آموزش تصویری هک اندروید با لینوکس کالی و مقابله حرفه ای با هکرها برای محافظت از تلفن های هوشمند عنوان این دوره مقدماتی تا پیشرفته است. دوره هک ویدئویی با اندروید برای متخصصان هک و امنیت و کارشناسان امنیت سایبری در ایران به زبان فارسی تهیه شده است.

از طریق آموزش حرفه ای در زمینه هک و مقابله با نفوذ و حفاظت سایبری در LernFiles Academy ، این بار به آموزش هک اندروید با کالی لینوکس با جدیدترین روش های 2020 در سطح بین المللی (آخرین به روز رسانی) می رسیم. با ما همراه باشید.

در دوره قبل با کالی لینوکس به طور کامل و جامع آشنا شدیم (برای مشاهده آموزش کالی لینوکس اینجا را کلیک کنید) ، و اکنون در این دوره یک فیلم حرفه ای برای هک و هک سیستم عامل اندروید و در نهایت پوشش کامل مباحث پیشگیری داریم. ما تلفن های همراه را هک و هک می کنیم.

در این دوره ما با نرم افزار ساده و آماده به سیستم عامل اندروید نفوذ نخواهیم کرد ، اما با سیستم عامل کالی لینوکس و ابزارهای به روز رسانی آن ، به عنوان یک حرفه ای ، مباحث هک و امنیت اندروید را یاد خواهیم گرفت.

متأسفانه هک اندروید به دلیل اینکه یک سیستم عامل منبع باز است ، آسان است ، بنابراین هک گوشی اندروید یکی از مسائلی است که ما باید نحوه هک اندروید را برای حفاظت و جلوگیری از هک شدن گوشی اندرویدی خود بیاموزیم.

بیشتر درباره دوره هک اندروید بیشتر بدانید:

همانطور که می دانید ، پرکاربردترین سیستم عامل ها تلفن های هوشمند Android و IOS هستند ، اما حریم خصوصی برای این گوشی ها چقدر اهمیت دارد؟ چقدر امنیت را تضمین کرده ایم یا می توانیم تضمین کنیم؟ شما ، کارشناس آزمایشات امنیتی و نفوذ ، به طور قطع می دانید که مضرترین حملات در حال حاضر از طریق تلفن های هوشمند انجام می شود! آیا تجربه کافی برای مقابله با این نوع حملات امنیتی را دارید؟

توسعه دهندگان Android چقدر از امنیت برنامه شما مطلع هستند؟ آیا می دانید چگونه برنامه های Android را هک کنید؟ چقدر اطلاعات کلی و حتی تخصصی در مورد هک و امنیت ویژه سیستم عامل اندروید دارید؟ آیا از حریم خصوصی خود و مشتریان خود محافظت می کنید؟

در این دوره ما همه راه های نفوذ به اندروید را البته با نیت خوب یاد می گیریم! ما همچنین در حال بررسی نحوه برخورد با این حملات و آشنایی با حفره های امنیتی و …

برخی عناوین برای آموزش هک اندروید (عنوان کامل در زیر):

️ نصب و کار با لینوکس کالی

Create️ ایجاد اسب تروا

Learn️ با ابزارهای مختلف هک اندروید آشنا شوید

✔️ حرفه ای ترین روش های برخورد با هکرها و جلوگیری از نفوذ به اندروید را کاوش کنید

 هک گوشی اندروید با Metasplot (هک اندروید با Metasplot)

️ هک از راه دور در Android

در این دوره آموزشی به نحوه هک اندروید و مقابله با هک با استفاده از لینوکس کالی می پردازیم. یادگیری نفوذ به اندروید و نحوه برخورد با آن در قلب ایجاد امنیت است و در تمامی آموزش های هک و امنیت ، LernFiles تنها بر اساس آموزش امنیت و ایجاد صلح در فضای مجازی است.

جزئیات دوره هک ویدئو با Android:

دوره ویدیویی ویدیویی در مورد هک و مبارزه با Android (2020)

اتی از پایه تا پیشرفته – مناسب برای متخصصان هک و امنیت در توسعه دهندگان ایران و اندروید

? فارسی: آموزش هک اندروید به زبان فارسی است و شامل 24 فیلم به زبان فارسی است.

مخصوص ورود به بازار کار: این آموزش به طور خاص برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آموزش داده می شود!

? آموزش با زمان مفید و کاربردی:

مدت زمان این آموزش به گونه ای تنظیم شده است که با حفظ جامعیت و پوشش کلیه مباحث ، حداکثر میزان آموزش را با کمترین زمان با کمک روشهای مدرن در زمینه آموزش و آموزش تصویری داشته باشید. درس هک اندروید ، اگرچه محتوای بیشتری را پوشش می دهد و جامع تر از درس های دیگر است ، اما زمان مشابه درس های مشابه است – یک سوم آن ، به این معنی که اکثر دوره های آنلاین محتوای یکسانی را 3 برابر بیشتر دارند. این دوره می آموزد که این کار زمان زیادی را صرف آموزش شما می کند! بنابراین ، مدت زمان این دوره بسیار مفید است و شما بیشترین موضوعات را در کوتاه ترین زمان ممکن یاد خواهید گرفت!

update به روز رسانی مداوم: دوره آموزشی هک اندروید به درخواست شما کاربران عزیز دائماً به روز می شود!

درجه 360 درجه پشتیبانی: جناب آقای سینا یغماییان ، مدرس دوره آموزش هک اندروید ، در تمام مراحل همراه شما هستند و می توانید سوالات خود را در این صفحه مطرح کنید!

راهنمای آموزش هک اندروید و نحوه برخورد با آن:

برای بارگیری درس هک اندروید و بارگیری این دوره از ستون بالا سمت چپ ، خرید خود را ادامه دهید.

⛔ هشدار به کسانی که قصد ارتکاب جرم دارند:

اگر دوباره این شبکه طراحی شده و البته قابل نصب بر روی هر سیستمی است ، به همین دلیل بسیار محبوب است و مخاطبان آن بسیار بیشتر از سایر رقبا است.

با توجه به منبع باز اندروید ، این سیستم عامل در کمین است و متأسفانه اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست و انواع مختلفی از بدافزارها ، ویروس ها و بدافزارها برای آن نوشته شده و خواهد شد. (می توانید لیست برخی از برنامه های مخرب اندروید را اینجا ببینید!)

در این آموزش ، شما با روش های تست نفوذ اندروید از طریق Kali Linux و Metasplute آشنا می شوید و موضوعات مرتبط را از مبتدی تا حرفه ای یاد می گیرید. در زیر می توانید جزئیات این دوره ویدیویی را مشاهده کنید. با ما همراه باشید!

آیا امکان هک اندروید وجود دارد؟

متأسفانه پاسخ مثبت است! این روزها روش های هک و هک آنقدر متنوع و متعدد شده اند که هیچ وسیله الکترونیکی را نمی توان صددرصد ایمن نامید. تلفن های اندرویدی مانند سایر دستگاه ها به راحتی یا تقریبا هک می شوند ، اما روش های متفاوتی وجود دارد و هر روش برای کار با این ابزار نیاز به ابزار و دانش خاصی دارد.

اولین و اساسی ترین ابزار سیستم عامل لینوکس ، نسخه لینوکس کالی است که به تازگی آن را ایجاد کرده و یک دوره آموزشی تصویری از آموزش ابتدایی تا پیشرفته را منتشر کرده ایم.

جالب و البته نگران کننده این است که هسته اندروید نیز لینوکس است و این باعث نفوذ اندروید شد.

هک اندروید با نرم افزار:

در این دوره ما روش حرفه ای و اساسی نفوذ و مقابله با هک اندروید را به شما آموزش می دهیم ، یعنی با کمک کالی لینوکس ، اما بهتر است دوره را با این نرم افزارهایی که کار را ساده می کند ، اما نتیجه را خراب می کند یا باعث یک اشتباه ، بیایید ملاقات کنیم

بسیاری از هکرها نرم افزار و برنامه هایی را ایجاد کرده اند که به راحتی می توانید با اندکی سهل انگاری صاحب گوشی هوشمند ، تلفن شخص را هک کنید.

این نرم افزارها چندان نیستند ، اما نکته ای که هنگام استفاده از این ابزارها و نرم افزارها بسیار خطرناک است این است که این احتمال وجود دارد که خود این ابزارها آلوده و مخرب باشند و در اینجا می توانیم بهترین و استانداردترین و شاید بیشتر از همه بهترین را بگوییم حرفه ای ترین راه استفاده از سیستم عامل معتبر کالی و ابزارهای آن است.

برخی از این برنامه ها (برنامه های RAT) عبارتند از:

و برنامه AndroRAT

️ برنامه هک

 برنامه zANTI

بسیاری و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر

 

(RAT) موش یا موش چیست؟

RAT مخفف Trojan برای دسترسی از راه دور یا ابزار مدیریت از راه دور است و به معنی دسترسی از راه دور است. موش صحرایی به شما اجازه می دهد سیستم یا تلفن را کنترل کنید! وقتی تلفن هک شود و به اطلاعات عمومی دسترسی داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟ آره! موش صحرایی (SHOULDER).

هکرها از Rats برای کنترل تلفن قربانی استفاده می کنند! موش یک ابزار بسیار خطرناک است.

حالا بیایید ببینیم RAT چگونه کار می کند: تصور کنید یکی از همکاران یا آشنایان شما فایلی را برای شما ارسال می کند که می تواند یک پسوند یا حتی یک mp3 و شاید حتی یک تصویر باشد و به شما قول می دهد که با این فایل می توانید تلگرام یا اینستاگرام کسی را هک کنید اما شما بی خبر از همه چیز!

احتمالاً هنگام باز کردن یا اجرای این پرونده هیچ اتفاقی نمی افتد ، ممکن است خطایی دریافت کنید ، ممکن است برنامه به درستی کار کند و کار کند ، اما این به هیچ وجه وضعیت خوبی نیست ، زیرا کار با یک ابزار شما مخرب است!

سیستم شما در حال حاضر در دسترس هکرها است ، اما هیچ نظری در مورد آن ندارید. بله ، می تواند موش یا موش (PLAT) باشد.

 

ایندکسر