پخش کننده اکتشافی COVID-19 در نوامبر 2019 در ایتالیا ظاهر شد


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

آزمایش های گذشته نگر نشان می دهد که COVID-19 حدود سه ماه زودتر از آنچه در ابتدا تصور می شد ، در ایتالیا ظاهر شد – یافته ای که می تواند چگونگی شیوع بیماری همه گیر در سراسر کشور را با چنین نرخ ویرانگری توضیح دهد.

بر اساس مطالعه جدیدی که در CDC’s Emerging Diseases Diseases منتشر شد ، پسری 4 ساله در میلان در 21 نوامبر 2019 سرفه کرد و با مشکلات حاد تنفسی به بخش اورژانس منتقل شد. در اول دسامبر ، او بثورات شبیه سرخک ایجاد کرد و در 5 دسامبر از یک سواب دهانه حلق برای تشخیص بالینی مشکوک به سرخک نمونه برداری شد.

اما بعداً پزشکان شبکه سرخک و سرخچه ایتالیا متوجه شدند که برخی از بیماران تصور می کنند که سرخک در نهایت برای این بیماری منفی هستند.

محققان 39 تامپون را با بیماران مشکوک به سرخک از جمله پسر بررسی کردند. در این مطالعه آمده است که تامپون وی برای ویروس کرونا مثبت بود.

این مطالعه ظاهراً به این معنی است که این پسر حدود سه ماه زودتر از اولین موارد تایید شده COVID-19 در ایتالیا ، که در 21 فوریه سال 2020 در کودونجو ، منطقه لومباردی شناسایی شد ، مبتلا به COVID-19 بود.

وجود ویروس در شمال ایتالیا سه ماه قبل از اینکه کسی متوجه شود “می تواند حداقل تا حدی ، تأثیر مخرب و سرعت سریع اولین موج COVID-19 در لومباردی را توضیح دهد”. محققان نوشتند

حتما بخوانید:
سرطان سینه در مردان چگونه است راه های تشخیص و درمان

ایتالیا اولین کشور اروپایی بود که توسط COVID ویران شد. از زمان شروع همه گیری ، ایتالیا تقریباً 1.8 میلیون مورد تایید شده و بیش از 62000 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا گزارش کرده است. تعداد کشته ها ششمین کشته در جهان است.

محققان نوشتند: “این یافته ها ، مطابق با شواهد دیگر در مورد شیوع اولیه COVID-19 در اروپا ، پیش بینی می کند شیوع آن تا پایان پاییز 2019 آغاز شود.”

“با این حال ، ممکن است در این دوره ، گونه های قبلی نیز گاه به گاه در ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی وارد شوند ، با موارد پراکنده یا خوشه های کوچک خود محدود کننده. این واردات ممکن است متفاوت از سویه ای باشد که تبدیل شده است در ماه های اول سال 2020 در ایتالیا گسترده است. “

در این تحقیق مشخص نشده است که چگونه پسری که به خارج از منطقه سفر نکرده است ، به ویروس کرونا مبتلا شده است. شواهد علمی تاکنون نشان می دهد که ویروس کرونا در ووهان چین گسترش یافته و در خارج از کشور به سایر کشورها سرایت کرده است.

محققان گفتند كه مطالعات بیشتر روی نمونه های بایگانی شده برای تعیین “زمان دقیق شیوع COVID-19 در ایتالیا بسیار مهم است و برای آمادگی در برابر همه گیری های آینده مفید خواهد بود.”

منابع

بیماری های عفونی در حال ظهور. “شواهدی برای RNA SARS-CoV-2 در یک نمونه سواب حنجره ، میلان ، ایتالیا ، اوایل دسامبر 2019.”

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/2/20-4632_article
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma