[ad_1]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) در حال پیشنهاد تجدید نظر در قانون قابلیت حمل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) است که دسترسی به اطلاعات بهداشتی شخصی بیماران ، از جمله سوابق بهداشتی بیماران مبتلا به بیماری روانی را تسهیل می کند. این پیشنهاد همچنین الزامی را برای امضای اعلامیه عمل حریم خصوصی برای همه بیماران حذف می کند.

این تغییرات در یک قانون پیشنهادی 357 صفحه ای وجود دارد که توسط مقامات فدرال در 10 دسامبر رونمایی شد. راجر سورینو ، مدیر دفتر حقوق مدنی HHS ، در یک جلسه توجیهی گفت که این پیشنهاد جامع به بیماران امکان می دهد تا از نظر اداری ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را کاهش دهند و زمینه را برای مراقبت های هماهنگ تر فراهم کنند.

HHS تخمین می زند که این قانون می تواند در مدت 5 سال 3.2 میلیارد دلار صرفه جویی کند ، اما مشخص نیست که چه مقدار از این هزینه های بالینی است.

بارزترین جنبه صرفه جویی در هزینه برای اقدامات پزشکی و دندانپزشکی این است که پزشکان دیگر مجبور به ارائه و جمع آوری اعلان های امضا شده درباره رازداری نیستند.

سیورینو گفت: “این اتلاف وقت و تلاش زیادی بود و باعث سردرگمی زیادی شد.” وی گفت برخی از بیماران معتقدند که از حقوق حفظ حریم شخصی خود چشم پوشی می کنند و در بعضی موارد پزشکان از ارائه خدمات امتناع می ورزند مگر اینکه بیماران پیام ها را امضا کنند. وی گفت: “هرگز این قصد نبود.”

Severino گفت ، الزام بیماران به امضای فرم و تمرین نگهداری نسخه برای شش سال “بار غیرضروری” است. وی گفت: “ما كل جنگل ها را از این مصوبه از دست داده ایم.”

طبق پیشنهاد جدید ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی به سادگی باید بیماران را از کجا بیابند و سیاست های حفظ حریم خصوصی خود را پیدا کنند.

اشتراک اطلاعات سلامت روان

این قانون همچنین استاندارد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد یک بیمار که در یک بحران روانی قرار دارد ، مانند تشدید یک بیماری جدی روانی یا یک اختلال سو abuse مصرف مواد ، از جمله مصرف بیش از حد ، آسان می کند.

در حال حاضر ، پزشکان ممکن است تصمیم بگیرند که اطلاعات بهداشتی محافظت شده را – برای یکی از اعضای خانواده ، مراقب ، افسر اجرای قانون ، پزشک یا بیمه گر – در صورتی که در “قضاوت حرفه ای” خود این کار را توصیه می کنند ، فاش کنند. این قانون پیشنهاد می کند این امر را با اعتقاد “حسن نیت” مبنی بر افشای منافع بیمار ، تسهیل کند. در هر دو مورد ، بیمار هنوز هم می تواند اعتراض کند و جلوی افشای آن را بگیرد.

به عنوان مثال ، HHS گفت که در مورد یک فرد بزرگسال جوان که بیش از حد مصرف مواد افیونی را تجربه کرده است ، یک متخصص بهداشت مجاز می تواند تصمیم بگیرد “اطلاعات مناسب را به والدینی که در معالجه بیمار درگیر هستند و بزرگسال جوان انتظار دارد بر اساس رابطه آنها ، برای مشارکت یا مشارکت در بهبود بیمار از مصرف بیش از حد. “

HHS همچنین پیشنهاد می کند که پزشکان در مواردی که شخص ممکن است تهدیدی برای خود یا دیگران باشد ، اطلاعات را فاش کنند ، به شرطی که آسیب “جدی و قابل پیش بینی باشد”.

در حال حاضر ، اطلاعات تنها در صورت افشای سلامتی یا ایمنی “جدی و قریب الوقوع” می تواند افشا شود. به عنوان مثال ، اگر فردی فکر خودکشی کرده باشد ، یک متخصص بهداشت ممکن است به خانواده اطلاع دهد که فرد در معرض خطر است.

دسترسی سریع و رایگان

این قانون همچنین به منظور سهولت دسترسی بیماران به اطلاعات بهداشتی خود به سرعت – ظرف 15 روز پس از درخواست – به جای 30 روز مجاز در لحظه و گاهی بدون هیچ گونه هزینه ای ، انجام می شود.

سیورینو گفت: این بازه زمانی 30 روزه “یادگاری از دوران قبل از اینترنت است که باید آن را کنار بگذاریم”.

بیماران همچنین ممکن است از پزشک معالج بخواهند سوابق خود را از پزشک بالینی که قبلاً فرد را معالجه کرده است ، بگیرد. این درخواست ظرف 15 روز پردازش می شود ، اگرچه تمدید امکان پذیر است.

سیورینو گفت: “این امر مسئولیت هماهنگی را از دوش بیمار می گیرد و آن را به دوش طرفینی می اندازد كه مسئول مراقبت واقعی هستند و در موقعیت بهتری برای انجام این هماهنگی هستند.”

همچنین متخصصان بهداشت باید برنامه هزینه های درخواست قرار ملاقات را با بیماران در میان بگذارند. با این وجود ، اگر سوابق از طریق پورتال بیمار با قابلیت بررسی ، بارگیری و انتقال به اشتراک گذاشته شود ، ارائه دهنده نمی تواند هزینه بارگذاری شده برای بارگذاری اطلاعات را در سیستم از بیمار دریافت کند.

سیورینو گفت: “ما اعتقاد نداریم که سوابق پزشکی شخصی یک بیمار باید یک مرکز سودآوری برای ارائه دهندگان باشد.”

هنگام دریافت مراقبت ، به بیماران اجازه داده می شود تا با تلفن هوشمند همراه با اطلاعات بهداشتی شخصی – مانند اشعه ایکس یا سونوگرام عکس بگیرند.

این قانون برای نظرات عمومی تا اواسط ماه فوریه باز است. سپس در مدت 180 روز نهایی می شود. آژانس گفت که اجرای آن تا 240 روز پس از انتشار قانون نهایی آغاز نخواهد شد.

برای اخبار بیشتر از روانپزشکی Medscape ، در فیس بوک و توییتر.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر