[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

انتظار می رود در حالی که ایالات متحده آمادگی تولید واکسن علیه COVID-19 را دارد ، خطرات بالا و چالش های بالا پیش بینی می شود ، زیرا کارگران بهداشتی درجه یک و ساکنان آسیب پذیر خانه سالمندان به عنوان اولویت های اصلی توصیه می شوند.

دوزها ممکن است خیلی زود در راه باشند. روز پنجشنبه ، یک کمیته مستقل مستقل به سازمان غذا و دارو به اولین نامزد واکسن ، که توسط Pfizer همراه با شرکت BioNTech آلمان ساخته شده است ، چراغ سبز نشان داد – پیشنهادی که انتظار می رود ظرف چند روز توسط آژانس تصویب شود. این کمیسیون قرار است دومین کاندیدای معرفی شده توسط مدرنا را در 17 دسامبر مورد بررسی قرار دهد.

انبار اولیه واکسن های ساخته شده در طی مراحل تأیید در دسترس است ، مقامات فدرال امیدوارند که تا پایان سال حداقل 20 میلیون دوز را توزیع کنند.

در حالی که این مساله تا رسیدن به بالاترین گروههای دارای اولویت – 21 میلیون کارگر بهداشتی در کشور و 3 میلیون نفر ساکن طولانی مدت – راهی طولانی خواهد داشت – اما برای تلقیح همه در روز اول یا حتی هفته اول کافی نیست. .

به عنوان مثال ، در اوهایو ، استاندار انتظار دارد كه 98000 دوز اولیه تحویل داده شود ، در حالی كه 88 هزار مورد از آنها توسط ایالت به مراكز مراقبت های طولانی مدت اختصاص داده شده است.

ون رانکل ، که تخمین می زند مراکز مراقبت طولانی مدت این ایالت بین 150 تا 175 هزار نفر ساکن و کارمند داشته باشند ، گفت: “این بیش از یک قطره در سطل است ، اما همه آن چیزی نیست که لازم است.”

وی گفت ، بنابراین ، دوزها به صورت موجی توزیع می شوند و مراكز و بیمارستانهایی كه برای موج اول انتخاب نشده اند ، آنها را در هفته های آینده دریافت می كنند.

تأسیسات برای تأمین بهتر نیازهای بیماران و کارکنان نیاز به جدا کردن وسایل دارند.

آنا لگراد داپ ، مدیر ارشد جامعه داروسازان بهداشتی آمریکا ، یک گروه تجاری متشکل از بیش از 55000 داروساز که برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی کار می کنند ، گفت: بیمارستان ها احتمالاً “کارگران بیشتر در معرض” ویروس هستند. سیستم های.

پس کی؟ شاید کسانی که شرایط پزشکی شخصی دارند ، آنها را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد. و ممکن است ملاحظات خاص ویژه بیمارستان نیز وجود داشته باشد. اگر مثلاً فقط دو نفر برای کار با یک سیستم درمانی ویژه در بخش مراقبت های ویژه مورد نیاز برای مراقبت از بیماران جدی مبتلا به COVID-19 آموزش ببینند ، چه می شود؟

داپ پرسید: “آیا آنها در بالای لیست هستند؟”

ون رانکل گفت ، خانه های بازنشستگان محاسبه کمی متفاوت دارند زیرا تعداد کارکنان آنها کمتر از بیمارستان ها است.

وی گفت: “بیشتر موضوع انتخاب تجهیزات است” دوزهای اولیه را دریافت می كند. “پس از انتخاب ، آنها همه افراد را در آنجا واکسینه می کنند [who consents]، از بین مردم انتخاب و انتخاب نکنید. “

با این حال ، ممکن است انتخابی وجود داشته باشد ، زیرا بیشتر کارکنان خانه سالمندان زن هستند و بسیاری از آنها در سن باروری هستند. از آنجا که واکسن ها هنوز روی زنان باردار آزمایش نشده اند ، زنان باردار یا شیرده ممکن است واجد شرایط ترشح اولیه نباشند.

کدام یک از مراکز مراقبت طولانی مدت واکسن را دریافت می کنند ممکن است تا جایی که با دو زنجیره اصلی داروخانه همراه است کاهش یابد: CVS و Walgreens.

در ماه اکتبر ، دولت فدرال توافق نامه ای را برای ذخیره و تجویز واکسن ها با CVS و Walgreens امضا کرد. بیشتر مراکز مراقبت طولانی مدت عضویت در مشارکت را انتخاب کرده اند.

بر اساس این توافق نامه ، تیم های دارویی برای انجام واکسن ها حداقل سه سفر به هر خانه سالمندان طی چندین ماه انجام می دهند که باید در دو دوز و در فواصل چند هفته ای انجام شود.

یکی از موانع اصلی در گسترش دو واکسن مورد تایید FDA ، سرد نگه داشتن آنها است. واکسن Pfizer در حدود 94 درجه زیر صفر ذخیره می شود ، در حالی که گزینه Moderna در منفی 4 درجه حفظ می شود. مایک دی آنجلیس ، مدیر ارشد ارتباطات شرکتی در CVS Health ، گفت CVS انتظار دارد که واکسن را در 1100 مکان کشور که دارای فن آوری تبرید لازم هستند ، نگه دارد. از این مراکز ، تیم هایی از داروسازان و تکنسین های داروخانه دوزهای ذوب شده واکسن ها را در مراکز مراقبت طولانی مدت گرفته و آنها را برای کارمندان و ساکنان اعمال می کنند. حدود 30،000 خانه CVS را برای کلینیک ها امضا کرده اند.

طبق بیانیه ای مکتوب ، والگرین انتظار دارد که در بیش از 23000 سایت مراقبت طولانی مدت واکسینه شود.

اگرچه هزینه ای برای خانه های سالمندان یا سرنشینان پرداخت نمی شود ، اما مدیکر هزینه اداری CVS و Walgreens را بابت 16.94 دلار برای عکس اول و 28.39 دلار برای بار دوم پرداخت می کند.

و اما یک معکوس در معادله عرضه وجود دارد: اگر کسی اول بخواهد چه کار کند ، چه می شود؟

دکتر مایکل واسرمن ، رئیس سابق انجمن مراقبت طولانی مدت کالیفرنیا ، گروهی از پزشکان ، پرستاران ، مددکاران اجتماعی و سایر افرادی که از سالمندان مراقبت می کنند ، گفت: “این چیزی است که من را در شب بیدار نگه می دارد.”

این بسیار مهم است زیرا برای رسیدن به “مصونیت گله” که بدنبال آن بدنبال بسیاری از افراد می رود ، واکسیناسیون برای بسیاری از مردم آمریکا ضروری است ، زیرا در آن اکثر مردم محافظت می شوند و ویروس به سختی گسترش می یابد.

واسرمن نگران است و می گوید: “اگر دولت و داروخانه ها کار بزرگی را در کنار گذاشتن واکسن انجام دهند ، چه کسی آن را قبول نمی کند؟”

ساکنان خانه های سالمندان به ویژه در معرض COVID-19 قرار دارند و 40٪ از کل مرگ های گزارش شده را تشکیل می دهند.

با افزایش نتایج مثبت COVID در تقریباً هر کشور ، واکسیناسیون کارگران در خانه سالمندان برای محافظت از آنها نه تنها از بیماران بسیار مهم است.

لوری پورتر ، بنیانگذار و مدیرعامل انجمن ملی دستیارهای بهداشت ، که نماینده پرستاران دارای گواهینامه کار در مراقبت های طولانی مدت است ، گفت: این واقعیت در میان بسیاری از کارگران خانه سالمندان برای دریافت واکسن تمایلی ندارد.

وی گفت: بی اعتمادی آنها از بسیاری موارد ناشی می شود ، از جمله سیاسی شدن واکسن ها ، که با اطلاعات غلط در شبکه های اجتماعی ایجاد می شود.

وی گفت ، کمپین های آموزشی و توصیه های شخصی از سازمان های معتمد می تواند به مقابله با دروغ کمک کند. یک رویداد ملی که برای هفته آینده توسط سازمان وی برنامه ریزی شده است ، به پرستاران مجاز اجازه می دهد تا مستقیماً از متخصصان پزشکی س questionsال کنند و به صحبت از گروهی از همسالان خود بپردازند.

پورتر که قطعاً این کار را می کند و امیدوار است که در یک پخش مستقیم این کار را انجام دهد تا اعضای خود را بیشتر به ایمن بودن متقاعد کند ، گفت: “آنها 100 بار در روز از من می پرسند که آیا من آن را قبول می کنم؟”

علی رغم نیاز به واکسیناسیون کارکنان برای محافظت از ساکنان ، واسرمن ، تنظیم کننده سابق و مدیر خانه سالمندان ، اعتقاد ندارد که این اختیارات برای کارگران مناسب است ، بسیاری از آنها حقوق کم و رنگین پوستی دارند. “به عنوان یک جامعه ، آیا ما آماده هستیم که این گروه از مردم را مجبور به استفاده از یک واکسن کاملاً جدید کنیم؟” او پرسید.

وی گفت ، رویکرد بهتری نوع برنامه های آموزشی است که بندر ذکر کرده است تا کارگران بتوانند شواهد را بسنجند و در مورد اینکه آیا می خواهند واکسینه شوند تصمیم بگیرند.

اگرچه ممکن است کارفرمایان قدرت واکسیناسیون داشته باشند ، اما با توجه به کمبود کارگر و ترس از دست دادن کارکنانی که ترجیح می دهند این قانون را رعایت نکنند ، بسیاری از کارشناسان معتقدند این سیاست در صنعت خانه سالمندان گسترده نخواهد شد.

ون رونکل از گروه تجاری اوهایو گفت: “من می توانم به شما بگویم که اعضای ما این کار را نمی کنند.” “اگر آنها مجبور بودند یک دوره را امتحان کنند ، تعدادی از کارگران می گویند ،” متاسفم ، این آخرین قطره است. ” من دارم میروم. “

پورتر گفت ، به جای یک مأموریت ، چندین خانه سالمندان جوایز یا مشوق های مالی را ارائه می دهند – حداقل یکی از آنها در مورد ارائه تیراژ اتومبیل جدید به شرکت کنندگان صحبت می کند. با این حال ، دیگران ممکن است رویکردی مخالف داشته باشند: پایان دادن به حقوق اضافی برای خطرات کارگرانی که خودداری می کنند.

در مورد ساکنان ، هیچ بحثی وجود ندارد. ون رونکل گفت ، آنها واکسن را دریافت نمی کنند مگر اینکه موافقت کنند ، اغلب کتبی.

برای کسانی که به زوال عقل یا سایر مشکلات بهداشتی اجازه نمی دهند چنین تصمیمی گرفته شود ، اعضای خانواده یا سایر اشخاص دارای مجوز قانونی باید امضا کنند ، که می تواند روند واکسیناسیون را به تاخیر اندازد.

ون رونکل گفت: “در طی یک بیماری همه گیر ، دستیابی به آنها یا درج امضای دست نویس آنها روی یک سند ممکن است دشوار باشد.” “ما باید همه اینها را طی چند هفته آینده حل کنیم.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر