طراحی و ساخت مانیفولد به صورتی است که سطح آن صیقلی نیست و زبر و ناصاف نیز به نظر میرسد، از همین جهت در هنگام خارج شدن گازها آلاینده، اختلالاتی دیده میشود، اما از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز پراید یورو4 فولادی از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد. ریمپ ECU یکی از مرسومترین کارها در تیونینگ است که در دنا تیونینگ شده نیز شاهد آن بودهایم. فشار بيش از اندازه به ديواره هاي سيلندر، سرسيلندر و حتي پيستون و ميل لنگ موجب کاهش عمر مفيد آنها مي شود.

قیمت هدرز 206
هدرز عملا جایزگینی گران قیمت برای منیفورلد خروجی استاندارد پیشرانه می باشد و به دلیل قیمت زیاد و هزینه های تولید بسیار بالا، کمتر از سوی خودرو سازان به شکل استاندارد استفاده خواهد شد. تمام این موارد یعنی :ورود امواج با فشار منفی از یک لوله اولیه به لوله ثانویه که همراه با ضربان میباشد سبب برگشت موج کم فشار به لوله اولیه میگردد. Silencer و خمش هایی در لوله اگزوز استفاده کنیم.تا یک خودرو با قابلیت تردد شهری داشته باشیم. هرچه تخلیه دود اگزوز سریعتر و کاملتر صوت گیرد، تنفس موتور بهتر خواهد بود. همچنين يك موتور دو ليتري با 140 اسببخار بر روي اين خودرو نصب شده بود و داراي همچون CVT و ABS و سانروف بود. در عمل تیون کردن وزن خودرو ممکن است بعضی از قطعات تعویض شوند که به سبکی خودرو بسیار کمک می کند. هدرزها که از فلزاتی مانند فولاد، استیل یا آلیاژهای گرانقیمت ساخته میشوند، جایگزین چندراهه یا منیفولد چدنی خودرو هستند.

سیتروئن زانتیا به دلیل طراحی جذاب و تواناییهای فنی بالایی که داشت توانست به سرعت به یکی از خودروهای محبوب بازار اروپا تبدیل شود به طوری که در طول سالهای تولید، سیتروئن موفق به فروش ۱.۲ میلیون واحد از آن شد. هدرز معمولا با فلزات و آلیاژهای مختلفی ساخته و به فروش میرسد که از جمله بهترین مدل آن می توان به مدل فولادی و یا استیل اشاره کرد. 1. نصب انجینی از خانواده پژو که 2لیتر 16سوپاپ باشه و بیس توربو داشته باشه. خودتان قضاوت کنید پیشرانه ای که در حالت استاندارد بیش از 100 اسب بخار برای هر لیتر قدرت در نظر گرفته است باید تکنولوژی بالایی داشته باشد، اتصال دهنده های آن همه از استیل فورجد می باشند و پیستون های آن هم آلومینیوم قالب گیری شده اند که با گرافیت Coat شده اند، و از دیگر مزایای آن باید به قابلیت بالای آن برای بهینه سازی یاد کرد طوری که با ست کردن یک سیستم اگزوز و نصب یک کیت هواکش قدرت آن به طور محسوس افزایش می باشد، در سال 2001 هم S54 به عنوان بهترین پیشرانه با تکنولوژی جدید در دنیا معرفی شد و از همان سال تا سال 2004 همه ساله در لیست 10 پیشرانه برتر دنیا بود، این ها خود سرآغاز قدرت نمایی این قلب تپنده بی ام و بودند، و نکته ای دیگر اینکه علاوه بر خانواده بی ام و S54 بر روی خودروی بسیار منحصربفرد Wiesmann MF3 هم ست آپ خرید هدرز پراید شده است.

اگر دما از حد مشخصي بالاتر رود، مخلوط هوا و سوخت مي توانند پيش از زدن جرقه دچار احتراق شوند. هنگامي که مخلوط هوا و سوخت در سيلندر يک خودروي بنزيني متراکم مي شود، دماي آن نيز همراه با فشار افزايش خواهد يافت. حال سوال پیش می آید خودرویی که در حالت عادی دچار ناک، کپ کردن، تاخیر دریچه گاز و تقلا برای شتابگیری است دچار ایراد میشود یا خودرویی که با ریمپ نرم افزاری ایسیو و تطابق و کالیبراسیون دقیق با محیط مشکلات آن برطرف شده؟ این هماهنگی با ازمایشان مکرر و استفاده از دستگاه دیناموتور برای بدست اوردن ایده ال ترین وضعیت هست.در شرایط عادی کارکرد موتور و درست زمانی که سوپاپ دود باز میشود گازهای خروجی با فشاری معادل 15PSI خارج میشوند. بدين ترتيب نه تنها چرخه منظم موتور دچار اخلال مي شود، که ضربه ناشي از احتراق مي تواند آسيب هاي جدي به موتور وارد آورد.

این نوع ساخت یک عامل محدود کننده در خروج گازها هستند که تنها نکته مثبت همان راحتی در جای دادن قطعه در فضای موتور و صدای کم میباشد. معمولا مانیفولد ها فابریک از چدن ساخته می شود که دارای ابعاد کوچک و جمع و جور هستند که این مساله باعث راحت جای دادن اون در محفظه موتور میشه. از جمله آپشن های آن می توان به آینه های برقی با چراغ راهنما و شیشه های سولار UVدار، قفل میکروسوئیچی، ایموبلایزر در مدل ۲۸۷۰۵ اشاره کرد. شرکت ها و یا کسانی که به طور حرفه ای اقدام به ساخت هدرز برای اتومبیل میکنند تمام پارمتر های موجود همان موتور رو در نطر گرفته و اقدام به ساخت و طراحی هدرز کرده. 2. تعویض رینگ و پیستون های فابریک با نمونه مقاوم تر و کم کردن تراکم. اما توربوشارژر قدرت لازم براي فشرده کردن هواي ورودي را از کجا تأمين مي کند؟

ایندکسر