ماده 7 ـ به منظور تسهیل سرمایه گذاری در ایران، مراجع صدور مجوزهای کسب و کار موظفند شرایط و فرآیند صدور یا تمدید مجوزهای کسب و کار را به نحوی ساده کنند که هر متقاضی مجوز کسب و کار در صورت ارائه مدارک مصرح در پایگاه اطلاع رسانی مجوزهای کسب و کار، بتواند در حداقل زمان ممکن، مجوز موردنظر خود را دریافت کند. تبصره 1 ـ در صورتی که هر یک از مراجع صادرکننده مجوز کسب و کار از ارائه مجوز در ظرف زمانی تعیین شده در پایگاه اطلاع رسانی یادشده امتناع کند، متقاضی مجوز می تواند علاوه بر ارائه شکایت حضوری یا الکترونیک به مرکز ملی رقابت، کتباً از بالاترین مقام دستگاه اجرائی یا استاندار مربوط، تسریع در صدور مجوز موردنیاز خود را درخواست کند. مراجع صادرکننده مجوز کسب و کار حق ندارند حتی با توافق متقاضی مجوز، هیچ شرط یا مدرکی یا هزینه ای بیش از آنچه در پایگاه اطلاع رسانی مربوطه تصریح شده، از متقاضی دریافت مجوز کسب و کار مطالبه کنند. صادرکنندگان مجوز کسب و کار اجازه ندارند به دلیل «اشباع بودن بازار»، از پذیرش تقاضا یا صدور مجوز کسب و کار امتناع کنند. شخصیت حقوقی می توانند عناوینی مانند بنگاه ، کانون ، انجمن و مانند این ها را اتخاذ می کنند .

ثبت شرکت خدماتی در دبی
تبصره 2 ـ هر یـک از مراجع صادرکننده مجوز کسب و کار موظفند درخواست متقاضیان مجوز کسب و کار را مطابق شرایط مصرح در پایگاه اطلاع رسانی مذکور دریافت و بررسی کنند. موسسات غیر انتفاعی موسساتی هستند که هدف آن ها جذب منافع نیست و صرفا برای حل مشکلات موجود در جامعه و خدمت رسانی تشکیل می شوند . هر گونه تغییرات ایجاد شده در موسسات غیر تجاری در صورت عدم ثبت پیگرد قانونی و تبعات خود را دارد و باید به جبران خسارات ناشی از آن پرداخت . منطقه آزاد محدودهای مشخص شده توسط دولت هر کشوری است که در آن منطقه شرایط و ضوابط قانونی و گمرکی آن کشور به صورت آزاد است، معمولا این مناطق بندری هستند ولی در شرایطی دیده شده که مناطق غیر بندری هم جزو مناطق آزاد تعیین شوند. جهت تعیین حقالدرج آگهی باید به «نمایندگی روابط عمومی» مراجعه کرد. یکی از دوستان تجربه ناموفقی با اینگونه شرکت ها داشت و بعد از یکی دوماه معطلی آخر خودش ظرف مدت کوتاهی شرکت را ثبت کرد.

توجه کنید که در قوانین شرکتی فرانسه هیچ محدودیتی در مورد تابعیت یا اقامت سهامداران و مدیران وجود ندارد و نیازی به انتخاب مدیری که در فرانسه زندگی کند یا تابعیت این کشور را داشته باشد، ندارید. همچنین این امکان وجود دارد که تمامی سهامداران دارای تابعیتی غیر کشور ترکیه باشند و یا ترکیبی از ترکیهای و خارجی باشند. یعنی شما می توانید به عنوان سهامدار یک شرکت، فردی خارج از هیات سهامداران یا هیات مدیره را به مدتی مشخص، به مدیرعاملی شرکت منصوب کنید و این فرد، سهامی از شرکت نداشته باشد. مهاجرت به استرالیا، کانادا، آمریکا، پرتغال، آلمان، دانمارک، روسیه، سوئد، سوئیس و دیگر کشورها قوانین خاص خودشان را دارند و وکیل مهاجرت بهترین فرد برای مشورت گرفتن قبل از سفر است. روش سریع دیگر این است که یک فایل stl را به کانورتر (Converter) CAD-Forum بدهید و یک فایل .dxf بسازید. این اشخاص چنانچه هیأت مذکور تخلفشان را تأیید کند، به مجازات های مقرر در بندهای (د) به بعد ماده (9) قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب هفتم آذر 1372 محکوم می شوند. جهت اخذ کد اقتصادی و اجتناب از فرآیند های پیچیده اداری آن با ما تماس بگیرید.

ثبت شرکت لوله کشی گاز خانگی
بالاترین مقام دستگاه اجرایی یا استاندار مربوط موظف است اشخاصی که در صدور مجوز کسب و کار اخلال یا اهمال کرده اند را به هیأت تخلفات اداری معرفی کند. این هیأت به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور نماینده تام الاختیار دادستان کل کشور، نماینده تام الاختیار رییس سازمان بازرسی کل کشور، دو نماینده مجلس شورای اسلامی، نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، نماینده اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نماینده اتاق اصناف کشور، و حسب مورد نماینده دستگاه ذی ربط تشکیل می شود و موظف است حداکثر تا سه ماه پس از ابلاغ این قانون، شرایط و مراحل صدور مجوزهای کسب و کار در کشور جمهوری اسلامی ایران را به نحوی تسهیل و هزینه های آن را تقلیل دهد تا صدور مجوز کسب و کار با حداقل هزینه و مراحل، به صورت غیرحضوری و در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد. آدرس شرکت منظور همان نشانی قانونی و اصلی شرکت است که هنگام ثبت شرکت مورد نظر در بند ۳ اساسنامه ی آن قید می گردد. در این موارد، بالاترین مقام دستگاه اجرائی یا استاندار مربوط موظف است ظرف حداکثر هفت روز کاری از تاریخ ثبت درخواست، با دعوت از متقاضی صدور مجوز و مراجع صادرکننده مجوز، موضوع را بررسی و در چهارچوب قوانین، زمینه صدور فوری مجوز مورد درخواست را فراهم کند.

ثبت نام پراید 131 شرکت سایپادر اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ثبت شرکت لایسنس.

ایندکسر