[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

در این سال ، موارد آنفلوانزا به دلایل مختلفی در حال کاهش است ، از جمله هجوم اولیه افرادی که واکسن آنفلوانزا دریافت کرده اند و اقدامات احتیاطی برای ویروس کرونا مانند فاصله اجتماعی ، ماسک صورت و اجتماعات اجتماعی کمتر.

در جورجیا ، مطابق The Atlanta Journal-Constitution ، آخرین به روز رسانی هفتگی در مورد بیماری های شبه آنفولانزا نشان می دهد که موارد گزارش شده نه ساله است. در اواسط ماه نوامبر ، سه نفر در منطقه مترو آتلانتا با آنفولانزا در بیمارستان بستری شدند ، در حالی که پارسال در همان زمان در 88 بیمار بستری بودند.

“مطمئن نیستم که [vaccines and COVID protocols] Snehal Doshi ، معاون داروسازی و خدمات آزمایشگاهی در سیستم بهداشتی Wellstar ، به روزنامه گفت: Snehal Doshi ، معاون رئیس داروخانه و خدمات آزمایشگاهی در سیستم بهداشت والت ، به روزنامه گفت. دوشی گفت که سیستم بهداشتی موارد کمتر از حد معمول دیده است.

CDC همچنین گزارش می دهد که فعالیت آنفولانزای فصلی در ایالات متحده در این زمان از سال کمتر از حد معمول است.

طبق CDC’s FluView که آخرین بار در روز جمعه به روز شد ، “فعالیت آنفلوانزا در این زمان به طور غیرمعمولی کم است ، اما ممکن است در ماه های آینده افزایش یابد.”

در پاییز ، مقامات بهداشت عمومی از آمریكایی ها خواستند كه واكسن آنفلوانزا را بگیرند تا از بیماری “توندمی” كه در صورت غلبه بیمارستان های آنفولانزا و COVID-19 اتفاق می افتد ، جلوگیری كنند. داروخانه ها و سازمان های بهداشتی برای آمادگی در برابر موج ، واکسن آنفولانزا را بیشتر سفارش داده اند.

وندی دانیلز آلارد ، پرستار MinuteClinic در آتلانتا ، به روزنامه گفت: “من امسال بیش از آنچه در دوره پرستاری خود داشته ام عکس تزریق کرده ام.” “من دوست دارم خانواده ها برای واکسن بیایند. آنها فقط این تجارت خانوادگی را انجام می دهند.”

طی چند ماه آینده ، پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی خواستار همان اقدامات احتیاطی برای کاهش بروز آنفلوانزا و COVID-19 هستند:

دونالد وایتینگ ، مدیر ارشد پزشکی شبکه بهداشت Allegheny ، به Action News 4 در پیتسبورگ گفت: “شستن دست ، پوشاندن آشکار ، عدم اشتراک ویروس با دیگران برای COVID و همچنین آنفولانزا مثر است.”

این روزنامه گزارش کرده است که پنسیلوانیا امسال نیز موارد کمتری را دیده است که در این فصل آنفلوانزا تنها 12 مورد بستری در بیمارستان و یک مرگ وجود دارد.

وایتینگ گفت: “آنفولانزا آن چیزی نبود که در سالهای گذشته بود.” “در سراسر کشور ، من فکر می کنم در مجموع 426 مورد تأیید شده وجود دارد.”

بر اساس برآوردهای CDC ، در طول فصل آنفلوانزای سال گذشته ، که از اول اکتبر تا 4 آوریل ادامه داشت ، بیش از 400000 بستری در بیمارستان و بیش از 20،000 مرگ و میر در ایالات متحده ثبت شده است.

موارد آنفلوانزا در کل فصل آنفولانزای نیمکره جنوبی بین ماه های ژوئن و آگوست کم است ، که می تواند هوای خوب نیمکره شمالی را زمستان امسال اعلام کند ، طبق TIME

با این حال ، مقامات بهداشت عمومی موارد آنفلوانزا را به همراه موارد COVID-19 از نزدیک تحت نظر دارند ، زیرا این امکان وجود دارد که افراد همزمان هر دو را بگیرد – یا یکی پس از دیگری.

تیم وکی ، افسر ارشد پزشکی بخش آنفولانزای CDC ، به مجله گفت: “برخی شواهد نشان می دهد که ما نگران هستیم که یک ویروس بتواند در ریه ها محیطی ایجاد کند که عفونت ویروس دیگر را تسهیل کند.”

وی گفت: “در حال حاضر حدس و گمان های زیادی در مورد آن وجود دارد و آنقدر جدی است كه با ورود به فصل زمستان به عفونت های سكه توجه كرده و آنها را از نزدیک مشاهده كنیم.”

منابع

قانون اساسی مجله آتلانتا ، “به لطف COVID-19 ، فصل آنفولانزا کم کم آغاز می شود.”

CDC ، “FluView ، برای هفته 48 به پایان می رسد تا 28 نوامبر 2020.”

Action News 4 ، “روش های پیشگیری از COVID-19 می تواند موارد آنفولانزا را در این فصل کاهش دهد.”

CDC ، “فصل آنفلوآنزای ایالات متحده 2019-2020: برآورد اولیه فصلی وزن”.

TIME ، “آنچه شما باید در مورد COVID-19 و آنفولانزا بدانید.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir