در میان این دو قطعه یک میدان مغناطیسی وجود دارد که اگر یک فرد غریبه قصد ورود داشته باشد، میدان مغناطیسی مختل شده و یک زنگ هشدار پخش می شود و همچنین یک پیام به تلفن همراه شما ارسال می گردد. این گجت به شما امکان آن را می دهد تا پرده را با تلفن همراه خود کنترل نمایید. خانههای هوشمند میتوانند مناطقی را که بیشتر از نیاز شما در انرژی استفاده میکنند مشخص کنند و به شما این امکان را میدهند که در این مناطق مصرف انرژی را کاهش داده و صرفهجویی کنید. اين دسته از چراغهای هيو با دستیارهای آمازون و گوگلهوم هم به طور محدود کار میکنند (امکان تعريف روال برای آنها وجود ندارد). پروتکل ZigBee به طور گسترده ای برای راه حل های اتوماسیون ساختمان و تکمیل راه حل های جامع کنترل روشنایی، کنترل امنیت، کنترل راحتی و حتی مدیریت انرژی استفاده می شود. زندگی در این خانه ها نیازمند پیروی از الگوهای خاص است که منجر به کاهش هزینه های مصرف انرژی و صرفه جویی در آن می شود. برای دهه ها، طیف گسترده ای از لوازم خانگی مختلف به زندگی روزمره دلپذیرتر، سرعت بخشیدن به فرآیندهای کاری و در نتیجه صرفه جویی در وقت و کار کمک کرده اند.

یک خانه هوشمند می تواند هر خانه ای باشد، خانه ای که در آن اسباب و وسایل به گونه ای طراحی شده اند که کار را برای صاحبخانه بسیار ساده کرده اند. با داشتن تجهیزات خانه هوشمند نظیر قفلهای هوشمند، آرامش و راحتی را جایگزین نگرانیهایتان کنید. دوربین امنیتی بی سیم علاوه بر آنکه نصب کاملا راحتی دارد، این روزها بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. بعضی ها تصور می کنند که خانه هوشمند علاوه بر تجهیزات هوشمند سازی خانه ، به صاحب خانه هوشمندی نیز برای نصب آن ها نیاز دارد. شما می توانید تمام آشپزخانه ی خود را به لامپ های ال ای دی خطی مجهز کنید تا علاوه بر تامین نور کافی، زیبایی را نیز به آشپزخانه ی خود ببرید. طراحی نوع استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در ساختمان های هوشمند باید توسط مهندسین و طراحان حرفه ای صورت گیرد؛ زیرا آنها الگوها و طرح های مناسب را با توجه به اقلیم مورد نظر فراهم نموده و تمام تلاش آنها ایجاد خانه ای هوشمند با حداکثر کارایی برای انسان است. سیستم های گرم کننده خورشیدی که گرمای مورد نیاز ساختمان را به صورت طبیعی فراهم می نمایند نیاز شما را به استفاده از انرژی های فسیلی یا مصنوعی برطرف می کنند.

با استفاده از این انرژی می توان نور طبیعی را برای ساختمان فراهم نمود و گرمایش مورد نیاز آن را تامین کرد. برای حفظ یک زندگی ایده آل برای نسل های بعدی بهترین راه حل، زندگی در خانه های هوشمند با حداقل مصرف انرژی است. انرژی خورشیدی یکی از انرژی های بسیار ایده آل برای مصارف ساختمانی است که به روش های مختلف قابل استفاده در خانه های هوشمند است. خانه هوشمند یک سیستم نوین و ایمن بوده که تجربه یک زندگی ایده آل را برای شما به ارمغان خواهد آورد. مورد بعدی در محاسبه هزینه هوشمند سازی متراژ ساختمان است و تعداد اتاق های موجود در ساختمان میباشد. سیستم برق هوشمند منزل شامل سه جزء زیر است. داشتن خانه هوشمند درست مثل زندگی در قلعهای باشکوهیست که خدمتکار آن هوش مصنوعی است. بدین گونه که کارهایی را که انسان ها با ضریب خطا انجام می دادند دیگر ربات ها با هوش مصنوعی انجام می دهند.

داشتن یک خانه ی هوشمند باعث می شود بتوانید کارهای زیادی را با زحمت کمتری انجام دهید. حال شما باید این نکات را نیز در نظر بگیرید که اجرای سیستم هوشمند ساز هزینه های نسبتا بالایی دارد که این موضوع می تواند روی قیمت خانه تاثیر زیادی بگذارد. برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود با قیمت مناسب وارد لینک زیر شوید. برخی از نمونه های آنها بسیار لوکس و دارای امکانات متعدد و قیمت بالایی بوده و برخی ساده و مختصر با قیمت های بسیار تجهیزات هوشمند سازی خانه کمتر می باشند. این دوقطعه دارای چسب دو روی بسیار قوی هستند که یکی بر روی چارچوب و دیگری بر روی درب یا پنجره نصب می شود. بازشوی بعدی درب ورودی برای فروشنده به داخل کیوسک مغازه ای بوده که معمولا ورود کالا ها جهت چینش در قفسه ها نیز از این درب صورت گرفته که می بایست تخلیه بار مانعی در کسب و کار دکه بوجود نیاورد. بنابراین، باید قبل از هر چیزی یک تعریف از گجت هوشمند ارائه دهیم: گجت هوشمند هر نوع وسیله ای است که به محض روشن کردن، به پریز زدن و یا قرار دادن آن بر روی میز یا هر چیز دیگری، باعث هوشمندتر شدن خانه شود. برای نصب دوربین امنیتی بی سیم، دوربین را بر روی یک نقطه ی بلند (مثلا کانتر آشپزخانه) قرار دهید و آن را روشن نمایید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از شرکت هوشمند سازی خانه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر