[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

اعضای هیئت مشاوره تاج ویروس Joe Biden Crown و گروه ویژه Coronavirus کاخ سفید پیش بینی های تلخی را در مورد موارد COVID-19 ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ در هفته های آینده ارائه داده اند.

“ما کاملا انتظار داریم که بعد از حدود یک یا دو هفته پس از شکرگذاری ، ابتدا شاهد افزایش موارد باشیم ، بعد از حدود یک یا دو هفته بعد ، شما شاهد افزایش در بستری ها خواهید بود و سپس یک یا دو هفته دیگر ، شروع به دیدن خواهید کرد. مرگ ، “گفت سلین گوندر ، دکتر ، یکی از مشاوران بایدن و متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی گراسمن دانشگاه نیویورک.

علائم COVID-19 تا دو هفته پس از مواجهه ممکن است ایجاد شود ، بنابراین مقامات بهداشت عمومی پس از مسافرت میلیون ها آمریکایی در هفته آخر شکرگذاری ، این اعداد را از نزدیک مشاهده می کنند.

وی گفت: “متأسفانه ، این بدان معنی است که بسیاری از افرادی که در طول روز شکرگذاری با خانواده ، با دوستان خود جشن می گیرند ، در بیمارستان و در بخش های مراقبت های ویژه در طول کریسمس و سال نو به سر می برند.”

بر اساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، موارد جدید روزانه COVID-19 برای اولین بار در روز جمعه از 200000 مورد فراتر رفت. اوج قبلی 196،000 در 20 نوامبر بود.

گوندر گفت ، هر اجتماع داخلی می تواند مکانی بالقوه برای پخش باشد ، از جمله خرید در تعطیلات ، کنسرت های موسیقی یا خدمات مذهبی. به طور خاص ، فضای شلوغ می تواند منجر به افزایش خطر انتقال شود.

وی افزود ، با افزایش موارد در ماه دسامبر ، احتمالاً خواستار “هموار سازی منحنی” برای جلوگیری از ازدحام در سیستم های بهداشتی و بیمارستان ها دوباره ظاهر می شود.

گوندر گفت: “كارمندان بهداشت ماه ها با این مسئله دست و پنجه نرم می كنند. آنها همچنین دوست دارند تعطیلات تعطیلات را ببینند تا خانواده خود را در حباب های خانه خود ببینند.” “متاسفانه ، من فکر می کنم برخی از افراد متوجه می شوند که باید در تعطیلات برای مقابله با موج کار کنند.”

چندین عضو کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید در اخبار روز یکشنبه حضور یافتند تا نسبت به افزایش فزاینده ای که در ماه دسامبر انتظار دارند هشدار دهند. دبورا بیرکس ، MD ، هماهنگ کننده گروه کاری ، گفت که تعداد موارد COVID-19 تا 10 برابر بیشتر از پرش بعد از آخر هفته روز یادآوری در بعضی از مناطق است.

بیرکس به CBS News گفت: “به نظر می رسد اوضاع در دشت های شمالی بهتر می شود و اکنون با شکرگذاری نگران هستیم که این وضعیت برعکس شود.”

بیرکس از مردم خواست “این کار را به عهده خودشان بگیرند” تا محدودیت هایی را اعمال کنند ، حتی در کشورهایی که مقررات موجود برای جلوگیری از شیوع ویروس ندارند.

دکتر جروم آدامز ، عضو کارگروه ویروس کرونا و جراح عمومی ایالات متحده گفت: “طی چند هفته آینده بدتر خواهد شد ، اما اقداماتی که طی چند روز آینده انجام خواهیم داد ، میزان بد بودن آن را مشخص خواهد کرد یا اینکه ما همچنان به اصلاح منحنی ادامه خواهیم داد.” به فاکس نیوز یکشنبه گفت.

وی با بیان اینکه مادر وی در حال حاضر در بیمارستان بستری است ، باید کسانی که در هفته گذشته به مسافرت ها و اجتماعات رفته اند باید منزوی شوند ، این هفته معاینه شوند و ماسک بزنند تا از انتقال به دیگران جلوگیری شود.

وی گفت: “من می خواهم مردم درک کنند که اگر موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان افزایش یابد ، این امر نه تنها توانایی ما در مراقبت از بیماران مبتلا به COVID را مختل می کند ، بلکه اگر شخصی بچه داشته باشد ممکن است نتواند بخوابد.” “اگر کسی مانند مادر من سکته قلبی یا سکته مغزی احتمالی داشته باشد ، ممکن است نتواند بخوابد.”

منابع

CBS News ، “Biden Advisor COVID-19: بسیاری از کسانی که شکرگذاری را با خانواده یا دوستان خود جشن می گیرند ، در کریسمس در بخش مراقبت های ویژه خواهند بود.”

دانشگاه جان هاپکینز ، COVID-19 فیلم روزانه.

اخبار CBS ، دبورا بیرکس در چهره ملت ، 29 نوامبر 2020

فاکس نیوز روز یکشنبه ، جراح عمومی ایالات متحده برای تولید واکسن ویروس کرونا سریعاً پیگیری می کند: “ایمنی به خطر نمی افتد.” “[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر