دارد. با فشار خون بالا ، و “آنها در حال آماده سازی آغاز اقدامات طراحی شده برای معکوس کردن آسیب به اندام های هدف و کاهش خطر قلبی عروقی در جوانان هستند” ، فلین گفت.

به طور خاص ، نتایج SHIP-AHOY “نشان می دهد که افزایش توده بطن چپ را می توان در سطح BP که در حال حاضر به عنوان فشار خون طبیعی طبقه بندی شده است نشان داد و عملکرد غیرطبیعی بطن چپ را می توان در سطوح مشابه BP مشاهده کرد” فلین علاوه بر این ، “آنها ارتباط معنی داری بین یک فنوتیپ متابولیک غیرطبیعی و چندین شکل از آسیب اندام مورد نظر در ارتباط با BP بالا یافتند.”

یک روش تجزیه و تحلیل مطالعات کوهتی طولی است

از آنجا که چند آزمایش بالینی آینده نگر وجود دارد ، فلین پیشنهاد کرد که تجزیه و تحلیل مطالعات کوهتی طولی موثرترین روش برای ارزیابی ارتباط بالقوه بین سطح BP فعلی و CVD های آینده است.

چنین مطالعاتی قبلاً دارای “داده هایی است که مربوط به یک نکته مهم مطرح شده در بیانیه USPSTF است ، یعنی اینکه آیا صدک های کودکان مبتنی بر BP ، مانند موارد موجود در AAP 2017. [American Academy of Pediatrics] “یادداشت های فلین می گوید:” این دستورالعمل ها مربوط به فشار خون بالا و بزرگسالان بزرگسالان است. در یک مطالعه توسط کنسرسیوم بین المللی برای گروه های قلب و عروق در دوران کودکی ، سطح BP خاص در دوران کودکی ، که با افزایش ضخامت داخلی-داخلی سن کاروتید همراه است ، به طرز قابل توجهی شبیه به نقاط شکست صدک BP در دستورالعمل های AAP برای کودکان است. در سن مشابهی “

تجزیه و تحلیل داده های حاصل از مطالعه قلب Bogalus نشان داد که کودکانی که طبق دستورالعمل های AAP 2017 به عنوان فشار خون بالا طبقه بندی می شوند “افزایش نسبی فشار خون ، هیپرتروفی بطن چپ یا سندرم متابولیک در بزرگسالان 36 سال به بالا. دیر

“نتیجه گیری بیانیه USPSTF بر لزوم تحقیقات بیشتر در مورد فشار خون بالا در کودکان و ارتباط آن با CVD در بزرگسالان تأکید می کند. نقاط شروع چنین مطالعه ای را می توان از داده های مقطعی و داده های طولی موجود در حال حاضر بدست آورد که نتایج مضر مرتبط با فشار خون بالا در جوانان را نشان می دهد. فلین در پایان گفت: “استفاده از این داده ها برای بازسازی و پاسخ به سوالات مطرح شده توسط USPSTF باید راهی برای پیشگیری موثر از CVD در بزرگسالان باشد.”

در مصاحبه ای جداگانه ، دکتر Kristen Sexson Teitel ، دکتر ، مدیر پزشکی ، مدیر پزشکی کلینیک پیشگیری از قلب در بیمارستان کودکان تگزاس و کالج پزشکی Baylor ، هر دو در هوستون ، اظهار داشت که با وجود یافته های USPSTF ، در واقع یک رابطه بین کودکان دارای فشار خون بالا و نتایج متوسط ​​در بزرگسالان.

سکسون تایتل گفت: “دکتر فلین پیشنهاد می کند که این مسئله از نو اصلاح شود. در حقیقت ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کودکانی که فشار خون بالا دارند بیشتر در معرض خطر هیپرتروفی بطن چپ ، افزایش سفتی شریانی و تغییر در عروق شبکیه هستند.”

شواهد آسیب قلبی دوران کودکی در کالبد شکافی ثبت شده است

وی تأکید کرد: “ارزیابی فشار خون برای کودکان اجباری است.” “شواهدی وجود دارد که تغییراتی مشابه آنچه در بزرگسالان با مصالحه قلبی عروقی دیده می شود ، وجود دارد. نشان داده شده است که کودکان به دلایل دیگر می میرند. [accidents] کسانی که این مشکلات را دارند در کالبد شکافی پلاک بیشتری نیز دارند ، این نشان می دهد که کسانی که فشار خون بالا دارند بیشتر نشانگرهای CVD دارند که در کودکی وجود دارد.

“یکی از کلیدهای اطفال پیشگیری و مشاوره برای پیشگیری از بیماریها در بزرگسالان است. مدت زمان آموزش لازم برای تعیین عینی اینکه آیا درمان فشار خون بالا در کودکان خطر مشکلات قلبی را در بزرگسالان کاهش می دهد طولانی است. اگر اکنون کاری انجام نشود “ما نسل های آینده را بیشتر در معرض خطر قرار می دهیم. ما باید در مورد بهبود شیوه زندگی برای كودكان و خانواده های آنها مشاوره مناسب ارائه دهیم تا فرصتی برای بهبود عوامل خطر قلبی عروقی در بزرگسالان ، از جمله فشار خون بالا ، چربی خون و / یا چاقی داشته باشیم.” به نام Sexson Tejtel.

همه اعضای USPSTF بازپرداخت عوارض و هزینه ها را دریافت کردند. باری از Healthwise کمک هزینه و هزینه شخصی دریافت می کند. كنگره آمریكا به آژانس تحقیقات و كیفیت بهداشتی اجازه پشتیبانی از كار USPSTF را می دهد. فلین گفت که وی از موسسه ملی بهداشت و جوایز از UpToDate و Springer در خارج از کار ارسالی کمک مالی دریافت کرده است. Sexon Teitel گفت که هیچ گونه افشای مالی یا تعارض منافع مربوط وجود ندارد.

منبع: USPSTF. جاما 2020 نوامبر 10. doi: 10.1001 / jama.2020.20122.

این مقاله در اصل در MDedge.com ، بخشی از شبکه حرفه ای Medscape منتشر شده است.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes