[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.کورمی کین یک روز کامل را از دست می دهد و در یک سفر دو طرفه بیش از 130 مایل رانندگی می کند تا پنج فرزند خود را به متخصص اطفال خود برساند. کلینیک در سارتل ، مینه سوتا ، جایی که دکتر آنها در آنجا کار می کرد ، در ماه آگوست تعطیل شد.

کین یکی از چندین پدر و مادری است که دکتر هدر دکر را به مکان جدید خود در حومه مینیاپولیس ، یک ساعت و نیم دیگر تعقیب کرد. بسیاری از ماهها نتوانستند با پزشکان نزدیک که تحت فشار قرار گرفته اند قرار ملاقات بگیرند.

كین ، یك كارگر پست كه اخیراً بچه ها را برای جلسات پشت سر هم در اتومبیل خود جمع كرده است ، گفت: “من از رفتن او ناراحت شدم زیرا من دوست نداشتم كه ارائه دهنده خدمات را تغییر دهم و بچه هایم به او عادت كرده بودند. او فقط یك پزشك عالی است.” . “من فقط آرزو می کنم که او مجبور نباشد تا آن حد جلو برود.”

دکر نیز که امیدوار به استقرار در منطقه سارتل بود. وی اخیراً خانه رویایی چهار خوابه خود را در آنجا خریداری کرده است.

کلینیک HealthPartners Central Minnesota که دکر در آن کار می کرد بخشی از موج بسته شدن مربوط به COVID است که شروع به شستشو در سراسر آمریکا می کند ، دسترسی به مراقبت در مناطقی که قبلاً پزشک مراقبت های اولیه دارند کاهش می یابد.

اگرچه هیچ کس تعطیلی پزشکی را ردیابی نمی کند ، تحقیقات اخیر نشان می دهد هزاران مورد وجود دارد. یک مطالعه توسط بنیاد پزشکان تخمین می زند که 8٪ از کل اقدامات پزشکی در سراسر کشور – حدود 16000 مورد – تحت فشار همه گیری بسته شده اند. این مطالعه آنها را بر اساس نوع تجزیه نکرد ، اما مرکز دیگری و مرکز مراقبت های اولیه تعاونی Larry A. Green و مرکز ویرجینیا در اواخر سپتامبر دریافتند که 7 درصد از پزشکان مراقبت های اولیه مطمئن نیستند که می توانند باز بمانند. در ماه دسامبر بدون کمک مالی

کارشناسان می گویند ، و بسیاری دیگر در آستانه سقوط هستند.

دکتر کارن مشترک مادوکس ، مدیر مرکز اقتصاد و سیاست های سلامت در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ، گفت: “چند سال گذشته برای اقدامات مراقبت های اولیه ، به ویژه برای افراد مستقل ، دشوار بوده است.” “قرار دادن این COVID در بالا ، در بسیاری از موارد ، ضرب المثل است. این روش ها با حاشیه های زیادی کار نمی کنند. آنها فقط کار می کنند.”

وقتی دفاتر تعطیل می شوند ، کارشناسان می گویند بزرگترین بازنده ها بیمارانی هستند که ممکن است مراقبت های پیشگیرانه یا قرار ملاقات منظمی را که به کنترل بیماری های مزمن مانند دیابت کمک می کند ، از دست بدهند.

دکتر مایکل لوفور ، رئیس گروه پزشکی خانواده و جامعه دانشگاه گفت: “این به ویژه در مناطق روستایی بسیار قابل توجه است. گزینه های خوبی وجود ندارد. آنچه اتفاق می افتد این است که افراد در بخش اورژانس قرار می گیرند.” از میسوری و یک پزشک عملی در کلمبیا. “اگر هیچ چیز دیگری ، آنچه این همه گیر انجام داده است تمرکز زیادی بر آنچه که در حال حاضر یک شکاف بزرگ در سیستم مراقبت های بهداشتی ما بود ، ایجاد می کند.”

ارقام فدرال نشان می دهد که 82 میلیون آمریکایی در “مناطق کمبود بهداشت” زندگی می کنند و کشور قبل از همه گیری به بیش از 15000 پزشک دیگر نیاز دارد

دکتر گری پرایس ، رئیس بنیاد پزشکان ، یک سازمان غیر انتفاعی و تحقیقاتی ، گفت: پس از ویروس کرونا ویروس ، وقتی بیماران از ترس گرفتار شدن از بین مردم دور می شوند ، برخی از روشها تحریف می شود. مطالعه وی بر اساس 3513 پاسخ نامه الکترونیکی به نیم میلیون پزشک نشان داد که از هر 10 عمل 4 مورد کاهش بیش از یک چهارم در حجم بیماران را نشان می دهد.

در ساحل غربی ، مطالعه منتشر شده در ماه اکتبر توسط انجمن پزشکی کالیفرنیا نشان داد که یک چهارم اقدامات این ایالت نشان می دهد که درآمد حداقل به نصف کاهش می یابد. یکی از پاسخ دهندگان نوشت: “ماه آینده را تعطیل می کنیم.”

تجربه دکر در HealthPartners معمولی است. قبل از همه گیری ، او روزانه حدود 18 بیمار را می دید. او گفت ، “اگر چنین باشد ، این به سرعت به شش یا هشت کاهش یافت. “هیچ بازرسی از چاه ها ، که همان نان و کره کودکان است ، انجام نشده است.”

در یک ایمیل ، HealthPartners ، که دارای بیش از 50 کلینیک مراقبت های اولیه در اطراف شهرهای دوقلو و غرب ویسکانسین است ، گفت که بستن Sartel “تصمیمی آسان نیست” ، اما بیماری همه گیر باعث افت فوری و قابل توجه درآمد می شود. این شرکت ضمن ادامه خدمات دندانپزشکی در Sartel ، شمال غربی مینیاپولیس ، کارمندان را تشویق می کند تا برای جای خالی سازمان درخواست کنند. دکر یکی از آنها را گرفت. مقامات همچنین اطلاعات آنلاین بیماران را در مورد محل نگهداری بیش از 20 پزشك ارسال كردند.

لوفور ، پزشكي در ميسوري گفت ، موج هاي مالي بيماري همه گير ، اعمالي را در هر اندازه متزلزل كرده است. وی گفت ، قبل از همه گیری ، 10 کلینیک گروه وی در مجموع 3500 بیمار در هفته را می دیدند. COVID-19 این تعداد را موقتاً نصف کرد.

وی گفت: “ما برای تحمل طوفان اندوخته های مالی داشتیم. روش های كوچك معمولاً چنین چیزی را ندارند. اما مانند ایمن ماندن نیست.” “همه کارکنان یک هفته کار بدون مزد داشتند. تمام تأمین کنندگان به مدت سه ماه 10٪ کاهش حقوق داشتند.”

داده های فدرال نشان می دهد که متخصصان اطفال به طور متوسط ​​184،400 دلار در سال و پزشکان عمومی 201،400 دلار درآمد کسب می کنند که پزشکان مراقبت های اولیه را در زمره کم درآمدترین پزشکان قرار می دهند.

با کاهش درآمد حاصل از اقدامات پزشکی ، هزینه های اضافی ثابت باقی می مانند. و این شیوه ها با هزینه های جدیدی مانند تجهیزات حفاظت شخصی روبرو هستند که با بیش از تقاضای عرضه ، به ویژه برای کارهای کوچک ، بدون قدرت خرید زیاد محصولات بزرگ ، گران می شوند.

ربکا ایتز ، مدیر مشترک گروه تحقیقاتی مرکز سبز ، گفت: پزشکان از راه های دیگر نیز ضرر می کنند. به عنوان مثال ، وی گفت ، متخصصان اطفال پیش پرداخت واکسن ها را پرداخت می کنند ، “پس از ورود کسی ، منقضی شد.”

برخی از پزشکان تحت قانون مراقبت فدرال از صندوق حمایت از تأمین کننده وام گرفتند یا درخواست پول کردند. دکتر جوزف پروونزانو ، که در مودستو ، کالیفرنیا تمرین می کند ، گفت که بیش از 300 پزشک گروه وی در روزهای ابتدایی همه گیری ، 8.7 میلیون دلار کمک دریافت کردند.

وی گفت: “ما برای ارائه آماده بودیم.” “این به موقع آمد.”

در حالی که حجم کار بیماران در این گروه تا حد زیادی برگشت ، هنوز مجبور شد سه بیمارستان از 11 کلینیک را به طور دائم تعطیل کند.

دکتر آدا استوارت ، رئیس آكادمی پزشكان خانواده آمریكا گفت: “ما باید درهای عمل را باز نگه داریم تا دسترسی خود را از دست ندهیم ، خصوصاً الان كه مردم بیشتر به آنها احتیاج دارند.”

کین ، مادری از مینه سوتا ، گفت که مراقبت های بهداشتی وی تحت تأثیر قرار گرفته است زیرا او همچنین در کلینیک سارتل که اکنون تعطیل است ، تامین کنندگان را می دید. در حالی که او به دنبال موارد جدید بود ، مجبور شد که در اورژانس و بخش اورژانس تحت درمان قرار گیرد.

“من خوش شانس هستم ، زیرا از عهده این کار برمی آیم. می توانم بداهه پردازی کنم. اما در مورد خانواده هایی که حمل و نقل ندارند چه می توان گفت؟ او گفت. “افراد مسن و بیمار واقعاً به این خدمات احتیاج دارند و از آنها محروم شده اند.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر