[ad_1]

بیماران مبتلا به سندرم شناسایی گمراه کننده (DMS) در حین چرخش روانپزشکی در بنیاد مطالعه بویاها و مزه ها در شیکاگو ، ایلینوی ، هود Seens ، یک کاندیدای پزشکی غیر معمول نبود.

شانز به یاد می آورد: “ما موارد بی نظیر زیادی را در زمان حضور من در آنجا دیدیم.” رمز و راز مربوط به یک بیمار 39 ساله با پارامنسی احیا مجدد بیماری نبود ، بلکه علت آن بود.

“این مرد پس از اقدام به خودكشي در مركز رفتاري بيمارستاني بستري شد. او افسردگي ، اضطراب و اختلال الكلي داشت كه شايع نيست. بسياري از بيماران [have a] تشخیص مضاعف ، “گفت Seens اخبار پزشکی Medscape.

با تحقیقات بیشتر ، بیمار فهمید که دچار توهم است و گزارش داد که علاوه بر خواهر خود ، او یک قسمت دارد که در آن دو نسخه از او را می بیند ، که او آن را با جزئیات کامل توصیف می کند. توهم نه تنها بصری بلکه شنیداری نیز بود. ساینز گفت ، هر دو توهم دقیقاً در یک لباس بودند و آنها با او صحبت می کردند.

یک روز بیمار صدای مردانه ای را شنید که به او دستور می داد متقلبان خواهرش را از بین ببرد ، این توهم باعث شد تا با تلاش برای کشتن آنها با چاقو خود را به توهم بیندازد.

شانز گفت: “او به من گفت كه به خاطر آورد كه اميدوار است خواهر واقعي خود را نكرده باشد.

او به من گفت که به یاد آورد که فکر می کند خواهر واقعی خود را نمی کشد.
دکتر هدی سینز در مورد بیمار مبتلا به فرامنسیای کپی مجدد صحبت می کند

پارامنزی تکراری زیرمجموعه DMS است که با باور ذهنی فرد مبنی بر اینکه یک مکان ، شخص یا واقعه کپی شده است ، مشخص می شود. این بیماری معمولاً با آسیب به لوب پیشانی راست همراه است و تیم شروع به بررسی این می کند که آیا این ممکن است دلیل باشد.

با این حال ، پس از چند روز ، بیمار فاش کرد که روزانه 4 میلی گرم بنزودیازپین مصرف می کند ، اما ناگهان متوقف شد. وی همچنین فاش کرد که هر دو توهم را تجربه کرده است که پس از مصرف 2 میلی گرم آلپرازولام متوقف شده است.

ساینز گفت که این مکانیسم اولین مکانیسم است. اگرچه توهمات قبلاً با استفاده طولانی مدت از بنزودیازپین ها همراه بوده و در تعداد کمی از موارد ، ترک بنزودیازپین ، هیچ پارامنزی احیاگر در نتیجه ترک بنزودیازپین گزارش نشده است.

نیت خوب

پزشکان دریافتند که بیمار دوزهای بسیار بالایی از بنزودیازپین ها را دریافت می کند ، پس از اینکه مشخص شد وی برای تهیه نسخه های متعدد به چندین نسخه پزشک مراجعه کرده است. وی همچنین داروهای تجویز شده را با بنزودیازپین های خریداری شده از خیابان مکمل و سپس متوقف کرد.

ساینس گفت: “او به ما گفت كه به سرعت مصرف دارو را متوقف كرد زیرا می خواست جان خود را برای پسر 6 ساله خود زنده كند.” وی افزود ، در نتیجه ، او ناگهان متوقف شد.

این تیم نتیجه گرفت که محتمل ترین دلیل توهم بیمار ، ترک سریع بنزودیازپین ها است.

Seens گفت که این باعث افزایش اعتماد به نفس بیمار می شود و علت توهم او را مشخص می کند
با اعتماد به نفس و به او اجازه داد که حرکت کند. وی افزود ، برای او مهمترین عامل در مسیر بهبودی آرامش بود.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [case] برای من این مسئله برای آسیب شناسی یا درک روند اختلالات واقعی چندان مهم نیست ، اما این فرصتی برای گفتگو و برقراری ارتباط با بیماران است به گونه ای که به آنها احساس راحتی می کند تا این قسمتهای خام خود را آشکار کنند. ” دیده می شود

وی همچنین خاطر نشان كرد كه بر اساس این مورد منفرد ، برای سایر پزشكانی كه بیمارانی با پارامنزی احیا red مجدد دارند ، مطالعه ترك بنزودیازپین به عنوان یك علت بالقوه مفید خواهد بود.

Seens همچنین معتقد است که تجربه این بیمار منفرد ، اهمیت گزارشات یک مورد را برجسته می کند. او گفت ، همه چیز به یک آزمایش کنترل شده تصادفی نمی رسد.

“ما نمی توانیم فقط گروهی متشکل از 100 شرکت کننده با وابستگی به بنزودیازپین را جمع کنیم و بگوییم ، خوب ، 50 نفر از شما ناگهان متوقف می شوند و 50 نفر دیگر به آرامی متوقف می شوند. وی گفت: “داشتن مواردی که دلایل اخلاقی وجود دارد و ما نمی توانیم در غیر این صورت یاد بگیریم ، بسیار مهم است.”

برای دریافت اخبار بیشتر از روانپزشکی Medscape ، با ما همراه باشید فیس بوک و توییتر



[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir