[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

NEW ROSHELLE ، نیویورک (AP) – پرستارانی که به دنبال حل و فصل مذاکرات قرارداد معلق بودند ، روز سه شنبه با رشد بیمارستان های COVID-19 در ایالت نیویورک در بیمارستان های نیوشلل و آلبانی اعتصاب کردند.

پرستاران در بیمارستان مرکز پزشکی آلبانی روز سه شنبه به دلیل قطع مذاکرات در قرارداد و شکایت در مورد پروتکل های ویروس کرونا ناکافی ، اعتصاب 24 ساعته انجام دادند. اتحادیه تایمز اعلام کرد که حدود 100 پرستار کمی بعد از ساعت 7 در خط حمله بودند.

پرستاران جدید راشل اعتصاب دو روزه ای را علیه بیمارستان Montefiore New Rochelle آغاز کرده و خواستار یک معامله عادلانه و پرسنل بیشتر شده اند. ژورنال نیوز گزارش می دهد که حدود 200 پرستار صبح روز سه شنبه قلع و قمع کردند.

پرستاران هر دو بیمارستان توسط انجمن پرستاران نیویورک نمایندگی می شدند ، که روز دوشنبه شکایتی را به اداره فدرال ایمنی و بهداشت کار ارائه کرد ، مبنی بر اینکه پرستاران در مرکز پزشکی آلبانی مجبور به استفاده مجدد از ماسک های تنفسی N95 توسط 20 شدند بار. این بسیار بالاتر از حداکثر 5 بار توصیه شده توسط مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری است.

مسئولان بیمارستان این کار را محکوم کردند.

متیو مارکهام سخنگوی بیمارستان گفت: “این یک روز دردناک برای آلبانی مد است.” وی افزود: اگرچه برخی از پرستاران ما ترجیح داده اند بیماران خود را رها كنند ، اگرچه بستری شدن در بیمارستان ویروس کرونا همچنان در سطح شهری به بالاترین سطح ممکن می رسد ، اما آلبانی مد رسالت خود را ترک نخواهد کرد. وی گفت پرستاران موقت در بیمارستان هستند تا جای اعتصاب کنندگان را بگیرند.

ژورنال نیوز گزارش داد که مارکوس کرسپو ، معاون ارشد امور جامعه پزشکی Montefiore ، از اتحادیه به دلیل “افشاگری خودخواهانه جامعه و استفاده از COVID-19 به عنوان فوتبال سیاسی” روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری انتقاد کرد.

کرسپو گفت بیماران برای اطمینان از ایمنی خود به سایر امکانات منتقل می شوند.

فرماندار اندرو کوومو روز سه شنبه گفت که بیش از 3700 بیمار در COVID-19 در سراسر کشور بستری هستند که از 900 نفر در پایان ماه ژوئن افزایش چشمگیری داشته است. روز دوشنبه ، کوومو به بیمارستان ها دستور داد برنامه هایی برای مقابله با جهش پیش بینی شده در تعطیلات تهیه کنند.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر