[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

یازده ماه پس از همه گیری COVID-19 ، و در حالی که ایالات متحده موارد جدید روزانه را تجربه می کند ، بر اساس مطالعه انجمن پزشکی ملی متحده ، بیمارستان های ایالات متحده هنوز فاقد اقدامات اساسی و پیشگیری از عفونت ، از جمله تأمین ناکافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) هستند. خواهران (NNU).

بونی کاستیلو ، مدیر عامل NNU ، در بیانیه ای گفت: “بیش از 240 پرستار ثبت شده در اثر COVID-19 فوت کرده اند. همین کافی است. پرستاران برای انجام کار خود با خیال راحت به PPE نیاز دارند.”

وی گفت: “بیمارستان ها همچنان که آماده آماده سازی COVID-19 می شوند ، حتی وقتی که فصل آنفلوآنزا آغاز می شود ، همچنان دچار شکست می شوند. آنها نزدیک به یک سال فرصت داشتند تا دوباره به هم بپیوندند. ما هنوز مجبور نیستیم با استانداردهای مراقبت از بحران کار کنیم.” .

اخبار پزشکی Medscape برای اظهار نظر به انجمن بیمارستان های آمریکا مراجعه کرد ، اما در طی مطبوعات هیچ پاسخی دریافت نکرد.

کمبود تجهیزات ، غربالگری بیمار

NNU از 15000 پرستار ثبت شده (RN) در هر 50 ایالت ، به علاوه واشنگتن دی سی و دو سرزمین ایالات متحده تحقیق کرد. نتایج اولیه دوره 16 اکتبر تا 9 نوامبر را پوشش می دهد.

فقط 16.5٪ از پرستاران در بیمارستانها می گویند که در بخشهای اورژانس دارای PPE جهانی هستند. بیش از 80٪ پرستاران استفاده مجدد از PPE یکبار مصرف را گزارش می دهند و حدود 20٪ می گویند که کارفرمای آنها اخیراً استفاده از ماسک های تنفسی N95 را محدود کرده است.

غربالگری بیمار برای COVID-19 همچنین برای RN های شاغل در بیمارستان ها یک مشکل است. طبق این مطالعه ، فقط 20٪ می گویند بیماران قبل از بستری شدن از نظر علائم تنفسی مورد آزمایش قرار می گیرند و کمتر از نیمی از آنها می گویند که همه بیماران از نظر COVID-19 آزمایش می شوند.

یک سوم RN به طور کلی و 42٪ RN در بیمارستان ها گزارش کرده اند که تاکنون از نظر ویروس آزمایش شده اند ، اگرچه این از ژوئیه که تنها 23٪ از RN به طور کلی گزارش شده است ، این یک پیشرفت است. بیش از 70٪ پرستاران می گویند که کارفرمایان آنها را به موقع در مورد مواجهه با محل کار مطلع نمی کنند.

فشار برای ادامه کار

کمبود پرسنل یکی از نگرانی های اصلی ایمنی 30٪ پرستاران مورد بررسی است که 42٪ پرستاران می گویند اخیراً بدتر شده است. از هر پنج پرستار ، یک نفر تغییر کاربری را به واحدهایی گزارش می کند که بدون آموزش کافی ، مهارت یا مهارت جدیدی لازم است.

آیا احساس می کنید زیر هوا نیستید؟ در خانه ماندن را فراموش کنید. فقط 36٪ پرستاران گزارش می دهند که در صورت داشتن آنفولانزا یا علائم COVID مانند آنها همیشه می توانند در خانه بمانند.

این مطالعه همچنین به بررسی فصل آنفلوآنزا می پردازد که انتظار می رود منابع مورد نیاز برای پاسخ به COVID-19 را بیش از پیش تحت فشار قرار دهد. فقط 18٪ از RN ها در بیمارستان ها گزارش می دهند که هرگونه آماده سازی برای فشار بیش از حد و ظرفیت برنامه ریزی در بیمارستان وجود دارد. پرستاران همچنین اثرات بهداشت روانی ناشی از همه گیری مداوم را گزارش کردند ، از جمله مشکلات خواب (50٪) ، احساس استرس (تقریبا 80٪) و اضطراب (تقریبا 75٪) ، و احساس غم یا افسردگی (62٪).

حدود 20٪ پرستاران افزایش خشونت در محیط کار را گزارش می دهند ، که علت آن را کاهش کارکنان ، تغییر در جمعیت بیمار و محدودیت ویزیتور می دانند.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر