پرستاران داکوتای شمالی با درخواست از کارکنان بهداشتی آلوده برای ماندن در محل کار با سیاست می جنگند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

پرستاران در داکوتای شمالی در حال تلاش برای سیاست جدید “پر خطر” هستند که به کارکنان بهداشتی با موارد بدون علامت ویروس اجازه می دهد تا در بخش های COVID-19 در بیمارستان ها و خانه های سالمندان کار کنند تا کمبودهای حیاتی کارکنان را برطرف کنند.

استاندار داگ بورگهام این تغییر را در یک کنفرانس خبری در تاریخ 9 نوامبر اعلام کرد ، درست در حالی که ایالت در هفته گذشته بالاترین میزان ابتلا به سرطان COVID-19 و مرگ و میر را در کشور گزارش داد. کل منطقه ، از جمله داکوتای جنوبی ، ویسکانسین ، آیووا ، مونتانا و مینه سوتا ، در حال افزایش موارد است.

این خط مشی تحت عنوان رهنمودهای مشخص شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) استراتژی های کاهش ظرفیت بحران ، که به کارکنان بهداشتی مشکوک یا تایید شده COVID-19 اجازه می دهد در شرایط خاص کار خود را از سر بگیرند. . این گزارش تقریباً بلافاصله با مقاومت توسط انجمن پرستاران داكوتای شمالی (NDNA) روبرو شد.

در بیانیه خود ، NDNA به این سیاست اعتراض کرد و تأکید کرد که همه اقدامات بهداشت عمومی دیگر که می تواند تقاضا برای سیستم بهداشتی را کاهش دهد ، ابتدا باید اجرا شود ، از جمله دستور استفاده از ماسک در مکان های عمومی ، اجتماعی و بهداشت مناسب. دست ها.

NDNA در 20 نوامبر یک کنفرانس مطبوعاتی برای بحث در مورد سیاست ، و همچنین نیاز مردم به تقویت و حمایت از استراتژی های تخفیف ارائه داد. تسا جانسون ، RN ، رئیس NDNA ، گفت پرستارانی که از نظر ویروس مثبت هستند نباید کار کنند. وی گفت: یک پرستار بدون علامت هنوز بیمار است و بدن او باید بهبود یابد. “و آنها مجبور نیستند در یک محیط پر خطر و بالقوه کشنده کار کنند.”

جانسون گفت کار به جای استراحت می تواند منجر به پرستار بیمارتر و نتایج ضعیف شود. جانسون گفت: “پرستاران باید در خانه باشند و از دستورالعمل های CDC مربوط به سایر افراد پیروی کنند” ، آنها افزودند که آنها باید برای مدتی در انزوا بمانند و علائم خود را کنترل کنند.

داکوتای شمالی با شروع موارد افزایش ، به آرامی استراتژی هایی را برای کاهش ویروس آغاز می کند. در حالی که برخی از آنها قبلاً اجرا شده اند ، جانسون گفت که آنها دیر رسیده اند. وی گفت: “به دلیل عدم موفقیت در پاسخگویی به تهدید COVID-19 با استراتژی های مبتنی بر شواهد ، در سطح ایالت ، ما اکنون ناامیدانه در تلاش هستیم تا خود را در یک بحران واقعی جبران کنیم.” “برای هفته ها ، ما نه تنها ملت بلکه جهانیان را در بستری شدن و مرگ و میرهای سرانه هدایت می کنیم.”

بورگوم اظهار داشت كه وی معتقد است اگر كارمندان بهداشتی آلوده فقط از بیماران در بخش های COVID-19 مراقبت كنند و اینكه این كارگران قبلاً لباس محافظ به تن كرده باشند ، خطر انتشار ویروس كم خواهد بود.

کلی میکلسون ، دکتر ، استاد اطفال و مدیر مرکز اخلاق زیستی و علوم انسانی در دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن در فاینبرگ ، گفت که این سیاست مشکل ساز است. وی گفت: “خطر درخواست از مردم برای رفتن به محل کار در صورت مثبت بودن COVID-19 برای سایر ارائه دهندگان و همچنین خود پرستاران خطری است.” اخبار پزشکی Medscape. “ما قبلاً می دانیم که روش توزیع COVID در یک بیمارستان به جای دریافت توسط بیماران از یک ارائه دهنده خدمات درمانی به دیگری است. هنگامی که آنها به اتاقهای سر و صدا می روند و در جایی که نمی توانند از آنجا دور شوند ماسکهای خود را برمی دارند ، گسترش می یابد و بدتر می شود. “

حتما بخوانید:
محققان سلول های آلوده به ویروس کرونا را بررسی کردند

میکلسون تأکید کرد که آزادی کارگران دارای پرستار مثبت COVID-19 باید از آخرین مراکز درمانی باشد و به جای آن اقدامات بهداشت عمومی مناسب باید انجام شود. وی گفت: “بیمارستان ها وظیفه دارند محیط امن را برای کارکنان خود فراهم کنند و واقعاً نیاز به همکاری منطقه ای و ملی وجود دارد.”

طوفان کامل

در ابتدای شیوع همه گیر ، داکوتای شمالی برای کنترل بیماری همه گیر به آزمایش ، ردیابی تماس و انزوا متکی بود و این ایالت همچنان یکی از رهبران کشور در آزمایش سرانه است. ساکنان به متخصصان بهداشت عمومی گوش می دهند و توصیه هایی مانند دوری از اجتماعات بزرگ اجتماعی و ماندن در خانه را هنگامی که پیروان به آنها می گویند احتمالاً در معرض آنها قرار گرفته اند ، دنبال می کنند. مدارس و برخی مشاغل نیز در اواسط ماه مارس تعطیل بود.

اکثر موارد به منطقه ای در نزدیکی فارگو محدود می شد و با محدود شدن گسترش در سراسر کشور ، قفل به تدریج در ماه مه برداشته شد. با گذشت چندین مورد در طول تابستان ، ساکنان کمتر به اقدامات بهداشت عمومی پاسخ می دهند.

درصد عفونت ها در اواخر جولای ، پس از جمع آوری در چهارم ژوئیه ، شروع به افزایش کرد. گزارش شده است که حداقل 30 مورد در داکوتای شمالی در رالی موتورسیکلت Sturgis در ماه آگوست ردیابی شده است که محل انتشار ویروس بود. دانش آموزان نیز به مدرسه بازگشتند و کشورهای همسایه نیز مواردی از کوهنوردی را مشاهده کردند.

پرونده ها همچنان به بیش از 1000 مورد در روز افزایش می یابد تا اینکه داکوتای شمالی به عنوان ایالت پیشرو در سرانه و مرگ و میر COVID-19 بدل می شود. اما حتی در آن زمان ، مأموریت ماسک فقط 8 ماه پس از همه گیری اتفاق افتاد. بیش از 60،000 نفر از ساکنان این ایالت نتایج مثبتی داده اند که از هر 13 نفر یک مورد را شامل می شود.

راشل هاینز ، RN ، پرستار بخش اورژانس در بیسمارک ، توضیح داد که تا ماه مه ، آنها تعداد کمی از بیماران مبتلا به COVID-19 را دیده اند. وی گفت: “ما از دولت پرسیدیم برنامه چیست ، چه استراتژی است و چگونه می توانیم برای جهش بعدی آماده شویم.” اخبار پزشکی Medscape. “ما تلاش کردیم و تلاش کردیم ، اما هیچ پاسخی دریافت نکردیم. اساساً به ما گفتند که این چیزی نیست که لازم باشد درباره آن صحبت کنیم و حتی نمی توانستیم در مورد آن صحبت کنیم. “

وی گفت: “بنابراین ما سریع به ماه نوامبر منتقل می شویم و در یک وضعیت بحرانی قرار داریم و این تعجب آور نیست.”

در حال حاضر بیمارستان یک طرح جراحی دارد ، اما هاینز اظهار داشت که پرستاران در این طرح مشارکت نداشته اند ، که به افزایش ظرفیت و قدرت آن کمک می کند. وی گفت: “اینگونه است که ما خود را در وضعیتی که اکنون قرار داریم پیدا می کنیم.”

حتما بخوانید:
همه چیز درباره قطره لاویگل + خواص و نحوه عملکرد

با افزایش همه گیری ، کمبود کارکنان در کشور مشکل سازتر شده است ، اما برخی از کمبودها قبل از COVID-19 وجود داشته است. هاینز توضیح داد که مرکز آن 290 کارمند ، اکثراً کارکنان پشتیبانی ، کاهش داده است.

وی گفت: “ما سالهاست که استخوانهای برهنه داریم و تقریباً هیچ کارمند پشتیبانی نداریم.” “همه وظایف و همه بارها به دوش پرستاران است.”

در طی یک جلسه مطبوعاتی برای NDNA ، یک پرستار مراقبت ویژه اظهار داشت که وی به دلیل اینکه بیمارستان گوش نمی داد کار خود را ترک کرده و مسافر شده است.

پرستار دیگری اظهار داشت که “هیچ کس نمی خواهد عزیز شما را بمیرد زیرا هیچ پرستاری نبود … آنها از ما حمایت نکرده اند ، اگر COVID دریافت کنید مرخصی استحقاقی را تأیید نمی کنند. همه می روند چون تغییری نخواهند کرد ، من مجبور شدم برای سلامتی روان خودم بروم. “

یکی می نویسد که حتی مسافران هم نمی مانند. مسافران در حال شکستن قراردادهایی هستند که 8000 دلار در هفته می پردازند زیرا نسبت بیمار بی خطر نیست. “

یک پرستار دیگر اظهار داشت که “او از رفتن در چنین شرایطی متنفر است ، اما من مجبور به ترک آنجا هستم زیرا آسیب هایی ایجاد کرده ام که می توان از آن جلوگیری کرد.”

جانسون خاطرنشان كرد كه داكوتای شمالی سالهاست كه با كمبود پرستار دست و پنجه نرم می كند و بسیاری از پرستاران جدید تصمیم گرفته اند كه به ایالات دیگر منتقل شوند.

جانسون گفت: “متأسفانه ، برخی از قانونگذاران و مردم از فرماندار می خواهند كه مجوزهایی را كه برای كاهش انتشار آغاز شده لغو كند.” “ما به استاندار خود احتیاج داریم که در تصمیم گیری ها از پرستاران صحبت کند. ما خیلی درگیر هستیم و پرستاران هم باید درگیر شوند. “

به جلو حرکت کن

هیچ کشور دیگری تغییری در سیاست گذاری اعمال نکرده است که به متخصصان مراقبت های بهداشتی مثبت COVID-19 اجازه دهد از بیماران مراقبت کنند. جانسون گفت چندین سیستم بیمارستان گفته اند که چنین کاری نخواهند کرد. وی گفت: “من می فهمم که این نتیجه مراقبت طولانی مدت است و بسیاری از آنها به شدت نیازمند هستند و پرستاران نگرانند که از آنها خواسته شود و می ترسند که نه بگویند.” “آنها نمی خواهند در آن موقعیت قرار بگیرند ، بنابراین ما ترجیح می دهیم این فقط یک گزینه نباشد.”

طبق BMJ ، بلژیک همچنین قصد دارد به کارمندان بهداشتی آلوده اجازه کار دهد. این کشور ضربه سختی دیده است و اکنون پس از جمهوری چک دومین درصد بالاترین در اروپا را دارد. مشاور سلامت عمومی بلژیک ، Sciensano ، دستورالعمل هایی را برای اجازه دادن به پزشکان و پرستاران بدون علامت مثبت COVID-19 ارائه کرده است ، خاطرنشان می کند که از چنین کارکنان فقط می توان در “موارد بسیار استثنایی” و فقط با بیماران در بخش COVID-19 کار کرد. 19

با آمدن 60 پرستار از نیروی هوایی ایالات متحده ، برخی از کمک ها به داکوتای شمالی می رسد. پرستاران برای مراقبت از بیماران حداقل در شش بیمارستان در چهار شهر به تعدادی تیم خاص تقسیم می شوند.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma