پانل CDC اولویت های توزیع واکسن COVID را بیان می کند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

روز دوشنبه ، اعضای یک کمیسیون تأثیرگذار فدرال با چالش های پیش رو در تصمیم گیری در مورد دریافت اولین دوز واکسن COVID-19 آشنا شدند ، از جمله س questionsالاتی درباره اینکه کدام یک از کارکنان بهداشتی بیشتر به این واکسن های اولیه نیاز دارند.

کمیته مشورتی در مورد روشهای ایمن سازی (ACIP) مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) رأی نیاورد و کوشش نکرد موقعیت های رسمی را تعیین کند. در عوض ، این جلسه به عنوان محفلی برای متخصصان برای بحث در مورد موضوعات خاردار پیش رو عمل کرد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) ممکن است ماه آینده تصمیم بگیرد که اولین واکسن علیه COVID-19 را مجاز کند.

کمیته مشورتی FDA در تاریخ 10 دسامبر تشکیل جلسه می دهد تا درخواست استفاده اورژانسی (EUA) از واکسن COVID-19 از Pfizer را با همکاری BioNTech بررسی کند. Moderna Inc در 16 نوامبر گفت که انتظار دارد به زودی از FDA EUA واکسن رقیب COVID خود را بخواهد.

دکتر نانسی مسونیر ، رئیس مرکز ملی CDC برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی ، گفت: ACIP پس از پاک کردن واکسن COVID-19 با FDA مواجه خواهد شد. ACIP ابتدا باید تصمیم بگیرد که آیا استفاده از واکسن را توصیه می کند یا خیر و سپس به این سوال “پیچیده و دشوار” پاسخ می دهد که کدام گروه ها باید مقادیر محدود اولیه را دریافت کنند.

وی به اعضای ACIP گفت: “هیچ راه حل كامل وجود ندارد.” “من می دانم که این چیزی است که بیشتر شما انتظار نداشتید انجام دهید ، و در میان یک بیماری همه گیر چنین تصمیمات بزرگی می گیرید.”

بحث عمومی قابل ملاحظه ای در مورد اولویت بندی واکسن های COVID-19 وجود داشت ، از جمله مجموعه ای از توصیه های ارائه شده توسط کمیته ویژه ای که توسط آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی ارائه شده است. علاوه بر این ، کارمندان CDC و اعضای ACIP آنچه را “چهار اصل اخلاقی” طراحی شده برای هدایت این تصمیمات در گزارشی به آژانس 23 نوامبر بیان کردند. گزارش هفتگی درمورد بیماری و مرگ و میر. این چهار اصل برای به حداکثر رساندن منافع و به حداقل رساندن آسیب ها است. ترویج عدالت؛ رفع نابرابری های بهداشتی ؛ و ارتقا شفافیت

اما با نزدیک شدن اولین EUA ، ACIP فراتر از تصویب اهداف گسترده است. این هیئت باید تصمیم بگیرد که کدام گروه ها باید منتظر واکسن COVID-19 باشند.

اعضای ACIP روز دوشنبه با استفاده از مدل پیشنهادی سه مرحله ای به عنوان نقطه بحث ، به بررسی این نوع موضوعات دقیق تر پرداختند.

در مرحله 1a این مدل ، کارکنان بهداشت و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت اولین افرادی هستند که واکسینه می شوند. فاز 1b شامل افرادی خواهد بود که کارگران اصلی هستند ، از جمله افسران پلیس ، آتش نشانان و کسانی که در آموزش ، حمل و نقل ، غذا و کشاورزی کار می کنند. فاز 1c شامل بزرگسالانی است که بیماری های پزشکی در معرض خطر و افراد 65 سال به بالا هستند.

عضو ACIP ، گریس ام. لی ، MD ، از دانشگاه استنفورد در استنفورد ، کالیفرنیا ، این سال را مطرح کرد که آیا متخصصان مراقبت های بهداشتی که به طور حضوری با بیماران ملاقات نمی کنند ، باید منتظر دریافت واکسن ها باشند. در طول بیماری همه گیر ، افزایش قابل توجهی در استفاده از سلامت از راه دور وجود داشت ، که باعث می شد برخی از پزشکان ویزیت شخصی بیماران COVID-19 را در عمل انجام دهند.

حتما بخوانید:
صدها کارمند در کلینیک مایو مثبت هستند

لی گفت: “همکاری نزدیک با همکاران بهداشت عمومی بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که اگر بخشی از نیروی کار ما می تواند از خانه کار کند ، سعی در واکسیناسیون 100٪ نیروی بهداشتی نداریم.”

عضو ACIP ، پابلو سانچز ، دکترای م ofسسه تحقیقات بیمارستان ملی کودکان کلمبوس ، اوهایو ، موافقت کرد. وی گفت ، برخی از پزشکان ممکن است دسترسی به تجهیزات محافظت شخصی بهتر از دیگران باشد.

سانچز گفت: “متأسفانه همه کارکنان بهداشت از نظر خطر برابر نیستند.” “در داخل م institutionsسسات ، ما باید اولویت را به کسانی که واکسن دریافت می کنند ، دهیم.”

سانچز گفت ، پزشکان همچنین می توانند خطر خود و نیاز به دسترسی زودهنگام به واکسن های COVID-19 را ارزیابی کنند.

وی گفت: “من 66 ساله هستم و ترجیح می دهم آن را به شخص بسیار بزرگتر و بیمارتر از خودم بدهم.”

دسترسی گسترده تر

جمعیت کاملاً بزرگ اساساً برای دوزهای محدود اولین واکسن هایی که به بازار می آیند ، رقابت می کنند.

همپوشانی در چهار گروه اولویت دار پیشنهادی CDC قابل توجه است. کارکنان CDC تخمین می زنند که حدود 21 میلیون نفر در گروه کارکنان مراقبت های بهداشتی قرار می گیرند که شامل کارکنان بیمارستان ، داروسازان و مراقبان طولانی مدت است. در گروه اصلی کارگران حدود 87 میلیون نفر وجود دارد. بیش از 100 میلیون بزرگسال در ایالات متحده ، مانند کسانی که دیابت و سرطان دارند ، در گروه بیماری های پزشکی پر خطر قرار می گیرند. 53 میلیون نفر دیگر 65 ساله و بالاتر هستند.

دبیر وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه الکس هازارد در 18 نوامبر گفت که دولت فدرال انتظار دارد تا پایان ماه دسامبر حدود 40 میلیون دوز از دو واکسن داشته باشد ، به اندازه کافی رژیم دو دوز حدود 20 میلیون را فراهم کند. اگر همه چیز طبق انتظار پیش رود ، Pfizer و Moderna تولید را افزایش می دهند.

مدرنا گفت که انتظار دارد حدود 20 میلیون دوز واکسن خود را برای حمل به ایالات متحده تا پایان سال جاری آماده کند و قرار است 500 میلیون تا 1 میلیارد دوز در سراسر جهان در سال 2021 تولید کند. Pfizer و BioNTechPfizer گفته اند که انتظار دارند تا سال 2020 تا 50 میلیون دوز در سراسر جهان و در پایان سال 2021 تا 1.3 میلیارد دوز تولید کنند.

در جلسه روز دوشنبه ، چندین عضو ACIP بر لزوم اطمینان از دریافت واکسن مقادیر اولیه کارگران اصلی تأکید کردند.

در بسیاری از موارد ، این کارگران در مشاغل بسیار تعاملی کار می کنند و در جوامع فقیر زندگی می کنند. آنها خود و خانواده خود را در معرض خطر قرار می دهند. عضو ACIP ، بث بل ، MD ، دانشگاه واشنگتن ، سیاتل ، واشنگتن ، گفت: بسیاری از منابع برای استفاده از اقدامات احتیاطی در دسترس نیستند.

وی گفت: “این کارگران اصلی در معرض خطر هستند که اجازه دهند دیگران از نظر اجتماعی دور شوند.” “با درک اینکه در این مرحله ممکن است همه آنها واکسینه نشوند ، باید در آغاز مراحل به آنها فرصت دهیم.”

به گفته بل ، انتشار اولیه واکسن های COVID-19 پیام مهمی در مورد به اشتراک گذاری این منبع ارسال می کند.

حتما بخوانید:
نظم بهداشت در کالیفرنیا بسیار ناشنوا می شود

وی گفت: “اگر ما در ارزیابی ارزش سهام جدی هستیم ، باید در ابتدای برنامه واکسیناسیون آن را پخته کنیم.”

بل همچنین گفت که وی طرفدار این است که افرادی که در خانه های سالمندان در واکسیناسیون اولیه زندگی می کنند ، وارد شود. نگرانی ها در مورد ضعف این جمعیت ابراز شد.

بل گفت: “با توجه به تأثیر مرگ و میر از طریق تعداد ساکنان در حال مرگ در خانه های سالمندان بر روی سیستم بهداشتی ، من فکر می کنم که در نهایت قرار دادن آنها در مرحله 1a منطقی است.”

دیگر متخصصان ACIP گفتند که اقدامات اشتباه در واکسیناسیون زودهنگام افراد در خانه های سالمندان می تواند ایمان به درمان را از بین ببرد. با توجه به سن و شرایط پزشکی افراد در خانه سالمندان ، بسیاری از آنها ممکن است پس از دریافت واکسن COVID-19 فوت کنند. اینگونه مرگها مربوط به واکسن نخواهد بود ، اما جامعه پزشکی هنوز هیچ مدرکی برای رد این پیوند نخواهد داشت.

ممکن است واکنشی وجود داشته باشد که در آن افراد به دروغ مرگ مادربزرگ و مادربزرگ را با واکسن پیوند دهند.

همکار عضو ACIP ، رابرت ال اتمر ، دکترای کالج پزشکی بیلور ، هیوستون ، تگزاس ، از جمله کسانی بود که نگرانی ها را در مورد شمول افرادی که در مراکز مراقبت طولانی مدت در فاز 1a زندگی می کنند ابراز داشت. وی گفت هنوز اطلاعات کافی برای ارزیابی تعادل فواید و مضرات واکسیناسیون برای این جمعیت وجود ندارد.

واکسن های Pfizer و Moderna “واکنش زا” هستند ، به این معنی که مردم ممکن است در روزهای پس از دریافت تصاویر احساس خوبی نداشته باشند. اتمر گفت: علائم می تواند منجر به ارزیابی بیشتر سلامت افراد مسن در خانه های سالمندان شود زیرا پزشکان سعی می کنند دریابند که آیا واکنش های بیمار به واکسن ناشی از یک بیماری یا عفونت است یا خیر.

اتمر گفت: “کسانی که این بیماران را در بیمارستان می بینیم ، می فهمند که غالباً مداخلات پزشکی انجام می شود که به دنبال تشخیص ، تغییر در وضعیت بالینی انجام می شود و این خود می تواند منجر به آسیب شود.”

احتمالاً پزشکان باید بیماران خود را در هر سنی تشویق کنند که دوزهای دوم واکسن COVID-19 را دریافت کنند ، علیرغم ناراحتی که ممکن است ایجاد کنند.

وی گفت: “ما واقعاً باید به بیماران اطلاع دهیم كه قرار نیست در پارک گردش كند. منظورم این است كه آنها خواهند فهمید كه واكسن زده اند ، احتمالاً احساس خوبی نخواهند داشت ، اما برای این دوز دوم باید برگردند.” دکتر ساندرا آدامسون فریوهوفر ، نماینده انجمن پزشکی آمریکا.

انتظار می رود ACIP برای ارائه توصیه های خاص در مورد واکسن Pfizer و Moderna مجدداً ملاقات کند. هازارد روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت که توصیه های ACIP روند بازیابی هزینه را آغاز می کند. وی گفت ، کار ACIP تصمیمات گرفته شده توسط دولت فدرال و مدیران را برای استقرار محموله های واکسن COVID-19 اطلاع می دهد.

هازارد گفت: “سرانجام ، این تصمیمی است كه دولت آمریكا برای تصمیم گیری برای تعیین اولویت ها اتخاذ می كند. “فرمانداران ملت برنامه های توزیع را انجام می دهند تا به ما بگویند كه واكسن را از كجا ارسال كنیم.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma