[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

CBS گزارش داد ، دولت فدرال به گروه هایی که واکسن کرونا ویروس Pfizer را تزریق می کنند منتظر بماند تا پایان ماه جاری برای تلقیح افراد در مراکز مراقبت طولانی مدت ، علی رغم توصیه CDC مبنی بر اینکه این افراد از اولین واکسن هستند. اخبار.

CBS News گزارش داد که دو سند در مورد Operation Warp Speed ​​دریافت کرده است ، که به فروشندگان گفته است “اولین برنامه برای شروع 21 دسامبر است.” CBS News گفت این اسناد توسط وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی با دستورالعمل های CVS و Walgreens ، داروخانه های زنجیره ای مسئول واکسیناسیون ساکنان در مراقبت های طولانی مدت تهیه شده است.

روز یکشنبه حدود 2.9 میلیون دوز واکسن از انبارها ارسال شده و اولین واکسیناسیون ها امروز انجام می شود. این بدان معناست که این واکسن در هفته جاری برای استفاده در خانه های سالمندان که مرگ و میر ناشی از COVID-19 در آنها زیاد است در دسترس خواهد بود.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی آمریکا الکس هازارد روز یکشنبه ظاهر شد رو به روی ملت باشید و در مورد زمان واکسیناسیون از او س wasال شد. CBS News گفت که این اسناد را پس از پخش برنامه دریافت کرده است.

در مصاحبه ای ، مارگارت برنان ، خبرنگار CBS گفت CVS گفت کارگران این شرکت خانه های سالمندان را تا 21 دسامبر واکسینه نخواهند کرد ، “زیرا دولت ترامپ به آنها گفت تا آن تاریخ صبر کنند. چرا دولت ترامپ می خواهد خانه های سالمندان منتظرند؟ “

هازارد پاسخ داد: “در واقع ، ما نمی خواهیم خانه سالمندان منتظر بمانند.” “و ما واقعاً توانستیم در مورد این سوerstand تفاهمی که آنها در اجلاس رئیس جمهور در زمینه توزیع واکسن داشتند ، با مدیریت CVS بحث خوبی داشته باشیم. بنابراین فکر می کنم همه اینها درست است. و ما می خواهیم CVS و Walgreens را واکسینه کنیم. صد – تقریباً 100٪ خانه های سالمندان ما با این برنامه واکسیناسیون کلید در دست ثبت نام کرده اند. “

هازارد گفت واکسیناسیون برای خانه های سالمندان می تواند “هر روز” آغاز شود و همه ساکنان خانه های سالمندان می توانند تا کریسمس واکسینه شوند.

اما دو منبع تأخیر را تأیید کردند.

اسکات گوتلیب ، دکترای علوم پزشکی ، که از سال 2017 تا 2019 کمیساری FDA در دولت ترامپ بود ، گفت که این تاخیر به دلیل نیاز به خانه های سالمندان برای گرفتن رضایت از ساکنان یا خانواده های آنها است.

وی گفت: “این یک تاخیر بسیار گران است.” رو به روی ملت باشید. “آنجا [are] اکنون هر هفته 50،000 عفونت جدید در خانه های سالمندان ، احتمالاً بیش از این است. و ما می دانیم که 20٪ از افراد در خانه های سالمندان آلوده به این عفونت حساس هستند. بنابراین ، مرگ و میر زیادی در این خانه های سالمندان اتفاق می افتد. “

گوتلیب ، که در هیئت مدیره Pfizer است ، گفت که برای گرفتن رضایت بیمار حدود یک هفته طول می کشد و برای CVS و Walgreens حدود سه هفته برای ساکنان خانه های سالمندان تلقیح می شود.

وی گفت که نمی داند چرا Operation Warp Speed ​​، برنامه ای خصوصی و خصوصی برای ایجاد و توزیع سریع واکسن علیه COVID-19 ، رضایت قبلی را دریافت نکرده است.

رابرت گرت ، مدیر اجرایی سیستم بیمارستان نیوجرسی در Hackensack Meridian Health ، به این موضوع گفت رو به روی ملت باشید به این شرکت گفته شد که واکسیناسیون در خانه سالمندان از 21 دسامبر آغاز می شود.

گرت گفت: “من مصاحبه منشی را شنیدم ، اما آخرین اطلاعاتی كه از CVS و Walgreens دارم این است كه آنها از هفته 21 شروع می شوند.”
ایالت ها اولویت هایی را برای افرادی که واکسن دریافت می کنند تعیین می کنند ، اما کمیته مشورتی CDC در اقدامات ایمن سازی (ACIP) توصیه کرده است که کارکنان بهداشت و ساکنان خانه های سالمندان و سایر اماکن اقامتی در اولویت قرار گیرند.

منابع:

CBS News: “دولت ترامپ باعث تأخیر در واکسیناسیون در خانه های سالمندان می شود” ، “متن: الکس هازارد از” Straighten the Nation “، 13 دسامبر 2020 ،” متن: اسکات گوتلیب در مورد ویروس کرونا ویروس “Straighten the Nation” ، 13 دسامبر 2020 ، “” رونوشت: “چهره ملت رابرت گرت ، 13 دسامبر 2020”.

Pfizer: “اعضای هیئت مدیره.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر