چالش بزرگ Becerra: واکسیناسیون آمریکایی ها در برابر ویروس ها
این پنجشنبه ، 2 آگوست 2018 ، عکسی از پرونده ، خاویر بسرا دادستان کل کالیفرنیا پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در UCLA با خبرنگاران صحبت کرد. رئیس جمهور منتخب جو بایدن Becera را به عنوان وزیر بهداشت خود انتخاب کرده و طرفدار قانون مراقبت مقرون به صرفه را در نقش اصلی در نظارت بر واکنش ویروس کرونا در دولت خود قرار داده است.

ویلمینگتون ، دل. (AP) – رئیس جمهور منتخب جو بایدن با انتخاب خاویر بسرا به عنوان دبیر بهداشت خود ، یک طرفدار قوی قانون مراقبت مقرون به صرفه را انتخاب کرده است که با این س faceال روبرو خواهد شد که آیا وی از تجربه بهداشت و مدیریت لازم برای هدایت تلاش های عظیم واکسیناسیون یک کشور برخوردار است؟ همه گیر کشنده

به عنوان دادستان کل کالیفرنیا ، بکرا ریاست بزرگترین وزارت دادگستری ایالت را به عهده دارد ، یک نفوذ تأثیرگذار که از آنجا با تلاش جمهوری خواهان برای لغو مراقبت های بهداشتی می جنگد. اما او کمتر درگیر کارهای روزمره کنترل ویروس کرونا نبود ، متخصص بهداشت نبود و دفتری را اداره نمی کرد که مانند وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی گسترش یابد.

از آنجا که انتظار می رود ایالات متحده توزیع واکسن را در ماه های آینده آغاز کند ، تعداد کمی از پست های کابینه چنان تاثیری بر توانایی کشور برای زنده ماندن از بیماری همه گیر خواهد داشت که ریاست جمهوری بایدن باید تعیین کند. متحدان Becerra ، یک نماینده سابق کنگره که می توانست اولین دبیر HHS آمریکای لاتین باشد در زمانی که همه گیری تلفات نامتناسبی را به افراد رنگین پوست می داد ، می گویند او برای این نقش بسیار مناسب است.

سخنگوی جیمی گومز ، کالیفرنیا ، نماینده منطقه لس آنجلس در نزدیکی محل خدمت بکرا برای حدود دو دهه ، گفت: “او مهارت هایی دارد که گاهی فراتر از تجربه است.” “مهارت های رهبری ، مهارت های مدیریتی ، درک نحوه کار هیل ، نحوه کار سنا.”

در صورت تأیید مجلس سنا ، Becerra یک آژانس 1 تریلیونی دلاری با 80،000 کارمند و مجموعه ای از داروها و واکسن ها را اداره خواهد کرد ، و منجر به برنامه های تحقیقات پزشکی و بیمه درمانی بیش از 130 میلیون آمریکایی می شود. بتسرا 62 ساله روز دوشنبه در توئیتی نوشت كه به تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه در كنگره كمك كرد و از وی به عنوان دادستان كل كالیفرنیا دفاع كرد.

وی نوشت: “من بعنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی پیشرفت خود را ادامه خواهم داد و اطمینان خواهم داد كه هر آمریكایی به مراقبت های بهداشتی با كیفیت و مقرون به صرفه دسترسی پیدا می كند – از طریق این بیماری همه گیر و فراتر از آن.”

بایدن به ریشه های طبقه کارگر بتزر ، تلاش های طولانی مدت او برای افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، از جمله در جوامع رنگارنگ ، و کار با جمهوری خواهان برای گسترش قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا و توانایی بیماران برای درمان ویروس کرونا جلب شد. به دو مقام آشنا با روند تصمیم گیری وی که خواستند نامشان فاش نشود زیرا مجاز به سخنرانی در جمع نبودند.

حتما بخوانید:
چشم طوفان: تایوان گرفتار بازی بزرگ میکروچیپ شد

در حالی که رئیس جمهور منتخب تحت فشارهای فزاینده ای برای اطمینان از متنوع بودن کابینه خود قرار دارد ، بکرا و بقیه تیم بهداشتی بایدن روز سه شنبه معرفی می شوند. قرار است که بایدن و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده کمالا هریس ، اولین زن سیاه پوست کشور که در این پست خدمت می کند ، با تعدادی از گروه های حقوق مدنی از جمله NAACP و شبکه اقدام ملی دیدار کند که انتظار می رود نیاز به تعداد بیشتری از اعضای سیاه پوست را برجسته کند. کابینت

و در تماسی که روز دوشنبه توسط شورای آفریقایی آسیا و اقیانوسیه در کنگره برگزار شد ، دموکرات های آسیایی-آمریکایی از اعضای تیم انتقالی بایدن خواستند تا تعداد کسانی که از نژاد آسیایی هستند را به سمت های رهبری افزایش دهند.

قاضی چو ، کالیفرنیا ، رئیس گروه پارلمانی ، پس از یک جلسه 30 دقیقه ای با تیم بایدن ، گفت: “من بسیار ناامید شدم.” “ما احساس کردیم که صدای ما شنیده نمی شود.”

انتخاب بایدر از Becerra نگرانی های باشگاه کنگره اسپانیا را که خواستار نمایندگی لاتین در یکی از چهار پست برتر کابینه است ، کاهش می دهد ، اما پایان نمی یابد. فراتر از بکرا ، که مادرش مهاجر مکزیکی بود ، این گروه همچنین برای نقش تام پرز ، رئیس فعلی کمیته ملی دموکرات و دبیر سابق کار تلاش می کند.

گومز گفت: “ما به عنوان عضو ، گام بزرگی به جلو بودیم.” اما وی افزود: “موارد بیشتری باید آشکار شود.”

وی گفت: “فراموش نکنیم ، دولت ترامپ افرادی را انتخاب كرد كه كاملاً فاقد صلاحیت برای بسیاری از مواضع بودند و در عین حال به طریقی خاص نگاه می كردند و احساس می كردند و از منظری خاص برخاسته بودند.” خوب خواهد شد. “

پس از پیروزی هریس در انتخابات سنای آمریکا ، جری براون ، فرماندار وقت کالیفرنیا ، در اواخر سال 2016 ، بکرا را به عنوان دادستان کل کالیفرنیا منصوب کرد. وی بلافاصله لحنی جنگ طلبانه نسبت به دولت ترامپ در حال ورود به خود گرفت.

بسرا ساعاتی پس از انتصاب به این کار به خبرنگاران گفت: “اگر می خواهید کشوری رو به جلو را در پیش بگیرید که آماده دفاع از حقوق و منافع خود باشد ، پس به ما خوش آمدید.”

محافظت از اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا یک اولویت اساسی بود ، اما این قانون همچنین به حمایت از جوانان مهاجر در برابر اخراج و محافظت از قوانین تغییر آب و هوا در کالیفرنیا متمرکز بود.

بعنوان دبیر HHS ، بتسرا همچنین مسئولیت نظارت بر خدمات اسکان مجدد پناهندگان را عهده دار خواهد بود ، سرویس مسئول مراقبت از افراد غیر قانونی ورود غیرقانونی به ایالات متحده – که به گفته برخی از دموکرات ها ، خصوصاً برای کارهای مهاجرتی ، پا به او می گذارد. به عنوان دادستان کل ، بکرا به رهبری ائتلافی از همکاران دادستان ایالتی کمک کرد که سیاست های جدایی کودک ترامپ را قضاوت می کنند.

حتما بخوانید:
تفاوت در بقای سرطان پستان: نیاز به مقابله با چاقی

جمهوری خواهان بلافاصله خطوط حمله خود را در انتخابات روشن کردند. جان کرنین ، سناتور تگزاس می گوید که وی فاقد صلاحیت است زیرا هیچ ارتباطی با صنایع بهداشتی یا دارویی ندارد ، در حالی که سناتور ایندیانا ، مایک براون ، از حمایت خود از Medicare for All حمایت کرده است.

مکث با برخی از عکسهای قبلی خود که بر دانش تأکید داشتند ، بایدن بسرا را به خوبی نمی شناسد. و همچنین بکرا روابط عمیقی با هریس ندارد. در حالی که بسرا شغل قدیمی خود را به عهده گرفت ، بیشتر کار خود را در واشنگتن دی سی سپری کرد ، در حالی که هریس در خانه خود در کالیفرنیا سیاست را دنبال کرد.

به طور معمول ، کار دبیر HHS نیاز به ارتباطات سیاسی ، مهارت های ارتباطی ، هوش مدیریتی ، تمایل به یادگیری در مورد مسائل پیچیده پزشکی و ذهن حقوقی خلاق دارد تا بتواند از اختیارات نظارتی گسترده بدون پایان دادن به دعاوی خاتمه یابد.

بعنوان یک نماینده سابق کنگره 12 دوره ای ، Becerra با دانستن Capitol Hill وارد کار خواهد شد ، اما باید با استاندارانی که نقش زیادی در انتشار واکسن ویروس کرونا دارند ، ارتباط برقرار کند. رابطه نزدیک با رئیس جمهور نیز از اهمیت بالاتری برخوردار است. وزیر بهداشت فعلی الکس هازارد بارها و بارها رئیس جمهور دونالد ترامپ را در طی شیوع بیماری عصبانی کرده است.

برخی از با استعدادترین پزشکان و محققان کشور در آژانس های HHS مانند م asسسات ملی بهداشت ، سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها کار می کنند. ایده Operation Warp Speed ​​، تلاشی برای تولید سریع واکسن های ویروس کرونا ، در FDA ایجاد شد.

HHS اختیارات زیادی از طریق قاعده گذاری دارد و اگر بایدن با یک کنگره کاملاً تقسیم شده با مشکل روبرو شود ، این امر به ویژه برای بایدن مهم خواهد بود. صنایع عمده تنظیم شده توسط HHS دارای جیب های عمیق و اصطبل وکلای درجه یک هستند که همیشه قادر به مخالفت با سیاست با پرونده های قضایی هستند و دستیاران بایدن معتقدند که زمان بتزر برای شکایت از دولت ترامپ طی چهار سال گذشته به او کمک خواهد کرد از چنین دامهایی خودداری کنید.

آلونسو-زالدیور و ماسکارو از واشنگتن گزارش دادند؛ رونین از ساکرامنتو ، کالیفرنیا گزارش داد. مایک بالسامو ، نویسنده آسوشیتدپرس ، در واشنگتن به این گزارش کمک کرده است.
منبع: ketabche-online.ir