پد های بینی سه بعدی چاپی هم تراز با پد های آزمایش ویروس کرونا


نیویورک (سلامت رویترز) – ثابت شده است که سواب های بینی ساخته شده با چاپگر سه بعدی به اندازه سواب های سنتی در تشخیص عفونت SARS-CoV-2 در مقایسه بین سر موثر هستند.

هنگامی که شیوع همه گیر در بهار سال گذشته شروع شد ، محققان دانشگاه فلوریدا جنوبی (USF) در تمپا دریافتند که کمبود سواب ناحیه حلق بسیار جدی خواهد بود.

تیم USF در حال کار با همکارانش در Northwell Health در نیویورک برای تولید یک صفحه چاپی سه بعدی است.

دکتر سامر دکر در 29 نوامبر در گزارشی به نشست سالانه انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی گزارش داد: در آزمایشی از 291 بیمار ، پدهای چاپ سه بعدی “به اندازه استاندارد مصنوعی و در برخی موارد بهتر بودند” RSNA)

دکتر دکر ، مدیر برنامه های کاربردی 3D بالینی 3DF ، گفت: تامپون های سه بعدی نیز از نظر راحتی بیمار به روشی مشابه لنت های مراقبت استاندارد انجام می شوند.

بیمارستان عمومی تامپا تامپون های سه بعدی را به عنوان استاندارد مراقبت خود در نظر گرفته و در حال حاضر حدود 9000 تامپون در هفته چاپ می کند که بسته به چاپگر تا 15 ساعت طول می کشد.

دکتر دکر به این خبر گفت: “تا به امروز ، USF Health بیش از 100000 سواب 3D (نازوفارنکس) چاپ کرده است و بیمارستان های سراسر جهان از پرونده های سه بعدی ما برای چاپ ده ها میلیون سواب دیگر برای استفاده در محل مراقبت استفاده کرده اند.” رهایی.

وی گفت: “در حال حاضر یک وضعیت اضطراری داریم تا بتوانیم نیازهای جامعه را برآورده کنیم ، بنابراین استراحت نکرده ایم. ما هر روز کار می کنیم تا مطمئن شویم که می توانیم این خواسته را دنبال کنیم.” در ارائه او.

حتما بخوانید:
قیمت میلگرد [ قیمت روز میلگرد از تمامی تولید کنندگان برتر ایران ]

این پروژه با همکاری گروه علاقه ویژه چاپ سه بعدی RSNA آغاز و توسعه یافته است.

“این تامپون نمونه ای از آنچه ممکن است اتفاق بیفتد زمانی است که دسته زیادی از مردم یک هدف مشترک و یک مأموریت مشترک دارند و ما می توانیم تمام مرزها را برای اینکه چه کسی چه کاری انجام می دهد قرار دهیم و همه می توانند با هم کار کنند. و من فکر می کنم این یکی از زیبا ترین موارد است و چیزهای مثبتی برای من در چنین وضعیت وحشتناکی که در آن قرار داریم “. دکتر دکر در این کنفرانس گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پدهای چاپ شده 3D ، با 3dclinicalapplications@usf.edu تماس بگیرید.

منبع: https://bit.ly/33s نشست سالانه WOoj RSNA 2020 ، ارائه شده در 29 نوامبر سال 2020.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma