[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد علمی عملیات Warp Speed ​​، در چندین برنامه گفتگوی هفتگی گفت ، واکسن ویروس کرونا ویروس Pfizer می تواند در ایالات متحده تأیید و توزیع شود.

اولین افراد می توانند واکسن را در 11 یا 12 دسامبر دریافت کنند. هدف این است که تا پایان دسامبر 20 میلیون نفر ایمن سازی شوند. پس از آن هر ماه 30 میلیون نفر دیگر می توانند واکسینه شوند.

اسلاوی به CNN گفت: “برنامه ما این است كه بتوانیم واكسن ها را ظرف 24 ساعت پس از تأیید به سایت های ایمن سازی ارسال كنیم.” کشور اتحادیه

FDA قرار است در 10 دسامبر برنامه Pfizer را برای استفاده اضطراری بررسی کند. اسلاوی گفت ، Moderna قصد دارد برنامه خود را تا پایان ماه نوامبر ارائه دهد ، FDA در 17 دسامبر ارزیابی خواهد کرد.

وی گفت كه حدود 70٪ از كشور – یا حدود 230 میلیون نفر – برای دستیابی به “مصونیت واقعی گله” مجبور به واكسن علیه ویروس كرونا هستند ، كه ممكن است تا مه 2021 اتفاق بیفتد. امتناع از واکسن زدن

“من بسیار نگران تردید هستم [to receive a vaccine] زیرا این وجود دارد و من فکر می کنم بسیار تأسف آور است زیرا به دلیل شرایط سیاسی که ما در آن بسیار سخت کار کرده ایم ، بدتر شده است “، او به ABC گفت. این هفته .

اسلاوی گفت که از ایمنی واکسن ها راحت است و قول داد از شفافیت داده ها اطمینان حاصل کند. در حالی که واکسن توسط FDA در حال بررسی است ، CDC در حال صدور دستورالعمل هایی برای کشورهایی است که اولین گروه ها باید آن را دریافت کنند و ایالت ها نحوه توزیع واکسن را به صورت محلی تعیین می کنند. کارگران بهداشتی و گروه های آسیب پذیر که بیشترین خطر ابتلا به COVID-19 شدید را دارند ، ابتدا واکسینه می شوند.

وی به NBC گفت: “ما هم اکنون با هر ایالت و بخش بهداشتی که واکسن ها در آن قرار دارند شناسایی خواهیم شد. با مطبوعات آشنا شوید.

نوکر همچنین نگرانی در هفته های اخیر تاکید کرد و گفت که او در مورد “هر چیزی که می تواند روند خراب” نگران بود. وی روز یکشنبه تأیید کرد که هنوز با تیم انتقال جو بایدن رئیس جمهور منتخب تماس نداشته است.

وی گفت: “امیدوارم به هیچ وجه تداخلی ایجاد نشود.” “من مطلع شده ام که نباید چیزی را که برای هر کس محرمانه است ، از جمله هر کسی که عضو آن نیست ، بگویم [Trump] مدیریت. “

منابع

CNN: “پادشاه واکسن:” بدون دخالت سیاسی “در واکسن.”

ABC News: مشاور سرعت Warp Speed ​​نگران شک درباره واکسن ، “پیشرفته” توسط “زمینه سیاسی” است.

NBC News: “رئیس سرعت عمل كامل Warp:” واكسن ظرف 24 ساعت پس از تأیید در دسترس ایالت ها قرار خواهد گرفت.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir